Mussa Canaria, Revitalizing Conditioner (Rewitalizująca odżywka do włosów z organicznych bananów kanaryjskich)

Zadbaj o swoje włosy z naszą ekologiczną, bananową odżywką. Ciesz się zdrowymi i lśniącymi włosami.

Twoje włosy zasługują na najlepsze. Chroń go pod każdym prysznicem dzięki naszej odżywce do włosów bez siarczanów, parabenów i silikonów i z całą naszą miłością. Ciesz się odżywionymi, lśniącymi, jasnymi włosami dzięki naszemu ekskluzywnemu ekstraktowi z bananów organicznych z Wysp Kanaryjskich .

Mussa Canaria to pierwsza linia kosmetyków naturalnych z organicznym ekstraktem z kanaryjskiego banana. Jej sekret: udowodniona naukowo wysoka moc nawilżenia.

Ponadto banan jest bogaty we flawonoidy i polifenole, których korzyści polegają na stymulacji syntezy włókien kolagenowych.

Kilka niezależnych badań wykazuje pozytywne działanie dla skóry w leczeniu ran, ukąszeń owadów, łuszczycy czy leczeniu trądziku, oprócz tego, że działa odżywczo, antyoksydacyjnie i ochronnie.

Nasze receptury są wolne od olejów mineralnych, parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. Prawie wszystkie nasze formuły zawierają co najmniej 95% naturalnych składników