Eveline, Wonder Match, Skin Absolute Perfection Foundation (Luksusowy podkład wygładzający)

Luksusowy podkład Wonder Match zapewnia 24h efekt nieskazitelnej cery. Idealnie dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Jego lekka, beztłuszczowa konsystencja łatwo się rozprowadza, dając efekt doskonałego krycia bez efektu maski.
Bogata formuła z wodą termalną, kwasem hialuronowym i ekstraktem z acai pielęgnuje, nawilża i chroni mikrobiom skóry.
Już po 10 dniach cera jest odczuwalnie gładsza i bardziej elastyczna.
Kosmetyk vegan friendly.

Podkład idealny na co dzień

Eveline Wonder Match to najnowszy podkład tej firmy z linii wegańskiej. Otrzymałam go do testu w ramach Klubu Recenzentki. Dostępny w 6 odcieniach. Mi najbardziej odpowiada kolor 15 natural. Pierwsze co przykuło moją uwagę to elegancki kształt i wygląd buteleczki. Bardzo przypominającą Teint Idole Ultra Wear. Produkt wyposażony w pompkę, idealnie dozuje odpowiednią ilość podkładu. Konsystencja dość rzadka, świetnie się rozprowadza po twarzy nie zostawiając smug i plam po paru godzinach. Zapach bardzo przyjemny. Mając 30 lat skończone również znikły moje problemy z niedoskonałościami. Ale cera nadal jest wymagająca. Pojawiają się od czasu do czasu przebarwienia,cienie pod oczami i suche miejsca w okolicy nosa. Bardzo się ucieszyłam czytając obietnice producenta. Jest to podkład który nie tylko dopasowuje się do odcienia i struktury skóry ale również pielęgnuje ją. To prawda po 10 dnia stosowania zauważyłam poprawę swojej cery. Jest miękka i dobrze nawilżona. Aplikowałam go gąbeczką i nie zauważyłam aby się gdzieś rolował albo ważył. Ma jednak średnie delikatne krycie z satynowym wykończeniem. Mi to odpowiada, bo nie lubię ciężkich i zapychających podkładów na co dzień. Co do trwałości nigdy nie noszę na sobie 24H makijażu. Ale do 10 godzin utrzymuje się.Dodatkowo produkt jest beztłuszczowy, z formułą wody termalnej i kwasem hialuronowym dzięki czemu skóra jest świetnie nawilżona i gładka. Podsumowując jest to naprawdę świetny podkład, który możemy nabyć już za 30zł. Spełnił moje oczekiwania, gdyż kryje oznaki zmęczenia, jest lekki i daje naturalny wygląd bez efektu maski.

Bardzo dobry produkt!

Produkt kupiłam w drogerii na promocji, zachęcona wieloma dobrymi opiniami postanowiłam go przetestować.
Posiadam suchą skórę, a podklad zgodnie z opisem ma działanie nawilżające. Konsystencja bardzo przypadła mi do gustu, również z doborem koloru nie miałam problemu. Pięknie wygląda na twarzy, po 3 godzinach zauważyłam lekkie świecenie na twarzy, ale nadal całość wyglądała bardzo dobrze.
Uważam,że jest warty polecenia!

Bardzo dobry podkład w niskiej cenie ;-)

Zakupiłam go na promocji w celu wy testowania zachęcona opiniami na wizaz.pl. Ku mojemu zaskoczeniu jest on mega. Super daje efekt gładkiej, jednolitej cery.
Nie wchodzi w zmarszczki i ładnie przykrywa przebarwienia po trądziku.

Perfekcyjny podkład

Jest idealny! Przede wszystkim odcienie podkładu są beżowe, co mi odpowiada, ponieważ mam cerę naczynkową z tendencją do zaczerwienień i odpowiedni odcień to maskuje. Pomimo jasnej cery wybrałam kolor 30 cool beige i świetnie dopasowuje się do cery, nie zmienia odcienia w ciągu dnia. Jednocześnie moja cera przetłuszcza się, a podkład dobrze matuje, pory są mniej widoczne, wygląda się w nim naturalnie. Fajnie kryje, a krycie można budować, jest trwały. Formuła to oil-free, tylko takich podkladów używam, nie zapycha. Ładnie pachnie, ma eleganckie opakowanie z pompką. Kupiłam w promocji za 24 zł. Odpowiada mi w 100%. Jest "jakby luksusowo" :) prawdziwy luksus za niewielkie pieniądze! Stosunek ceny do jakości jest niebywały. Polecam!

