Love Beauty and Planet, Oceans Edition, Marine Moisture, Hydrating Shampoo (Szampon do włosów suchych i matowych `Algi morskie i eukaliptus`)

Suche włosy wymagające nawilżenia? Zadbaj o swoje włosy dzięki szamponowi Marine Moisture, wzbogaconego naturalnymi algami morskimi i etycznie pozyskiwanym olejkiem eukaliptusowym. Szampon pielęgnuje suche włosy, nawilżając je i poprawiając ich kondycję, dzięki czemu możesz pożegnać się z suchymi czy szorstkimi pasmami. Szampon zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego.
Algi morskie, znane ze swoich właściwości nawilżających, są bogate w antyoksydanty, które pomogą Ci przywrócić włosy do życia. Używając szamponu Marine Moisture możesz rozkoszować się kompozycją ciepłych, piżmowych nut zapachowych oraz odświeżającym aromatem eukaliptusa, pochodzącego z Chin.
Dodatkowo, w Love Beauty and Planet chcemy dzielić się miłością, nie tylko z Tobą, ale także z oceanem! Butelka tego szamponu wykonana jest w 100% z plastiku zebranego w okolicy 15 km od wybrzeży Tajwanu. Jest to obszar, z którego duża część plastiku wylądowałaby w oceanie. Zanim plastik dotrze do wody, zbieramy go i zamieniamy na wyjątkową butelkę, dzięki czemu pomagamy chronić go przed zanieczyszczeniem. Gotową butelkę wypełniamy dobrą zawartością, która daje trochę miłości dla Ciebie i dla oceanu!
Butelka nadaje się do ponownego przetworzenia.

Cudownie pachnące cudo

Szampon do włosów suchych i matowych marki Love Beauty and Planet z serii Ocean eddition, algi morskie i eukaliptus to nie ukrywam mój ostatni hit. Zacznijmy od tego iż uwielbiam jak szampon pieni się na głowie a ten pieni się bardzo, ma naprawdę ładny skład bo aż 96% składników jest pochodzenia naturalnego a dodatkowo przepięknie pachnie. Szampon nawilża włosy i poprawia ich wygląd, po myciu włosów tym szamponem moje włosy są w dotyku jak jedwab a dodatkowo nie przetłuszczają się tak szybko jak zawsze. Największym plusem tego szamponu jest fakt iż butelka w jakiej on się znajduje jest wykonana w 100% z plastiku zebranego z oceanu na wybrzeżach Tajwanu więc myję włosy i pomagam planecie i żeby nie było nadaje się do ponownego przetworzenia. Jestem z niego zadowolona.

Świetny szampon

Kupując produkt nie byłam do końca przekonana, używałam kilka szamponów z "naturalnym" składem i żaden nie przynosił efektów. Wręcz bym powiedziała, kompletnie nie myły ani włosów ani skóry głowy. Po pierwszym użyciu też efektu łał nie było, ale zapach rewelacja, super się pieni, użyłam mało produktu na moje długie włosy, a mimo to cała byłam w pianie. Dałam mu drugą szanse, nie zawiodłam się. Umyłam włlosy dwa razy i były rewelacyjne, takie miłe w dotyku. Miały super objętośc u nasady, ale nie napuszone. Przyjemnie pachniały i dobrze układały. To mój nowy faworyt, będziemy się dalej testować. Ma też ogromny plus za naturalne składniki i przyjazność naszej matce ziemi. Wypróbuje również inne produkty tej marki

Coś nowego

Szampon ma ciekawy zapach. Włosy dobrze się rozczesują, są gładsze i odświeżone. Produkt bardzo wydajny. Opakowanie ładne, cała ta seria kojarzy mi się z takimi kosmetykami spa. Bez silikonów. 94% składników pochodzenia naturalnego. Jestem zadowolona z efektu.

IDEALNY

O MNIE:
Mam 20 lat, włosy mieszane. Skóra głowy przetłuszczająca się, włoski na długości dość suche, falowane/ kręcone, na końcach bardzo suche, aktualnie staram się myć włosy co 2 dzień

O PRODUKCIE:
Produkt zakupiłam w Rossmannie za około 30zł zachęcona pozytywnymi opiniami o produkcie. Dawniej stosowałam szampon również tej firmy dla włosów przetłuszczających się i byłam niesamowicie zawieziona:/

SPOSÓB STOSOWANIA:
Włosy myłam szamponem co drugi dzień. Myłam 2 razy. Włosy na długości zabezpieczałam maską kallosa (banana albo algowa)

ZAPACH:
Przyznam bez bicia, że takiego zapachu się nie spodziewałam. Szampon po otworzeniu pachnie bardzo intensywnie. Nie bardzo wiem do czego to porównać, zapach kojarzy mi się z oceanem, solą, świeżością

DZIAŁANIE I EFEKTY
Jeszcze nigdy nie miałam szamponu, który tak dobrze poradziłby sobie z moimi włosami. Przetestowałam ich dziesiątki i jestem bardzo wybredna
Ten szampon stanął na wysokości zadania. Bardzo dobrze się pieni, wystarcza mała ilość szamponu, aby dokładnie oczyścić głowę.
Włoski po zastosowaniu nie wymagały nawet odżywki (oczywiście i tak ją stosowałam). Po raz pierwszy trafiłam na szampon, który jednocześnie domywa mi włosy, ale też ich nie plącze. Po wyschnięciu wyglądają baardzo zdrowo, niesamowicie się błyszczą przy nasadzie (zdrowy blask!), bardzo łatwo jest je rozczesać.
Ja jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona działaniem szamponu, aktualnie mój ulubieniec

Cudowne nawilżenie i odzyskany blask włosów

Love Beauty & Planet - w tym szampon do włosów Marine Moisture z serii Oceans Edition posiada opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia. Plastik wykorzystywany do jego wytworzenia jest w 100 proc. pozyskiwany z tworzyw zebranych u wybrzeży Azji. Marka pomaga chronić ocean przed zanieczyszczeniami - to duży plus.

