Soraya, Plante, Naturalny podkład dopasowujący się

Soraya, Plante, Naturalny podkład dopasowujący się

Naturalny podkład dopasowujący się posiada 97% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjemna konsystencja adaptująca się do skóry oraz lekkie, nawilżające i oddychające formuły. Ma delikatny zapach i niebanalny design w kategorii make-up.

- materiał tubek w 64% pochodzi z recyklatu
- składniki oparte o naturalne i roślinne ekstrakty: słonecznik, wilczomlecz
- 0% parabenów, silikonów, sztucznych barwników, SLS
- jasne i czytelne INCI informujące o składnikach naturalnych i pochodzenia naturalnego
- produkt wegański
- dostępny w 3 odcieniach (01 Vanilla, 02 Nude, 03 Warm Nude)

w tubce
fluidy
nawilżające, kryjące

Mój kolor!

Testuję ten produkt dzięki Wizażowi. Wybrałam dla siebie kolor 01 Vanilla i był to strzał w dziesiątkę!
Zimą używam Bourjois Healthy Mix w odcieniu 51,5 Rose Vanilla, który ma to same natężenie koloru ale jest bardziej różowy. Tego lata nakładałam krem BB z tej samej linii w odcieniu 02 Medium, który z kolei jest odrobinę ciemniejszy i bardziej pomarańczowy. Podkład z Sorayi wygląda jak mieszanka ich obu i jestem po prostu zachwycona tym odcieniem - jasny, ale nie za bardzo. Gdzieś pomiędzy beżem i różem, bez pomarańczowych tonów. Dla mnie świetny!
Podkład wg. producenta powinien się dopasowywać do skóry i rzeczywiście tak jest. Produkt się wtapia i cera ładnie wygląda. Krycie nie jest może wybitne, ale dla mnie zdecydowanie wystarczające. Podejrzewam, że można je budować ale sama nie próbowałam.
Zdecydowanie za to polecam przypudrować twarz, bo ten podkład błyskawicznie się wyświeca w strefie T! Drugą jego wadą jaką zauważyłam, to fakt, że jest dość 'tępy' (naturalny skład!) więc ciężko się go aplikuje. Mi najlepiej to wychodziło mokrą gąbeczką. Ma skórę suchą, więc ten podkład u mnie podkreśla suche skórki. Uważam, że zdecydowanie lepiej sprawdzi się u skór tłustych i mieszanych.
A teraz zalety. Oprócz pięknego koloru, podkład Soraya Plante bardzo ładnie pachnie. Ważny jest też dla mnie naturalny skład i to, że jest to produkt przyjazny weganom. Kosmetyk ten jest nawilżający i bardzo komfortowy w noszeniu. No i podoba mi się kolorowa tubka, po której w ogóle nie widać, że plastik jest z recyklingu.

Moje odkrycie

Kupiony w Rossmannie na promocji. Kolor nude. Na początku myślałam że opinie są przesadzone ale jestem zachwycona. Jest dość gęsty i tłustawy ale po kilku minutach ładnie się wchłania i stapia ze skórą. Skóra jest rozświetlona, lekko błyszcząca, co bardzo lubię. Krycie jest średnie ale mi więcej nie trzeba. Praktycznie bezzapachowy. Na pewno można go polecić osobom ze skórą suchą. Zwolenniczki podkładów pudrowych i zastygających mogą być rozczarowane..

Bardzo lekki, naturalny podkład.

Dostałam w prezencie od producenta podkład w odcieniu 02 Nude.
Zwykle używam podkładów bardziej kryjących ze względu na sporo niedoskonałości i niejednolity kolor cery dlatego miałam obawy co do jego działania. Dodatkowo mam cerę mieszaną i wolę podkłady matujące a ten zdecydowanie nawilża. Ale po kolei...
Podkład jest w ładnym, niedużym i poręcznym opakowaniu. Jest to tuba 30 ml, z licznymi kwiatami na opakowaniu. I już wiadomo że ma coś wspólnego z naturalnym produktem. 97% składników tego podkładu jest naturalnych.
Konsystencja jest dosyć gęsta ale nie ma problemu z rozprowadzeniem go po twarzy.
Zachwycający jest zapach, taki ziołowy. Zupełnie inny od zwykłych podkładów. Bardzo mi się podoba,a przez to nakładanie jest przyjemniejsze.
Mam cerę śniadą i odcień 02 jest dla mnie odrobinę za ciemny. Dobrze że teraz kiedy nosi się wszędzie maseczkę nie jest to tak istotne:). I co do tej maseczki mam pewne spostrzeżenie w związku z tym podkładem. Otóż podczas stosowania mojego poprzedniego podkładu (Smashbox) pod maseczką skóra robiła się bardzo przesuszona, nawet mogę powiedzieć że taka skorupa. Odczuwałam przy tym spory dyskomfort. A przy podkładzie Soraya nic takiego się nie dzieje. Skóra jest nawilżona i przyjemna do końca dnia.
Producent zapewnia że podkład jest dopasowujący się do karnacji i może rzeczywiście w pewnym stopniu tak jest, ale jest to podkład bardzo lekki i słabo kryjący, dlatego niedoskonałości nam nie zakryje.
Jest też słabej trwałości, ponieważ nakładam go rano a wieczorem podczas demakijażu na waciku ledwo co jest.
Zgadzam się natomiast z producentem w kwestii ładnego wyglądu skóry. Po nałożeniu podkładu wygląda świeżo i promiennie.
Podkład nie zapycha, nie uczula ani nie powoduje podrażnień.
Jestem z niego tak w połowie zadowolona. Wydaje mi się że lepiej będzie się spisywał w lecie ale jak na dzień dzisiejszy pod maską też się sprawdza.

