BeBeauty, Care, Body Wash Mousse Exotic Coconut (Pianka do mycia ciała `Egzotyczny kokos`)

Bogata i kremowa pianka do mycia ciała o przyjemnym, kokosowym zapachu, zapewnia wyjątkowe wrażenia zmieniając każdą kąpiel w ucztę dla zmysłów. Egzotyczny aromat kokosa zapewni dobry nastrój. Starannie dobrana formuła zawierająca łagodne środki myjące oraz glicerynę, nie wysusza nadmiernie skóry, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Łatwo się rozprowadza i spłukuje. Produkt można stosować również podczas golenia. Zmiękcza zarost oraz zapewnia maszynce równomierny poślizg, dzięki czemu golenie staje się o wiele łatwiejsze.

Pianka 2 w 1

Dziś będzie o produkcie który kilka tygodni temu szalał na IG.Postanowiłam że sama kupie i zobaczę co jest warta ta pianka bo o niej mówimy.Były 3 różne zapachy do wyboru jak jak zawszę postawiłam na kokos.Wszystko co kokosowe jest mega :) Opakowanie ma ładne,takie niebieskie,z kokosem.Z wyglądu wygląda jak pianka do golenia.A że ta pianka jest w sumie 2 w 1 więc możemy też się nią golić. Ja pianką myłam się cała,jest bardzo wydajna,dobrze się rozprowadza na skórze,dodatkowo zostawia ładny zapach na długie godziny . Dobrze też sprawdza się podczas golenia,jest wydajna i dobrze zmiękcza skórę i włoski na nogach.Zauważyłam że dzięki piance,nie wrastają mi włoski,nie ma uczulenia oraz nie wychodzą mi krostki. Najbardziej i tak z tej całej pianki to podoba mi się zapach.Jest cudowny,słodki ale taki lekki w zapachu.Coś cudownego.

Także pianka jest fajna,ma fajny zapach,działa.Jestem zadowolona :)

Kupiłam ją w Biedronce za 6,99 zł.Jest wydajna ! Więc warto ją kupić i przekonać się na własnej skórze czy chcecie się ją myć czy też golić :) Ja polecam do tego i do tego ;) Na pewno zakupie inne zapachy ;) Za taką cenę można poszaleć :)