Mussa Canaria, Revitalizing Shampoo (Rewitalizujący szampon do włosów z organicznych bananów kanaryjskich)

Rozpieść swoje włosy z naszym Revitalizującym Szamponem. Poczuj jak Twoje włosy stają się zdrowsze i wyraźnie pogrubione.

Ożyw swoje włosy za pomocą naszego szamponu bananowego bez siarczanu sodu Laureth (SLS), parabenów i silikonów do wszystkich rodzajów włosów. Przywróć jej zdrowy i luźny wygląd . Zapobiega zmatowieniu włosów i pomaga utrzymać je w czystości i większej objętości . Dzięki jedwabistej konsystencji i wyjątkowemu zapachowi, który zawiera wyjątkowy ekstrakt organiczny z bananów z Wysp Kanaryjskich, znów zakochasz się we włosach!

Mussa Canaria to pierwsza linia kosmetyków naturalnych z organicznym ekstraktem z kanaryjskiego banana. Jej sekret: udowodniona naukowo wysoka moc nawilżenia.

Ponadto banan jest bogaty we flawonoidy i polifenole, których korzyści polegają na stymulacji syntezy włókien kolagenowych.

Kilka niezależnych badań wykazuje pozytywne działanie dla skóry w leczeniu ran, ukąszeń owadów, łuszczycy czy leczeniu trądziku, oprócz tego, że działa odżywczo, antyoksydacyjnie i ochronnie.

Nasze receptury są wolne od olejów mineralnych, parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. Prawie wszystkie nasze formuły zawierają co najmniej 95% naturalnych składników