Organik Botanik, Super Foodie Shower Gel (Owocowy żel do mycia ciała)

Organik Botanik, Super Foodie Shower Gel (Owocowy żel do mycia ciała)

Owocowy żel do mycia ciała z jagodami acai, kokosem, nasionami chia i żurawiną. Jagody acai zawierają koenzym Q10, który pomaga uelastycznić skórę. Olej kokosowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe, które nawilżają i odżywiają, nasiona chia zawierają witaminę E, która zapobiega procesom starzenia. Żurawina stymuluje odnowę komórkową skóry. Żel dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na skórze. Produkt nie jest testowany na zwierzętach, zawiera naturalne składniki.

Najważniejsze cechy:

zawiera wyciągi i ekstrakty z jagód acai, nasion chia, żurawiny
olej kokosowy zawarty w żelu nawilża i odżywia skórę
dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na skórze
nie testowany na zwierzętach

nawilżające
z pompką
w żelu
>250ml

Dobry, ale za drogi!

Jak to ja, jak tylko zobaczyłam nowość na Polce w SuperPharmie, zwyczajnie nie mogłam się powstrzymać i żel pod prysznic od razu powędrował do koszyka.

Żel bardzo ładnie pachnie z butelki. Pod prysznicem jest już troszkę gorzej. Zapach jest bardzo delikatny i subtelny ale przyjemny (chociaż dla mnie troszkę mdły). Przyzwyczajona do produktów Yope nie zdziwiłam się że żel w ogóle się nie pieni (nawet testowałam, nakładając na ciało jakaś nieprzyzwoicie dużą ilość - nie, nie pieni się). No i mi to naprawdę nie przeszkadza. Szczególnie że efekt jest naprawdę świetny. Ciało jest aksamitnie wręcz gładkie i mega nawilżone. Zero podrażnień, wysuszenia, nic takiego - a mam skórę suchą i dość wrażliwą.

Do tego aplikację uprzyjemnia wygodna w użyciu pompka. Mi produkt wystarczył na trzy tygodnie. W międzyczasie używałam go również do mycia pędzli. W związku z tym uważam że kosmetyk jest naprawdę wydajny.

Mimo to, nie wiem czy kupię ponownie. Może w promocji. Bo w standardowej cenie jest według mnie trochę za drogi