Idealny pod maseczkę !

Na codzień w pracy niestety jak każdemu teraz z nas towarzyszy mi maseczka , jednak mimo to każda z nas ściągając ją chce być piękna !
Szukałam podkładu który , będzie efektem drugiej skory i będzie nie wyczuwalny efekt maski .
I właśnie to nastąpiło kiedy odkryłam nowość eveline WONDER MATCH.
Jestem zadowolona , tak jak nigdy z jakiegokolwiek podkładu bo go naprawdę nie czuć ! Krycia super nie ma , ale efekt na buzi jest naprawdę bardzo naturalny i fajny .

Wonderfull

Wonder match od Eveline HIT czy KIT ?
Jak to wygląda u mnie? Czy polecam czy nie o tym niżej. Zapraszam
Marka Eveline nie przestaje mnie zadziwiać. Kolejne produkty ukazujące się na rynku są co raz lepsze. Mam już kilka ulubionych produktów tej marki dlatego z chęcią i ciekawością sięgam po kolejne nowości.
1️⃣ Podkład ma bardzo eleganckie opakowanie przez co produkt wygląda bardzo luksusowo.
2️⃣ Pompka to forma aplikacji, która pozwala dozować odpowiednią ilość produktu.
3️⃣ Lekka konsystencja i delikatny zapach sprawia, że aplikacja jest przyjemnością.
4️⃣ Krycie średnie z możliwością dobudowania bez efektu ciężkiej maski (efekty krycia na zdjęciach policzek bez i z jedną warstwą podkładu)
5️⃣ Wykończenie zdrowe, naturalne niczym druga skóra. Kompletnie niewyczuwalny na twarzy
6️⃣ Bogata formuła z Wodą termalną i kwasem hialuronowym pielęgnuje, nawilża i chroni mikrobiom Twojej skóry.
7️⃣ Trwałość zapewniona przez producenta to 24h, u mnie mocne 12H
8️⃣ Po demakijażu brak uczucia przesuszenia skóry, brak efektu zapchania, zero wyprysków
9️⃣ Do wyboru 6 kolorów : 05 LIGHT PORCELLAIN (To mój ODCIEŃ, Idealny dla największych bladzioszków), 10 LIGHT VANILLA, 15 NATURAL, 20 MEDIUM BEIGE, 30 COOL BEIGE, 40 SAND Dostępny w drogeriach stacjonarnych jak i online oraz na stronie www.eveline.pl
No i najważniejsze CZY POLECAM? JASNE! CZY JEST MOIM HITEM? ZDECYDOWANIE!!! Jest moim kolejnym ulubieńcem a w zapasach już czeka kolejna sztuka.

Idealny kandydat

Z czystym sercem mogę polecić ten podkład. Jest to pierwszy produkt, który tak idealnie wpasował się w moją kolorystykę. A jest to bardzo trudne zadanie, gdyż jestem bardzo blada z lekko beżowymi tonami. Podoba mi się za to, że nie robi efektu maski. Nie przykryje wszystkiego ale mi akurat na tym nie zależy. Podkład nie wyświeca się, nie ściera. Ostatnimi czasy jest to mój ideał.

super

Opakowanie jest piękne , kwadratowa buteleczka z matowego szkła z elegancką grafiką.
???? rozprowadza się na twarzy równomiernie
???? nie roluje się
???? zastyga na tyle wolno , że szybko można nanieść ewentualne poprawki
????wykończenie matowo - satynowe
????krycie średnie ( oczywiście krycie można budować )
???? nie osadza się w porach
???? trwały i bardzo ładnie wygładza
????przyjemna konsystencja
????Lekki i przyjemny
Uważam że dla cer tłustych podkład się nie sprawdzi . Od suchej ,normalnej do mieszanej owszem . Podkład jest wart uwagi .

Rewelacja!

Dawno nie miałam do czynienia z tak dobrym podkładem. Nie mam do niego żadnych uwag, pod pasował mi w 100%.

