Eveline Cosmetics, Wonder Match, Bamboo Loose Powder (Bambusowy puder sypki wygładzająco-matujący)

Średnia ocena: 3.49/5

Sypki puder bambusowy Wonder Match pozostawia skórę jedwabiście gładką i matową. Jest lekki, transparentny, nie powoduje podrażnień, nie przesusza skóry i nie zatyka porów. Silnie wiąże sebum i wilgoć jednocześnie działając pielęgnacyjnie i łagodząco. Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem skóry tłustej i mieszanej. Opakowanie zawiera poręczny puszek.

sypki
tłusta, normalna, mieszana
matujące, utrwalające

Puder do twarzy jest lekki i przyjemny w stosowaniu. Fajnie sie wtapia w cere. Podkresla caly makijaz. Ma fajny delikatny zapach. Jest jednym z moich ulubionych. Cenowo tez jest ok.

Eveline cosmetics Wonder match bamboo loose powder

Puder transparentny do twarzy którego użyłam tylko w wyjątkowych sytuacjach ponieważ nie sprawdzą mi się. Podkreśla wszystkie możliwe skórki i znarszki oraz bardzo mocno bieli twarz. Sam jest wykonany starannie oraz jego struktura to lekki pyłek jest wydajny. Opakowanie niestety przez brak zamknięcia dziurek po odkręcaniu opakowania sprawia że nadmiar jest wysypany przez co ciężko dawkować ilość

Bardzo dobry puder

Puder zakupiłam w osiedlowej drogerii za jakieś 25zł, po zachwalaniu go przez sprzedawcę. Niestety pojemność to 6g, przez co jest go mało i przy codziennym stosowaniu szybko się kończy. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach, opakowanie średnie, nie za bardzo lubię to z dziurkami i przyklejoną folią na tym. Zawsze za dużo odkleję tej folii i później dużo pudru wysypuje się.

Niemniej puder świetnie matuje i wygładza, przy mojej cerze mieszanej mat utrzymuje się z 6 godzin bez żadnych poprawek, czoło nie świeci się tak jak przy innych matujacych pudrach. Noszę makijaż gdzieś z 12 godzin i po całym dniu cera naprawdę dobrze wygląda, chyba żaden puder jaki testowałam nie dał takiego efektu. Troszkę bieli ale osobiście nie przeszkadza mi to jakoś.
Mimo że opakowanie jest średnie i jest mało wydajny to i tak kupiłam kolejne opakowanie bo efekt jaki daje wart jest tego.

Zielone opakowanie o niezbyt dużej pojemności przez co sam produkt dosyć szybko się kończy. Ma przyjemną lekką formułę i jest transparentny chociaż w dużej ilości potrafi bielić. Nie posiada zapachu. Na skórze daje matowe wykończenie, które wygląda naturalnie, a nie sucho. Świetnie wygładza skórę. Nie wysusza i nie zapycha oraz jest trwały. Wiadomo, że z czasem skóra się wyświeca, ale wygląda to na tyle spójnie, że może się obejść bez poprawek. Jeden z lepszych pudrów jakie miałam okazję używać. Polecam.

Jeden z lepszych pudrów

Kosmetyk został zamknięty w małym , okrągłym słoiczku o pojemności 6 g. W zabarwieniu jest biały i bezzapachowy . Puder został mega mocno zmielony, pod palcami jest delikatny jak chmurka . Podczas aplikacji nie pyli mocno jak na tego typu kosmetyk przystało. Nakładany średniej wielkości puchatym pędzelkiem subtelnie wybiela , nie jest to jakiś w moim przypadku efekt widoczny z kosmosu . Puder idealnie utrwalił podkład , wygładził oraz nadał matowe, naturalne wykończenie . Kosmetyk nie spowodował zebrania się podkladu w załamaniach , nie zauważyłam również nadmiernego wyświecenia się . Nie zapchał ani nie uczulił . Kosmetyk godny polecenia .

Chyba nie dla mnie

Z tym pudrem trochę się nie dogaduję, mocno wbija się w skórę przez co zostawia białe ślady, które po czasie znikają. Nie zauważyłam żeby jakoś genialnie wygładzał głębokie pory, ale muszę przyznać, że faktycznie delikatnie "upiększa" skórę.

Świetny dla alergików

Bambusowy puder od Eveline jest naprawdę dobry do szybkiego utrwalenia makijażu. Zdecydowanie dobrze wygładza i matuje twarz.
Jest przyjazny dla alergików, nie szczypie w oczy i nie podrażnia skóry.
Jest trwały i dobrze wydajny.

Puder sypki matuje i wygładza

Super jest ten puder. Ja używam go na końcu makijażu podkreślam nim mój makijaż, który matuje i wygładza, można użyć go na dwa sposoby na pędzelku lub aplikatorem na twarz, wydaje mi się, że gdy aplikuję tą gąbeczką to jest lepszy efekt na twarzy. Puder pięknie pachnie i starcza na miesiąc przy codziennym makijażu.

Dobry zakup

Puder zakupiłam w ciemno ,nie czytając polecajek ani opinii.
Fajne opakowanie, trwały, wydajny, nie zatyka porów. Matuje i lekkie rozświetlenie zostawia co sprawia efekt wypoczętej buzi

Piękny delikatny zapach, dobrze rozprowadza się pędzlem i puszkiem.
Myślę, że każda cera odnajdzie się w zastosowaniu, cena jest przystępna.

Dobry traf

Puder kupiłam w ciemno, nie zważając na żadne opinie i uważam, że był to jak najbardziej trafny wybór! Działanie jest natychmiastowe, ponieważ puder szybko powoduje wygładzenie i zmatowienie twarzy. Puder jest transparentny - dobrze dopasowuje się do skóry. Produkt mógłby być trochę bardziej wydajny a opakowanie mogłoby być troszkę większe, lecz jest szczelne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Super produkt

Jestem naprawde bardzo zadowolona z tego pudru. Nadaje on cerze super matowy wyglad, wygladza, dobrze sie go rozprowadza gąbeczką czy pędzelkiem. Dodam ze matowy wyglad skory utrzymuje sie w miare dlugo, co zasluguje na duzy plus. Puder moglby starczyc na dluzszy okres czasu , bo dosc szybko sie konczy, ale jego dzialanie to rekompensuje.

Świetny produkt

Puder idealnie nadaje się dla alergików, nie podrażnia. Puder wygładza i w prosty sposób można go rozprowadzić na cerze. Ma neutralny zapach. Opakowanie jest poręczne, solidnie wykonane. Sprawdza się w utrwaleniu makijażu na wiele godzin, dla cery mieszanej,