Olive, Kremowe mydło w płynie `Malina`

Olive, Kremowe mydło w płynie `Malina`

Mydło zostało opracowane na bazie delikatnych środków myjących, które dbają o uczucie czystości, świeżości i komfortu przez cały dzień, nie naruszając właściwego poziomu pH. Zawiera glicerynę, składnik działający natłuszczająco i nawilżająco na skórę, czyniąc ją delikatną w dotyku. Kompleks witamin, w tym A i E, skutecznie wzmacnia barierę ochronną skóry, ujędrnia ją i regeneruje.

mydła
oczyszczające
zapachowa
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Mydełko w płynie zakupiłam w sumie z musu, bo innego akurat nie było, a zależało mi na zapasie, gdyż ostatnimi czasy ograniczam ilość plastiku w moim domu. więc z braku laku wylądowało w mojej łazience. Jest to produkt przeznaczony do mycia ciała i dłoni, ale używam go głównie do tego drugiego celu. Mydełko ma śliczny zapach, który umila codzienne czynności higieniczne, nie wysusza dłoni i jest mega wydajne.

OPAKOWANIE

Mydło możemy zakupić w opakowaniu w formie zapasu i z tego co wiem tylko takie jest dostępne. Zawiera 900 ml produktu, co za cenę 4 zł jest dobrą inwestycją. Opakowanie to typowa saszetka z korkiem ułatwiająca nalewanie go do pojemniczka na mydło. Szata graficzna przedstawia owoce malin, na górze znajduje się logo marki i nazwa produktu. Opakowanie jest całkiem ładne pod względem kolorystyki i grafiki, deliaktne i subtelne, ma coś w sobie.

MYDŁO

Z uwagi na to, że mydło jest opakowaniu zapasowym należy je przelać do butelki z pompką lub dozownika na mydło, co dla mnie nie stanowi żadnej wady a wręcz przeciwnie – wręcz wymusza na nas bardziej świadome zakupy a także troskę o planetę. Opakowanie-saszetka podlega recyklingowi. Jest to dość rzadkie mydło pod względem konsystencji, określiłabym je jako krem-żel, bo bardziej przypomina mi żel niż kremowe mydła jakie znam. Konsystencja jest zdecydowanie bardziej rzadka niż innych mydeł, ale nie przecieka przez palce podczas aplikacji. Posiada bardzo jasną, różową barwę i świetny zapach. Zapach przypomina słodkie, soczyste maliny, jest naprawdę przyjemny i dla mnie stał się miłą odmianą od typowo kremowych woni jakie dominowały u mnie w ostatnim czasie w mydłach. Dla fanek owocowych zapachów będzie wręcz idealny. Przypomina naturalny aromat jednak ma nieco chemiczny ogonek. Mydło dobrze się pieni, nie wysusza dłoni przy codziennym używaniu. Dobrze oczyszcza skórę nie podrażniając jej. Na plus zaliczyć można ogromną wydajność, niską cenę i dużą pojemność. Producent zaleca je także do mycia ciała, skusiłam się, ale mi nie podpasowało. Stosowałam kilka razy do mycia ciała, ale spowodowało u mnie uczucie ściągnięcia i suchości, więc z powodu dyskomfortu zaprzestałam stosowania w tym celu. Dostępność – jedynie sklepy sieciowe marki L.

PLUSY:
+ niska cena
+ duża pojemność
+ wydajność
+ przyjemny zapach
+ dobre się pieni
+ sprawdza się w myciu dłoni

MINUSY
- rzadka konsystencja
- raczej nie do mycia ciała