Cena na promocji śmieszna, szczególnie w drogerii internetowej co jest ogromnym plusem.
Zapach podkładu delikatny, subtelny i nie przytłaczający.
Mamy do wyboru szeroką gamę kolorystyczną, od zółci po róże a także beże. Podkład ma wygodną pompkę. Mi najlepiej rozprowadza się go palcami a także gąbeczką.
Moja cera jest mieszana, mam sporo wyprysków po trądziku. Podkład idealnie radzi sobie z kryciem ich a także dodatkowo nie wysusza i nie podkreśla ich.
Podkład nawilża skórki szczególnie te wokół nosa.

Skład podkładu dość dobry, produkt jest polski za co ogromny plus.
Polecam wszystkim serdecznie, ten produkt to dowód, że za niską cenę będziemy zadowolone i będziemy miały produkt a właściwie podkład wysokiej jakości.

Cudowny podkład o wspaniałym kryciu i idealnym efekcie wygładzenia.

Nie ma co ukrywać, że podkład od Eveline z serii Wonder Match zrobił niemałe zamieszanie w kosmetycznym świecie. Dla mnie od razu po wejściu na rynek wydał się interesujący, jednak poczekałam chwilę z jego kupnem i ostatecznie wrzuciłam go do koszyka wraz z pudrem bambusowym z tej samej serii. Od razu widać tutaj inspirację marki droższym podkładem od marki Lancome, ja jednak nie miałam okazji stosować pierwowzoru, także absolutnie nie mam zamiaru ich do siebie porównywać.

Fluid zamknięty został w naprawdę eleganckim opakowaniu, które wykonane zostało z porządnego szkła. Zakrętka, wykonana z plastiku, w odcieniu czarnego matu, który uwielbiam swoją drogą, gdyż kojarzy mi się właśnie z luksusem, niestety regularnie wypada i nie utrzymuje kosmetyku w zamknięciu, co znacznie utrudnia transportowanie produktu. Aplikatorem jest tutaj pompka, która dozuje bardzo przyjemną ilość produktu, jednocześnie nie plując nim na wszystkie strony. Na opakowaniu umieszczono, za pomocą czarnej czcionki, nazwę marki, kosmetyku oraz serii, z jakiej pochodzi, ale także jego właściwości. Mamy tutaj do czynienia z tradycyjną dla podkładów pojemnością, czyli 30 ml.

Mój odcień to 10 Light Vanilla, który jest fajnym, dosyć jasnym, dosyć neutralnym beżem o bardzo subtelnym żółtym zabarwieniu, który wcale nie jest mocno zauważalny. Ja nakładałam go za pomocą rozprowadzenia za pomocą dłoni po całej twarzy, a następnie rozklepywałam gąbeczką. Kosmetyk ma satynowe wykończenie, ładnie odbija światło, nadaje świetlistości cerze, a jednocześnie nie wygląda jak nadmiar sebum na skórze. Krycie faktycznie określiłabym jako średnie, dokładnie tak, jak obiecuje nam producent. Koloryt skóry jest jak najbardziej ujednolicony, mniejsze niedoskonałości zostają przykryte, jednak ja lubiłam dołożyć jego większą ilość na policzkach przy nosie oraz na nim samym, gdzie mam mocniejsze zaczerwienienia, które po jednej, cienkiej warstwie wciąż przebijały. Ze zbudowaniem większego poziomu krycia nie ma tu żadnego problemu, jak najbardziej jest to możliwe.

Efekt delikatnej świetlistości skóry utrzymuje się przez cały dzień, chodź wiadomo, zależy to od pudru, na jaki się zdecydujemy. W moim przypadku, jeżeli nałożyłam mocno matowy kosmetyk na ten podkład, to i tak po kilku godzinach ponownie dostawałam naturalną świetlistość skóry, a cerę mam normalną w kierunku suchej. Trwałość także jest tutaj nienaganna, chodź nie jestem w stanie powiedzieć, jak wyglądałoby to w miejscach nieprzypudrowanych, gdyż ja stosuje tego typu produktu o różnych wykończeniach na całą buzię wraz z szyją. Jedyne, co tak naprawdę nie podaba mi się w tym podkładzie to jego zapach, który zwyczajnie jest dość mocno alkoholowy i chodź ulatnia się z czasem trzymania go na skórze, to podczas aplikacji naprawdę go czuć.

Kosmetyk jest dla mnie świetną opcją, zarówno na zwykły, dzienny makijaż do pracy, jak i na większe wyjścia. Wygląda naprawdę ładnie, świeżo, daje efekt zdrowej skóry. Polecam, w szczególności cerom suchym, które chcą nadać sobie trochę satynowości, ale nie tylko.

