Semilac, One Step Hybrid w butelce (Lakier hybrydowy)

Semilac, One Step Hybrid w butelce (Lakier hybrydowy)

Zobacz oferty

makeup.pl
Średnia ocena: 4.60/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nigdy nie próbowałaś manicure hybrydowego, a marzysz o pięknych, zadbanych paznokciach? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy produkt, z którym pierwszy manicure hybrydowy będzie dziecinnie prosty.
Lakier Semilac One Step Hybrid nie wymaga użycia bazy czy topu. Wystarczy jeden produkt, dzięki któremu manicure wykonasz szybko, łatwo i przyjemnie!
Najważniejsze zalety produktu:
- nie wymaga użycia bazy i topu
- lakier łatwo i szybko się usuwa
- piękny kolor i połysk
- paznokcie w trakcie noszenia są wzmocnione, co pozwala zapuścić paznokcie

Skład jest w trakcie moderacji.

• Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Glycol HEMA-Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica, Bis(Methacryloyloxyethyl) Phosphate, Hydroquinone, p-Hydroxyanisole, (+/-) CI 77891, CI 15850, CI 15880, CI 77007, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 19140, CI 45410, CI 47005, CI 73360, CI 77266.

Potrzebny top

Ogolnie na plus.

+ Dobrze się rozprowadza, ładnie kryje, choć 2 warstwy niezbędne, piękny kolor.

- konieczny top, bo po utwardzeniu- całkowicie matowieje :(

Jest ok.

Jakiś rok temu kupiłam Semilac One Step w markerze. Produkt był fatalny!!! Dlatego dzisiaj w jednej z drogerii jak zobaczyłam Semilac One Step w buteleczce to na początku stwierdziłam, że no way - nie kupuję, pewnie takie samo g jak w markerze. Z ciekawości weszłam jednak na wizaż.pl i zachęcona oceną powyżej 4 stwierdziłam, że zaryzykuję... i kupiłam.
Uważam, że produkt jest ok. Nie jest idealny, trochę kurczy się na płytce paznokcia ale kryje płytkę po 2 warstwach (kolor Nude). Klei się po lampie ale wystarczy użyć cleanera i jest ok (kolor nie schodzi i nie matowieje aż tak bardzo jak w przypadku One Step w markerze) . Warto pomalować sobie topem na sam koniec ale przy moim kolorze nie było to konieczne - lakier się błyszczał na paznokciu bez użycia topu.

Teraz kupuję tylko te lakiery

Gdy zobaczyłam te lakiery bardzo mnie zaciekawiły, bo jak to możliwe, że hybryda nie potrzebuje ani bazy ani topu?! Kupiłam na próbę i nie pożałowałam. Mam już w 3 odcieniach, ale upatrzonych jeszcze kilka. Krycie mają świetne. Przy 2 warstwach jest ono już pełne. Utrzymują się bardzo długo (spokojnie 3 tygodnie). Kolorki mają piękne. Mam nadzieję, że gama kolorystyczna kiedyś się poszerzy. U mnie mają jedyny minus. Muszę nałożyć na nie top, bo po przetarciu cleanerem wyglądają matowo. Pomimo nakładania topu to i tak czas robienia paznokci jest o wiele krótszy. Na pewno zaopatrzę się w więcej kolorków,

Dramat

Miałam już różnej firmy hybrydy 3w1 ale te są najgorsze. Nie utwardzają się całkowicie i zostaje lepka warstwa. Odpowiednio dostosowałam lampę i nic. Nie wspomnę o słabym kryciu jak i rozlewaniu się na płytce do skórek. Specjalnie założyłam konto żeby napisać dla tego lakieru opinie. Najgorzej wydane pieniądze. Nie wiem skąd te tytuły na półkach najlepszy produkt 2020:(

Używa produktu od: próbka

Tragedia

Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam lakier w kolorze czarnym. Na początku nakładalo się przyjemnie, ale za chwilę zobaczyłam milion minusów. Po pierwsze lakier splywal do środka I zanim pomalowalam na brzegach nie było lakieru. Po poprawieniu I tak splynal w lampie spowrotem. Ale najgorsze jest wykończenie!! Po przetarciu cleanerem paznokieć był całkiem matowy, z niedoskonalosciami np. pecherzykami powietrza! Masakra. Mam zamiar kupić top I zobaczyć czy wtedy będzie okej, Ale właśnie dlatego kupiłam ten lakier żeby nie potrzebować bazy I topu. Jestem bardzo rozczarowana. Dodam, że wszystkie inne produkty I lampę mam z semilaca, więc nie jest to wina innych produktów.

Super

Bogaty wybór kolorów, podczas używania byłam mile zaskoczona tak dobrą pigmentacją, dodatkowo brak konieczności używania bazy oraz topu skrócił czas wykonywania całego zabiegu. Manicure przy pomocy produktów z kolekcji One Step Hybrid to czysta przyjemność.

Idealny Mani w kilkanaście minut!

Bogata gama kolor w wersji one step, szybkość aplikacji, krycie i trwałość. Dla mnie wszystko na duży plus. Będę próbowała kolejnych kolorów, bo uwielbiam mieć zadbane dłonie, a nie lubię tracić czasu :)

Świetny produkt

Ten produkt jest świetny! Piękne intensywne kolory, łatwo się nakłada a co najważniejsze baza, top i kolor w jednym produkcie. Polecam każdej osobie, która chce mieć piękne paznokcie w krótkim czasie ????

Świetny

Semilac One Step Hybrid, to idealna alternatywa dla zabieganych osób, które chcą oszczędzić jak najwięcej czasu na wykonywaniu manicure, a jednocześnie posiadać piękny i długotrwały kolor na paznokciach. Posiadam kolor Peach Beige oraz French Pink, obydwa świetnie mi się sprawdzają i trafiają do moich ulubieńców.

Polecam!

Mam go w swojej kolekcji już prawie rok, ciężko jest mi się z nim rozstać i za każdym razem dokupuje nowe kolory. Formuła sprawia, że nakładanie lakieru jest niezwykle łatwe, szybkie i przyjemne. Mogę spokojnie polecić tą opcję dla początkujących, zabieganych albo niecierpliwych. Wykonanie całej stylizacji zajmuje mi 30 min.

Super!

Dzięki temu innowacyjnemu produktowi malowanie paznokci stało się ogromną przyjemnością. Lakier zawiera bazę , kolor oraz top co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które dbają o wygląd swoich paznokci. Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny!

Super alternatywa dla osób, które zaczynają przygodę z hybrydą. W jednym produkcie mamy wszystko, co potrzebne (top,baza,kolor). Polecam, każdy znajdzie coś dla siebie :)