Szampon ma lekką konsystencję, dzięki czemu jest wydajny, przy tym dobrze się pieni. Dzięki niemu włosy zostały nawilżone, po jego aplikacji włosy zyskały utracony blask. Różnica widoczna była już po pierwszym użyciu. Włosy zyskały na miękkości, szampon nie obciążył włosów, sprawił, że są bardziej elastyczne i nie powodował ich puszenia się. Zmniejsza częstotliwość mycia włosów. Po użyciu szamponu włosy są świeże i wyglądają zdrowo. Szampon dobrze oczyścił włosy i skórę głowy.

Świetny produkt

Uwielbiam szampony tej marki. Mało tego, że przecudownie pachną to są w 100% bezpieczne dla naszej skóry oraz naturalne. Szampon ładnie nawilża przesuszone włosy, nie obciąża ich oraz nie plącze.

Szampon w 100% spełnia moje oczekiwania.

Posiadam włosy gęste, sztywne, które wymagają nawilżenia i wygładzenia. Dotychczasowe kosmetyki naturalne innych firm nie mogły spełnić tych oczekiwań. Szampon Love Beauty and Planet doskonała le je nawilża, wygładza i zapewnia, że włosy są lśniące. Dodatkowo szampon bardzo ładnie sie pieni i skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Zapach kosmetyki jest delikatny, nie drażniący, co również jest dużym atutem.

Relaksujący i kojący.

Szampon posiada proste i ekologiczne opakowanie, wyprodukowane metodą recyklingu. To już bardzo duży plus na początek!
Posiada formułę vegańską.
Mam włosy mieszane - góra lubi się przetłuszczać, natomiast dół jest suchy jak wiór - ocena pod mój rodzaj włosów:

Szampon jest delikatny, ma świeży zapach, który nie jest nachalny, raczej kojący i kojarzy mi się z bryzą morską. Szybko się utlenia więc nie ma obawy że zmiesza się np. z perfumami.
Włosy po użyciu są gładkie, sypkie, nie tłuszczą się. Szampon nie obciąża włosów, dobrze je oczyszcza, nawet czuć taką lekkość:) Dobrze się przy tym pieni i jest wydajny. Nawilżenie to kwestia indywidualna, mnie się wydaje że zadziałał, być może dlatego że włosy dostały coś nowego:)

Lekko i przyjemnie

Szampon bardzo ładnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Przy tym nie wysusza na siano a nawet delikatnie nawilża. Skóra głowy jest przyjemnie oczyszczona. Włosy po wysuszeniu są przyjemne. Jednak nie obejdzie się bez odżywki. Ogólem polecam- chętnie wrócę do niego latem.

Morska bryza we włosach

Zestaw otrzymałam do testowania, za co dziękuję Wizaż.
Zacznę, że przesyłka była zapakowana bardzo starannie, w ślicznym tekturowym kartoniku z logo firmy. Już samo rozpakowanie było dużą przyjemnością.
Opakowania kosmetyków są bardzo ładne, estetyczne, szaty graficzne przyciągają wzrok, a kolorystyka jest bardzo stonowana i elegancka.
Plastik wykorzystany z recyklingu, dbałość o planetę oraz ekologię to motto firmy.

Szampon jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i zmywa wszelkie zanieczyszczenia. Włosy są delikatnie wygładzone i miękkie.
Zapach morski nie jest bardzo inwazyjny i nie pozostaje długo na włosach, co może być zaletą lub wadą.
Duże opakowanie szamponu pozwoli cieszyć się nim dłuższy czas. Ze względu na zapach jest to moim zdaniem dobry wariant unisex.

Morska bryza przyjemności!

✅ Przepiękny morski, świeży zapach. Idealny na ciepłe dni.
✅ Wygodne opakowanie
✅ Plus za skład oraz dbanie o środowisko!
✅ Ten produkt oczyszcza włosy naprawdę delikatnie i nie zauważyłam żadnych podrażnień bądź wysuszenia.
✅ Szampon ma nam do zaoferowania nawilżenie, blask, odżywienie oraz wygładzenie... I muszę powiedzieć, że wszystko to zauważyłam. Szczotka sunie po włosach jak szalona, a włosy są cudownie miękkie.
✅ Zapach utrzymuje się jeszcze przez długi czas.
✅ Wydajność zadziwiająco dobra
✅ Cena ok
Polecam! :-)

Bardzo dobry szampon

Szampon bardzo dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, przygotowując do dalszej pielehnacji. Dobrze się pieni i ma fajną konsystencję. Pachnie obłędnie- przypomina mi zapach morskiej bryzy i bezapelacyjnie kojarzy się z wakacjami. Super produkt, który warto wypróbować, zwłaszcza w połączeniu z odżywka z tej samej linii

Szampon Marine Moisture

Niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Nie zauważyłam żadnych efektów w trakcie stosowania. Najgorszy dla mnie jest zapach produktu - nieprzyjemny, wręcz duszący. Szampon dobrze się pieni.