Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Silcare, Trichoplex, Rebalancing Scalp Booster Tonic (Tonik do pielęgnacji skóry głowy)

Silcare, Trichoplex, Rebalancing Scalp Booster Tonic (Tonik do pielęgnacji skóry głowy)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria Odżywki i maski
Marka Silcare
Pojemność 75 ml
Cena 24,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Preparat w formie lekkiego toniku jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadmierną utratą włosów oraz ich powolnym wzrostem. Zawiera aktywne składniki oraz cenne wyciągi z roślin stymulujące wzrost włosów, zwiększające ich objętość, zapobiegające wypadaniu i nadmiernemu przetłuszczaniu.

Produkt posiada roślinne wodne wyciągi z rumianku, arniki, szałwii, sosny, rukwi wodnej, łopianu, skórki cytryny, nagietka, nasturcji, jasnoty białej.

Poprzez mechanizm Dual-synergy w produkcie zostało połączone działanie dwóch aktywnych kompleksów zawierających naturalne wyciągi z roślin (m.in. rukwi wodnej, nasturcji i sosny). Pierwszy z nich ma za zadanie zadbać o stan skóry głowy, zadziałać tonizująco i łagodząco na podrażnienia i zaczerwienienia, ściągająco i ograniczająco w stosunku do nadmiernej produkcji sebum. Umożliwia drugiemu kompleksowi spotęgowanie działania w kierunku stymulacji wzrostu włosów i ochrony przed ich wypadaniem oraz zwiększyć ich objętość.

forma lekkiego toniku
aktywne składniki oraz wyciągi z roślin stymulują wzrost włosów, zwiększają ich objętość, zapobiegają wypadaniu i nadmiernemu przetłuszczaniu
aktywne kompleksy działają tonizująco i łagodząco na podrażnienia i zaczerwienienia, stymulują wzrost włosów i chronią przed ich wypadaniem oraz zwiększają ich objętość

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  22
  produktów

  133
  recenzji

  1815
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  220
  recenzji

  952
  pochwał

  7,24

 3. 3

  71
  produktów

  50
  recenzji

  1350
  pochwał

  6,90

Zobacz cały ranking