Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

w słoiczku

Świetny balsamik. Plusy:
+ nawilza i natłuszcza
+ chroni
+ cudnie pachnie

Efekt widać juz po jednym uzyciu, sta są mięciutkie i nawilzono, zero jakichkolwiek prodraznien, wysuszenia. dobry produkt, niezbedny do zycia :)

o matko!

kupuję średnio co dwa tygodnie. jest to jedyny kosmetyk, który goi moje popękane i wysuszone usta. ani wazelina, ani balsamy, drogie pomadki itd... nie były w stanie zrobić tego, co to maleństwo zdziałało na moich ustach. w zimę, w lato, na wakacjach, w pracy---super rozwiązanie dla wymagających :)Używam tego produktu od:5 m-cy

Zachęcona opiniami o balsamie postanowiłam kupic go w aptece, bo miałam strasznie suche usta (aż mi skóra schodziła). Stosowałam go tydzień, a z moich ust zniknęły skórki. Jestem pod wrażeniem tego balsmau. Opakowanie trochę mi nie odpowiada, ale te ***** to za skuteczność.

Używam tego produktu od:miesiąc

trochę mały ten słoiczek, nie wystarcza na długo ale bardzo dobrze nawilża usta, wystarczy raz nałożyć i usta wyglądają lepiej, są super nawilżone nawet te bardzo spierzchnięte naprawdę polecam bo jest super tylko mógł by być trochę tańszy :) bo mi wystarcza na kilka dni przy codziennym częstym używaniu :) naprawdę Polecam ;))

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:sporo

REWELKA :)

Szukalam czegos wlasnie do moich ust bo ciagle sa suche i popekane, uzywalam roznych pomadek Nivei ale no niestety. Trafiłam jeszcze na pomadke jakas rossmanowska ktora byla o wiele lepsza, ale TISANE jest po prostu boski! Piekny zapach, rewelacyjne natluszczenie ust i nie klei się! Super! Dla mnie forma sloiczka jest fajna :) Dziennie to po kilkanascie razy smaruję. Widzę ze &quot;jakosc&quot; moich ust sie poprawila. Super!!!

Ilość zużytych opakowań: 1/10 :D

Najlepszy

To zdecydowanie najlepszy balsam jaki kiedykolwiek mialam. Bardzo szybko regeneruje nawet bardzo sperzchniete usta nie pozostawiając uczcia nieprzyjemnej lepkosci, slicznie pachnie i jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest forma sloiczka ale przeciez chodzi o dzialanie ;)

Używam tego produktu od:bardzo dawna

bardzo dobry

świetny balsam do spiechrzniętych ust, kiedyś nawet zastosowałam go pod nos jak miałam katar i na twarz, bo miałam suchą skórę. Ślicznie pachnie, ma fajną konstystencje, minus za pudełko i nabieranie palcem. Reszta super. Polecam
aha i bardzo wydajny

bardzo dobry

Uwielbiam ten balsam, świetnie goi, regeneruje i wygładza. Ładnie pachnie.Górnopólkowce nie mają prawa się z nim równać. Niestety, odejmuje gwiazdkę za opakowanie - to samo w sztyfcie dostałoby maksa, trudno go używać np. zimą wkładając brudny paluch do pojemniczka.

Używam tego produktu od:paru lat

do ust- najlepszy :)

tisane- jedyny produkt, który doprowadził, w niedługikm czasie, moje usta do zdrowia i &quot;porządku dziennego&quot; :) dodatkowo nie wywyołuje alergii (cierpie na AZS) :)
popękania szybko sie goja, suchość jest uleczona i w rezultacie usta staja sie jedwabiscie gładkie
polecam

Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Super produkt w niskiej cenie!

Świetny produkt! Zamknięty w malutkim, plastikowym pudełeczku. Poręczny i wygodny w użyciu. Ślicznie pachnie (wg. mnie pachnie podobnie do cukru waniliowego-takiego w proszku). Konsystencja delikatna i nie ma problemu z przedawkowaniem tego balsamu na ustach w przeciwieństwie do innych balsamów, błyszczyków i pomadek do ust. W zetknięciu z wargami delikatnie się rozpuszcza i wchłania. Usta są po nim nawilżone, delikatne, miękkie i pachnące (nie kleją się!). Cena produktu bardzo przystępna (ok. 8-9 zł), wystarcza na długo i bez problemu można go dostać w każdej aptece. Jedynym minusem może być tylko to, że balsam trzeba nakładać na usta palcem. A więc trzeba najpierw zamoczyć paluszek w słoiczku. Komuś może nie odpowiadać ciapanie paluszków ;p ale mi to wcale nie przeszkadza :D

Dodam tylko, że nawet mój facet, który ma wiecznie wyschnięte usta, stał się fanem i posiadaczem tego kosmetyku (i zachęcił do tego samego swojego szwagra ;p).
Tak więc samo zainteresowanie sie tym produktem &quot;płci brzydkiej&quot; mówi dużo dobrego o tym balsamie ;)

SUPER!

Używam tego produktu od: 3 lat (z przerwami)

Na tak

Zacznę od opakowania - forma iesztyftowa kojarzy mi się z pielęgnacją apteczną i cały w tym urok Tisane.
Konsystencja zbita, jednak od razu w kontakcie z ustami topnieje. Zapach szalenie apetyczny, miodowo-karmelowo-waniliowy, czyli to co lubię - bardzo uprzyjemnia aplikację. Właściwości pielęgnacyjne nie gorsze - natłuszczenie, nawilżenie i do tego połysk, no i efekt długotrwałej pielęgnacji jest widoczny,nie tylko bezpośrednio po zastosowaniu.

Używam tego produktu od:1 mieś.

Dobry kosmetyk

Dobra i przyjemna rzecz. ładnie nawilża, natłuszcza i łagodzi. Balsam wydjny, przyjemnie pachnie, długo zostaje na ustach. Dla wybrednych złe opakowanie, ale ja się nie czepiam :) Taniutki i dostępny.