nie nie nie

Niestety zawiódł mnie ten produkt.
Jego konsystencja jest bardzo gęsta i bardzo źle rozprowadza się na twarzy.
Najjaśniejszy kolor niestety jest pomarańczowy, tworzy na skórze bardzo ciężką, błyszczącą warstwę, na dodatek robi plamy. Nie wiem skąd te zachwyty nad tym produktem. Dobrze, że udało mi się go kupić w promocji, ponieważ szkoda by mi bylo wydać 30 zł na taki produkt. W tej cenie znajdą się duże lepsze.

Wspaniały!

Jestem fanką produktów typu podkład, które głównie ujednolicają koloryt skóry, nie lubię mocnego, sztucznego, "idealnego" krycia. Używam odcienia 01, a moja karnacja jest śniada, wiadomo na twarzy skóra jest trochę jaśniejsza - po nałożeniu tego kosmetyku uzyskuję idealny kolor, niewpadający w odcienie różu, których nie cierpię, wprost idealny, taki jakiego szukałam od dawna. Poza tym nie wysusza, nie robi efektu maski, łatwo go rozprowadzić, wtapia się w cerę, nie robi zacieków. Jak potrzebuję zakryć jakąś niedoskonałość to nakładam troche płynnego korektora i też bardzo łatwo się blenduje. Pozostawia skórę taką promienną. Mnie akurat zupełnie nie przeszkadza błyszcząca się skóra, nie lubię używać pudru, wolę naturalny efekt dlatego tak bardzo pokochałam ten podkład. Zupełnie nie zapchał mi cery, nie wpłynął jakkolwiek źle, wręcz wydaje mi się, że mógł maczać palce w ulepszeniu stanu mojej skóry. Można dokładać warstwy dla lepszego krycia, utrzymuje się moim zdaniem dobrze, w ciągu dnia też można ewentualnie coś dołożyć. Baaaajka

Bardzo fajny produkt

Podkład kupiłam ze względu na skład. Początkowo sprawdzając tester obawiałam się, że najjaśniejszy- 01 Vanilla będzie zbyt ciemny dla mojej jasnej karnacji. Jednak na twarzy kolor ten dopasowuje się dość dobrze i nie ciemnieje. Ma tony żółte. Podkład ma fajną konsystencję, nie gęstą i nie wodnistą.
Po nałożeniu na twarz delikatnie wyrównuje koloryt skóry. Wiadomo nie zakryje większych zmian. Skóra wygląda promiennie-jego wykończenie jest lekko satynowe. Spokojnie można dodać kolejną warstwę w celu budowania krycia.
Jestem z niego zadowolona. Idealnie sprawdza się do codziennego makijażu. Dodatkowo zauważyłam, że skóra jest nawilżona. I po dłuższym stosowaniu podkład nie zapycha mojej cery, a wręcz wygląda ona dużo lepiej.

Kolorowa Pielegnacja

Przepięknie kryje ale nie za mocno, lekko pachnie, fantastycznie nawilża i łagodzi podrażniona skórę twarzy od noszenia masek.
Nieprzypudrowany zostawia fantastyczny zdrowy blask - który uwielbiam.
W stanie idealnym na buzi wytrzymuje jakieś 6h (moja cera jest odwodniona). Moj zdecydowany faworyt na zimne dni kiedy nasza buzia potrzebuje dodatkowej warstwy ochronnej

Super produkt

Testowałam numer 02
Jak dla mnie idealny podkład. Dobrze kryje niedoskonałości jednoczesnie sprawia, że skóra wygląda naturalnie i świeżo. Super sprawa dla osób, które często wyjeżdżają ponieważ małe opakowanie nie zajmuje dużo miejsca a jest bardzo wydajny i wystarcza na długo. Na początku myślałam, że będzie zbyt ciemny jednak kolor super dopasowywał się do mojej skóry. Na pewno jeszcze go kupię.