"To nie jest podkład dla bladych ludzi"

Bardzo lubię markę Eveline - zarówno ich kolorówka, jak i pielęgnacja sprawdza się u mnie bardzo dobrze, wypróbowałam też większość ich podkładów i wszystkie dotąd były dla mnie przynajmniej dobre, a niektóre (np. Selfie Time) wręcz świetne. Na Wonder Match napaliłam się jak szczerbaty na orzechy, jednak... wyszła kompletna klapa.

Co więc zaszło?

Wonder Match kupiłam skuszona obietnicami producenta i swoim wcześniejszym dobrym doświadczeniem z marką. Wybrałam na stronie on-line Eveline drugi najjaśniejszy kolor - 'Light Vanilla". Kiedy paczka przyszła, pierwszym, co zwróciło moją uwagę, było opakowanie produktu - piękna buteleczka z matowego szkła z szalenie elegancką szatą graficzną, dosłownie jak u Lancome i YSL.
Podekscytowana otwarłam podkład, naniosłam na dłoń... i przyszło pierwsze rozczarowanie. Produkt był po prostu ciemny. Odpowiedni dla osób ze średnią karnacją, ale na pewno nie dla bladolicych. 'Nic to - myślę - trzeba dołożyć Brightenera z Hean'. Tak też zrobiłam, jednak okazało się, że trzeba tego rozjaśniacza dodać sporo, żeby podkład uzyskał odpowiednią jasność.
Kiedy uzyskałam wreszcie słuszny dla mnie kolor, zaczęłam nanosić go gąbeczką na twarz... i przyszło kolejne rozczarowanie. Podkład zaczął momentalnie ciemnieć. Widać to było zwłaszcza, jak chciałam dołożyć trochę krycia na już pomalowane strefy. Różnica w kolorze w momencie nakładania i ok. 2 minuty po nałożeniu to spokojnie półtorej tonu. Po skończeniu nakładania podkład przybrał w dodatku różowawo-łososiowy odcień. Na mojej bladej, oliwkowo-żółtawej karnacji - DRAMAT :-(. Kolor wyszedł kompletnie nieużytkowy. Naniosłam trochę jasnożółtego pudru - kolor na twarzy niewiele się zmienił, ale wykończenie stało się ciężkie, a całość mocno widoczna. Po prostu tapeta. Po kilku godzinach makijaż wyświecił się i zrobiło się z niego kompletne ciastko. :-(

Słówko o właściwościach: konsystencja jest raczej gęsta, krycie podkładu można budować od lekkiego do średniego plus (z ciekawości sprawdziłam też bez rozjaśniacza - wyszło tak samo). Produkt bardzo ładnie i dość intensywnie pachnie.

Opakowanie jest przepiękne, cena - dla mnie dyskusyjna. Nie mam problemu z wydaniem większych pieniędzy na kosmetyk, ale pod warunkiem, że WARTO (np. paleta Huda Naughty sprawdziła mi się genialnie i nie żałuję ani złotówki, którą na nią wydałam, mimo, że tych złotówek było 300 ;-P). Tutaj 50 zł to za dużo - podkład według mnie nie jest wart tych pieniędzy (inne z oferty Eveline, kosztujące ułamek tej ceny, sprawdziły się u mnie o niebo lepiej).

Podsumowując: podkład mnie zawiódł, począwszy od koloru, poprzez koszmarne ciemnienie na skórze, po wykończenie i zachowanie po kilku godzinach noszenia. Przed użyciem były "high hopes", po użyciu zostało rozczarowanie. Wielka szkoda!

MÓJ FAWORYT NA CODZIEŃ!

To idealny podkład na dzień! Świetnie kryje i wyrównuję koloryt skóry. Dodatkowo czuć, że ta skóra jest nawilżona. Jak na podkład drogeryjny to bardzo ładnie i dość długo się trzyma (po przypudrowaniu wytrzymuje spokojnie 8h).
Konsystencją przypomina mi trochę YSL All Hours, ale w tańszej wersji :)

super podkład

Używam tego podkładu od kilku miesięcy, sprawuje się on rewelacyjnie! Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla porów, nie zapycha i nie oksyduje. Świetny podkład na co dzień i większe wyjścia. Polecam!