Pasmedic, Żel nawilżający o działaniu antybakteryjnym

Pasmedic, Żel nawilżający o działaniu antybakteryjnym

Nawilżający żel bogaty w zmiękczające składniki, ekstrakt z aloesu, arniki, rumianku i prowitaminą B5 które wygładzają skórę, chronią i regenerują. Specjalnie dobrane, odświeżają skórę, szczególnie na dłoniach i stopach. Żel pomaga dbać o czystość i higienę, gdy mycie mydłem i wodą jest niemożliwe. Niweluje nieprzyjemny zapach na dłoniach, stopach i pod pachami, ma dodatkowo właściwości łagodzące, antybakteryjne i przeciwwirusowe.

nawilżające, odświeżające
zapachowa
w butelce
żel
100 – 250ml
Skóra
normalna

Pasmedic, żel

Żel antybakteryjny do rąk to preparat, który pomaga zadbać o odpowiednią higienę rąk w tym niełatwym dla wszystkich czasie koronawirusa SARS-CoV-2. Posiadam opakowanie o pojemności 150 ml które zamykane jest na zatrzask.
Żel ma bardzo ładny zapach, wyjątkowo przyjemny, delikatnie ziołowy, woń alkoholu nie jest drażniąca choć wyczuwalna ale szybko ulatnia się po nałożeniu żelu na dłonie.
Konsystencja żelowa ale lekka, która przyjemnie się aplikuje na dłonie, dobrze się rozprowadza, szybko wysycha, nie pozostawia wrażenia lepkich dłoni.
Skutecznie oczyszcza i odświeża dłonie w warunkach gdy nie mam dostępu do bieżącej wody i mydła.
Formuła żelu zawiera glicerynę, ekstrakty z aloesu, szałwii lekarskiej, melisy, rumianku, dziurawca, mniszka lekarskiego, bławatka, mięty pieprzowej,ogórecznika, arniki, wiesiołka. W składzie znajdziemy także kontrowersyjny składnik dozwolony do stosowania w kosmetykach w ograniczonym stężeniu - Triethanolamine (TEA) .
Żel nie podrażnia i nie wysusza nadmiernie skóry, jest wydajny, kupiłam w internetowej drogerii.