Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Nourishing Body Butter (Odżywcze masło do ciała z minerałami z Morza Martwego)

Bogactwo minerałów dla ciała Avon Planet Spa. Masło do ciała o bogatej formule zapewnia 24-godzinne nawilżenie, koi suchą, podrażnioną skórę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

nawilżające, regenerujące
bogate
w słoiku
100 – 250ml
masło

Moje pierwsze masło do ciała

Mam skórę dość szybko przesuszającą się- szczególnie w lato. Gdy w wakacje przyjechała do mnie kuzynka poleciła mi to właśnie masło do ciała na moje dolegliwości. Zamówiłam je u konsultantki za około 20 zł.

Ja posiadam to masło nie w opakowaniu przedstawionym na zdjęciu, tylko w słoiczku, który jest bardzo ładny i ma bardzo fajne zamykanie- zatrzask. Masło to jest trochę drogie, jednak jest ono bardzo wydajne i jego zapach jest piękny. Zapach masła do ciała bardzo intensywnie czuć na skórze. Zapach ten również bardzo długo się na niej utrzymuje.

Masło to bardzo szybko się wchłania( kwestia sekund) oraz dobrze się rozsmarowuje. Konsystencja tego masła jest nieziemska( czasami otwieram to masło tylko po to by je dotknąć).

Masło bardzo dobrze wygładza, nawilża oraz odżywia naszą skórę. Dużym plusem tego masła( i wszystkich innych również) jest to, że do większości z nich jest dostępna w tym samym zapachu seria kosmetyków np . mamy z tego zapachu krem do rąk, masło do ciała, odżywkę do włosów, maseczkę i serum. To jest moim zdaniem świetne. Szczególnie jeśli ktoś bardzo lubi dany zapach.

Podsumowując masło do ma piękne opakowanie, świetnie nawilża, wygładza i odżywia skórę, bardzo szybko się ono wchłania, jest wydajne i ma nieziemską konsystencję. Myślę, że przy tak dużej liczbie plusów, cena nie gra roli. Informacji o nagrodach przyznanych temu produktowi nie znalazłam, a moim zdaniem powinno ono mieć ich wiele.

Zalety:
-konsystencja
-nawilża skórę
-wygładza skórę
-odżywia skórę
-wydajne
-szybko się wchłania
-fajne opakowanie

Wady:
-brak

Avon Planet Spa Odżywcze masło do ciała z minerałami z Morza Martwego

Ładnie pachnące masełko w fajnym opakowaniu. Niestety nie nawilża na dłużej. Miałam różne wersje tych masełek. Jedne pachniały lepiej, inne gorzej ale z nawilżeniem jest podobnie.

Ciekawy

Opakowanie robi tu dużą robotę, pewnie nie u jednej posiadaczki ma drugie życie-to jest na plus.
Masło jest gęste, wydajne i pięknie pachnie-długo utrzymuje sie na skórze- nie jest to zapach do łączenia z perfumami-nie polecam. Mam bardzo suchą skóre i mimo ze to masło - nawilżenie utrzymuje sie krótko -po poierwszym opakowaniu juz wiem ze wiecej nie kupie chyba ze zapomnę za jakis czas działanie i dla zapachu zapragnę go mieć, ale ogólnie to nie jest produkt na miano KWC

Naprawdę odżywczy

Odżywia i to głęboko, jak się nim wysmaruje to czuje się tak świeżutko, jak bym wyszła z kąpieli, a do tego ten zapach jest cudowny , no i bardzo podoba mi się konsystencja że jest taka bardzo gęsta
Zużyłam z dwa opakowania .

Najlepsze masełko do ciała

Od kiedy pierwszy raz użyłam tego masła, inne balsamy odeszły w niepamięć. Masło ma bardzo przyjemny zapach a co najważniejsze odżywia i idealnie nawilża skórę ciała. Masła używam już jakieś dobre 2 lata i nic złego ze skórą nie robi, żadnych podrażnień, uczuleń czy alergii. Wracam ciągle do tej wersji, gdyż najbardziej przypadła mi do gustu. Masło mimo swojej zbitej/gęstej konsystencji z łatwością rozprowadza się po ciele. Jeśli chodzi o wchłanialność produktu to dość długo utrzymuje się na ciele ale mimo tego produkt uwielbiam, bo najlepiej nawilża mi skórę. Masło najbardziej pielęgnuje moją skórę niż którykolwiek balsam. Wielki plus za opakowanie, które ładnie się prezentuje i jest praktyczne, bo za każdym razem możemy z łatwością wydobyć produkt do samego dna. Najlepiej kupować w promocji (około 18 zł). Polecam.

polecam

Uwielbiam zapach całej tej serii , jest przepiękny ,taki świeży. Masło fajnie nawilża skórę ,ale niestety nie jest to długotrwałe nawilżenie . Dobrze sprawdza się na chłodniejsze dni ,gdy skóra tak szybko nie wysusza się . Ogólnie ocena bardzo dobra.