Ładnie wyrównuje i nie zapycha

Bardzo podoba mi się podkład który faktycznie ładnie dopasowuje się do skory, nawilża, nie daje sztucznego tylko naturalny efekt. Bardzo przyjemny jest roślinny zapach. Konsystencja jest dosyć gęsta, przyznam że spodziewałam się czegoś bardziej rzadkiego. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt i współgra z każdym używanym przeze mnie kremem. Nie roluje się, nie waży

Używa produktu od: próbka

Fajny lekko podkład

Jestem miłe zaskoczona efektem jaki uzyskałam. Z kolorem trafiłam w 100%. Podkład idealnie dopasowuje się do mojej cery i daje naturalne, świetliste wykończenie. Przypudrowany pudrem utrzymuje się cały dzień.
Używałam go również to mieszania z cięższymi podkładami i również dał radę.

Ogromnym minusem jest jego opakowanie przy codziennym użytkowaniu starcza na krotko.

Świetny do stosowania na co dzień jako no make-up

Linia Soraya Plante cieszy oko, jest subtelna i bardzo kobieca, a przy tym naturalna i ekologiczna. Kosmetyki zamknięte są w pięknych opakowaniach, na których zobaczyć można rośliny użyte do produkcji danego produktu.
Podkład ma małą, poręczną tubkę, na początku sprawia wrażenie, że szybko się zużyje, nic bardziej mylnego, jest wydajny, wystarczy mała ilość produktu, do pokrycia nim całej twarzy. Pięknie pachnie, kwiatowo, ale nie dusząco. Radzi sobie z przebarwieniami, ale nie jest mocno kryjący, dlatego świetnie sprawdzi się na co dzień, by twarz wyglądała świeżo i naturalnie. Jestem bladziochem i choć na początku myślałam, że kolor będzie za ciemny, bo tak wyglądał na dłoni, to jednak dobrze dopasowuje się do koloru skóry i nie odcina się na niej. Konsystencja jest gęsta, ale lekka, nie lejąca się. Rozprowadza się dobrze, nie tworzy smug, nie waży się w ciągu dnia. Mam cerę mieszaną, z tendencją do świecenia się w strefie T oraz suche i podrażnione policzki. Podkład nawilża skórę, nie obciąża jej, nie zapycha. Nie tworzy maski i nie czuć go na skórze. Dobrze łączy się z mgiełką z tej samej serii. Daje satynowe wykończenie, po przypudrowaniu nie powoduje szybkiego świecenia się skóry w ciągu dnia.
Podsumowując, podkład jest lekki, idealny do codziennego stosowania, nie zapycha, nie waży się, dopasowuje się do koloru skóry, nawilża ją, ale nie obciąża, ma piękny zapach. Godny polecenia.

Zalety:
- piękny design;
- poręczna tubka;
- naturalny skład;
- odcień dopasowujący się do koloru skóry - 01 Vanillia;
- nawilżenie skóry, bez obciążania jej;
- lekka formuła;
- piękny zapach;
- wydajność.

Świetny lekki i naturalny podkład

Uwielbiam kosmetyki Soraya Plante i tak jak myślałam- nie zawiodłam się również na podkładzie. Bardzo cenię sobie w nim to, że ma dobry, naturalny skład oraz ekologiczne opakowanie. Odcień podkładu (01 Vanilla) idealnie dopasowuje się do mojej skóry i co najważniejsze nie oksyduje. Konsystencja jest lekka, podkład bardzo przyjemnie rozprowadza się po buzi (czy to palcami czy gąbeczką). Krycie można budować, ale maksymalnie do poziomu średniego. Produkt nosił się bardzo komfortowo, buzia po użyciu była wygładzona, koloryt był wyrównany, a przy tym wyglądała bardzo naturalnie, jak druga skóra. Podkład pozostawia lekko lepką konsystencję na buzi (nie używam pudru)- nie przeszkadza mi to. Trwałość była dla mnie zadowalająca- na pewno użycie pudru przedłużyłoby ją. Z przyjemnością sięgnę po podkład w przyszłości.

Takie w sam raz na codzień...

Jako mama szukam produktów do makijażu przy których stosowaniu nie będę musiała się zbytnio męczyć i poświęcać za duzo czasu. Podkład ma się szybko nakładać ładnie kryć dopasować do kolorytu i pielęgnować. Tak ten podkład daje mi taki efekt. Opakowanie mega kobiece i delikatne. Mieści się w podręcznej kosmetyczce.