Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

w słoiczku
<10ml
balsam do ust
regenerujące, ochronne

Mega mega mega

To cudo działa cuda :) Nie dość, że robi, co ma robić i cudnie pachnie, to jeszcze polskie i kosztuje grosze :) Jestem absolutnie na tak. Polecam zdecydowanie. Ta wersja ponoć jest lepsza od sztyftu, który ma już zmieniony skład.

Nie rozstaje się znim

Mam ten balsam odkąd pamiętam. Rewelacyjnie nawilża, koi, odżywia, regeneruje.
Idealny na każdą porę roku, na spierzchnięte usta zimą i do ochrony, jak i na wysuszone usta latem.

Ma ładny ziołowo-miodowy smak i waniliowy zapach.

Bardzo dobry ziołowy skład. Leczy uszkodzenia i pęknięcia naskórka, myślę że świetnie się sprawdzi u osób z opryszczką czy zajadami.

Słoiczek jest dobry, jeżeli chcemy nanieść większą ilość produktu.

najlepsza ochrona

Uwielbiam ten balsam. Jest to najbardziej skuteczny produkt do ust. Chroni przed wysuszeniem. Nawilża nieprzeciętnie. Ratuje nawet bardzo wysuszone usta. Balsam pachnie ładnie, słodko, miodem. Jest zamknięty w małym słoiczku. Zmieści się wszędzie. Mam go w kieszeni w każdej kurtce. Bardzo ważne dla mnie jest to, że nie zmienia koloru pomadki. Polecam na zimę i lato.

Uwielbiam.

Zakochałam się w tym balsamie. Zaczęłam go stosować 2 lata temu w zimie na suche i spierzchnięte usta. Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczna poprawę. Usta są nawilżone i miękkie. Również zapach mi się bardzo podoba. Miałam wiele balsamów, jednak zawsze wracam do tego ;)

Świetny

Idealny do suchych , spierzchniętych ust. Używam najczęściej w zimie jak moje usta potrzebują wyjątkowej ochrony. Pudełeczko jest idealne do torebki nawet tej najmniejszej, nie zajmuje dużo miejsca. Usta po nałożeniu balsamu są miękkie, odżywione. Dodatkowym atutem jest słodki , piękny zapach

Bardzo dobry balsam

Produkt chroni usta przed podrażnieniami, dzięki niemu udało mi się wyleczyć usta, nawilżyć je, zniknął problem z suchymi skórkami. Usta po niedługim czasie zostały nawilżone i wygładzone. Najlepsze działanie zauważyłam po nałożeniu go na noc, w grubszej warstwie.
Cena jest przystępna, nie kosztuje wiele, a tak na prawdę jest lepszy od innych pomadek ochronnych jakie stosowałam. Często były one droższe od Tisane, dlatego polecam moim koleżankom.
Konsystencja jest zbita i przypomina tradycyjny balsam, tylko w słoiczku. Właśnie to, że jest w takim opakowaniu jest dla mnie jednak minusem, gdyż z czasem coraz ciężej wydobyć produkt. Przyjemniej by było jakby produkt był w sztyfcie, wtedy nie miałby dla mnie minusów. Byłoby to również bardziej higieniczne, ułatwione użytkowanie gdy jesteśmy np. na mieście, gdzie nie mamy możliwości umyć dłoni.
Produkt ma przyjemny, delikatnie miodowy zapach, nie jest wyczuwalny na ustach.

Kocham!

Tisane jest moim ulubionym kosmetykiem do ust. Kocham go za zapach, kocham go za to, co robi z moimi ustami, kocham go za śmiesznie niską cenę (kompletnie nieadekwatną do swojej jakości). Jedynie ten słoiczek taki ciężki trochę w użyciu. Ale jest przecież Tisane w sztyfcie! Co komu wygodniej ;)

świetny

Naprawdę świetny balsam, nie raz uratował moje usta. Bardzo przyjemny zapach i smak. Następnym razem na pewno kupię Tisane w sztyfcie, ponieważ po jakimś czasie ciężko wydobyć balsam ze słoiczka.

must have

Tisane ratuje moje wysuszone usta o każdej porze roku. Chroni przed słońcem, wiatrem i mrozem. Kolor i konsystencja dosyć dziwaczne, ale nadrabia zapachem. Plus za malutki słoiczek, który można wszędzie ze sobą zabrać. Cena i wydajność też mi odpowiada;)

spoko

Balsam jest fajny. Dobrze odżywia oraz nawilża usta. Nie odpowiada mi jego posmak. Aplikacja palcem jest dość trudna i mało higieniczna. Balsam jest dość zwarty, więc nie łatwo wydostać go z pudełeczka

Nawilża i ładnie pachnie

Bardzo dobrze nawilża spierzchnięte usta, a nawet smarowałam nim nos przy katarze bo zaczęła mi schodzić skóra i sobie poradził. Do tej wersji nie wracam głównie z powodu słoiczka bo nie przepadam za balsamami do ust w tej formie, wolę sztyft. Z plusów na pewno też ładny, delikatny zapach oraz przystępna cena, oraz wydajność.

Jeden z ulubieńców wsród balsamów do ust

Fajnie nawilża, ma ładny zapach i jest tani. Radzi sobie z moimi niesfornymi ustami nawet w okresie zimy, a to nie lada wyzwanie szczególnie od czasu kiedy biorę Izotek i moje usta są w okropnym stanie. Zdecydowanie poleciłabym ten produkt innym.

Bardzo dobry

Balsam poleciła mi Pani w aptece więc się skusiłam... I nie żałuję. Dobrze natluszcza przez co usta nie są popękane. Idealnie nadaje się na mrozy . Również smaruje usta na noc większą ilością przez co efekt jest lepszy ;-). Można też kupić w sztyfcie. Jest tak samo wydajny.