efekt idealnie odzywionej skóry

kupiłam go ze względu na to, ze posiadam maskę z tej serii i uwielbiam jej zapach i działanie.
masło jest z fajnym opakowaniu cieszącym oko. słoiczek na oczątku dość ciężko się otwiera, ale po kilku uzyciach się wyrabia.
zapach - bajka!
konsystencja bardzo gesta, przyjemnie się rozprowadza, szybko wchłania i zapewnia idealne odzywnienie i nawilżenie skory na bardzo dlugi czas.
berdz niesamowicie wydajny, po koniec ciężko go wydobyc, ale taki problem to nie problem.
tak polubiłam ten produkt, że zdazylam zakupić i wykorzystać 2 kolejne masła do ciała ale z innych serii, są rownie wspaniałe

Fajne masło

Całkiem ciekawy produkt z Avon. Cena przerażająca jak za trochę masła do ciała, ale na promocji można zakupić produkt w ciekawej cenie. Opakowanie ładne i praktycznie, ale moje bardzo strzelało i nie raz dostałam metalową sprzączką w palec lub paznokieć (ała...). Zapach dla mnie boski, lubię takie odświeżające zapachy - coś innego niż standardowe kwiatowe i słodkie. Jeśli chodzi o samo masło to zapewnia średnie nawilżenie skóry, jest dosyć wydajne, ale jest wiele innych produktów, które są tańsze, a gwarantują lepsze efekty na skórze.

mieszane uczucia

Bardzo lubię kosmetyki firmy Avon co mnie skusiło przy zakupie tego oto kremu.Myślę że duże znaczenie miało opakowanie ,ładne inne niż wszystkie .Sam krem dobrze nawilża dobrze i długo ta skóra jest nawilżona ,zapach jak dla mnie nie ciekawy,specyficzny .To nie zapach kwiatów czy owoców ,ale spodziewałam się tego w końcu to minerały z morza.Ogólnie jestem zadowolona że wypróbowałam .

Spodziewałam się po nim trochę więcej

Wydawałoby się, że umieszczenie masła w a'la słoiczkowym opakowaniu symbolizuje coś treściwego, nawilżającego, mocno odżywczego, może nawet natłuszczającego. Przy mojej skórze - wiecznie suchej i atopowej szukam właśnie takiego działania, jest to równoznaczne z ulgą dla mojej skóry na wiele godzin.

Masło, jak wspomniałam wyżej, umieszczone jest w opakowaniu na kształt słoika. Jest jednak dość lekkie i plastikowe, nie szklane. Wygodnie się zamyka i wygląda pięknie na półce łazienkowej.

Masło ładnie pachnie, tak jak i cała seria z minerałami z morza martwego. Kojarzy mi się trochę z zapachem świeżego prania:) bardzo przyjemny i nie ma mocny zapach. Konsystencja mnie trochę zaskoczyła. Spodziewałam się mocno zbitego masła, które pod wpływem ciepła zrobi się olejkowe. Nie jest jednak mocno zbite, łatwo nabiera się w dłonie i dobrze rozprowadza nie zostawiając tłustego filmu na skórze. Całkiem szybko się też wchłania, zaraz po aplikacji można się ubrać i nie klei się do ubrań.

Wszystko byłoby z nim w porządku, gdyby nie zbyt krótkie działanie nawilżające. Takie produkty mają zwykle to do siebie, że nawilżają na długo i dodatkowo odżywiają skórę. Tu tak nie ma.. kiedy zaaplikuję masło na noc to po letnim, porannym prysznicu nie ma po nim śladu a wieczorem na łydkach widzę suche łuski. Po innych masłach nie miało to miejsca, stąd nazwa ,,masło" - ma działać głęboko, treściwie i na długie godziny. Nie wymagam nawilżenia na 3 dni, ale gdyby miało działanie przynajmniej na te 24h to byłabym już zadowolona, jakieś 12h to za mało. Mogłabym zmienić rytuał i aplikować je na dzień, ale rano nie mam na to najzwyczajniej czasu i balsamy stosuję wieczorem, zaraz po kapieli. Niektóre też potrafię nakładać co drugi dzień, tak długo trzymają nawilżenie, niestety ten produkt przywraca komfort skórze na zbyt krótko.. pod koniec dnia czuję już ściągnięcie. A szkoda, bo gdyby nie to, to miałabym łatwo dostępne, dobre masło do ciała.

Może się sprawdzić przy normalnej, nie wymagającej skórze, której można podać taki produkt rzadziej, np raz na kilka dni. Dla suchej/atopowej w mojej opinii to za mało. W tej cenie kupię już dużo lepsze, apteczne produkty do mojej wymagającej skóry.

uwielbiam produkty Spa Avonu genialne sa a zwlaszcza te z Morza Martwego

Uwielbiam wszelkie kosmetyki z Morza Martwego wszelkie blota itd. Zwlaszcza cala serie Spa z Avonu. To maslo jest bardzo nawilzajace skora po nim jest delikatna jak u małego dziecka. Fakt ten kosmetyk ma specyficzny zapach i skora nim przesiaka ale ważne sa dla mnie jego właściwości odżywcze i nawilzajace. Piekne opakowanie w słoiku szklanym zasuguje na to żeby stać na samym początku jako gość honorowy w mojej łazience.

z jednym ale

Balsam naprawdę świetnie nawilża i wygładza skórę. Jest również wydajny i nie wywołuje podrażnień. Niestety ma tak intensywny błotny zapach że na dłuższą metę nie jestem w stanie go używać. Nie polecam wiec