Seyo, Jedwab Perfect Color, Maska do włosów farbowanych i matowych

Seyo, Jedwab Perfect Color, Maska do włosów farbowanych i matowych

Maska Seyo Jedwab Perfect Color to wyjątkowy kosmetyk, który idealnie sprawdzi się do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych i matowych oraz potrzebujących intensywnej pielęgnacji. Specjalnie opracowana formuła zawierająca w swym składzie naturalne proteiny jedwabiu w płynnej formie, sprawia, że włosy będą dogłębnie odbudowane, a pasma zyskają miękkość, sprężystość i blask. Kremowa konsystencja i przyjemny zapach sprawią, że pielęgnacja
włosów będzie przyjemnością.

Regularne stosowanie kosmetyku, pozwala na utrzymanie zdrowych i mocnych włosów. Odpowiednia pielęgnacja sprawia, że kolor włosów farbowanych dłużej pozostanie intensywny.

Świetny produkt :)

Zacznę może od tego że moje włosy bardzo lubią jedwab, dlatego kupując maskę wiedziałam że z dużym prawdopodobieństwem mi się sprawdzi. Od początku: bardzo fajna konsystencja, dość żelowa, lejąca co dla mnie jest plusem bo nie lubie zbyt gęstych kosmetyków. Co mnie najbardziej urzekło to jej zapach - pachnie niczym perfumy, zapach utrzymuję się na włosach przez dwa dni. Zostawia miękkie i świetliste włosy, moje jednak nie są farbowane ani zniszczone. Używam jej dwa razy w tygodniu, domykam emolientami, zachowuję równowagę PEH i ta maska jak najbardziej mi się sprawdza. Warto spróbować.