Dr Skin Clinic, Peeling enzymatyczny `Złuszczanie`

Dr Skin Clinic, Peeling enzymatyczny `Złuszczanie`

Zawiera unikatowe połączenie złuszczających właściwości Keratoline™ oraz fermentowanego ekstraktu z papai i kojącej allantoiny. Delikatny, a jednocześnie skuteczny peeling, pozostawia cerę ukojoną, jaśniejszą i lepiej nawilżoną. Potęguje efektywność równolegle stosowanych kosmetyków.

Delikatnie złuszcza nadmierną warstwę rogową naskórka, wygładza jego powierzchnię, a jednocześnie koi i nawilża. Odblokowuje ujścia gruczołów skóry, wzmacnia efektywność równolegle stosowanych kosmetyków. Poprawia koloryt, pozostawia cerę bardziej promienną. Redukuje skłonność do niedoskonałości i zmniejsza widoczność tzw. porów skóry. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Nadaje efekt „odświeżenia” cery.

Zostanie ze mną na dłużej

Peeling enzymatyczny marki dr Skin Clinic stosuję minimum raz w tygodniu w ramach domowego spa i zawsze wtedy, gdy czuję, że skóra potrzebuje dodatkowego oczyszczenia, dopieszczenia. Jest tak dlatego, że używanie tego peelingu oprócz efektu na skórze, dostarcza dużej przyjemności estetycznej i sensualnej. Ja zapach wyczuwam - jest on delikatny, kosmetyczny, bardzo go lubię. Sama konsystencja jest przyjemna - lekkiego, białego kremu. Miło się rozprowadza po twarzy (również pod oczy) i bardzo szybko wchłania. Nic nie podrażnia. Dozowanie pompką z eleganckiego opakowania jest precyzyjne - odmierzasz tyle produktu, ile chcesz. Skóra po zmyciu po kwadransie jest miękka, pachnąca i oczyszczona - gotowa na kolejne kosmetyki. Szkoda, że cena jest wysoka, choć produkt jest wydajny i można go często upolować w promocji.

Bardzo dobry produkt.

Polecam bardzo dobry peeling enzymatyczny. Jak wiadomo bez dobrze oczyszczonej skóry, inne rytuały pielęgnacyjne nie mają większego sensu. Ja jestem fanką takich peelingów ponieważ są bardziej delikatne i bezpieczne dla skóry niż peelingi ziarniste. Poza tym są odpowiednie dla bardziej wymagających i delikatnych rodzajów cery.
Peeling od Dr Skin Clinic zamknięty jest w porządnym plastikowym opakowaniu typu airless. Lubię takie, ponieważ są higieniczne i estetyczne. Aplikator w postaci pompki działa bez zarzutu i bardzo dobrze dozuje produkt. Jest jednak minus takiego opakowania. Jaki? Wewnętrzny pojemniczek jest nieprzeźroczysty i niestety nie widać ubytku produktu, więc któregoś dnia mogę się obudzić i dowiedzieć, że ta poprzednia pompka peelingu była tą ostatnią. W składzie mamy:
- keratolinę™ 3%, która sprawia, że skóra jest gładka, nawilżona, odświeżona i poprawia mikrokrążenie, oraz przyśpiesza odnowę komórek,
- fermentowany ekstrakt z papai 3%, która ma właściwości złuszczające i wygładzające,
- alantoinę, która ma właściwości kojąco-nawilżające.
Produkt ma delikatny i subtelny zapach który jest przyjemny i nie drażni, a dzięki temu zabieg oczyszczania jest przyjemny. Peeling posiada kremową konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza. Tworzy na skórze cienką, białą warstwę. Po około 15 minutach należy go zmyć z twarzy. Producent zaleca stosowanie peelingu 2-3 razy w tygodniu. Po zmyciu nie ma na twarzy uczucia ściągnięcia, podrażnienia, zaczerwienienia czy pieczenia. Skóra jest świetnie oczyszczona, nawilżona, wygładzona i można faktycznie zauważyć efekt „odświeżenia cery”. Dodatkowo przy dłuższym stosowaniu produktu zaobserwowałam poprawę kolorytu cery oraz redukcję niedoskonałości. Peeling ten sprawdził się u mnie rewelacyjnie i zdecydowanie go polecam.

mega

Peeling enzymatyczny złuszczenie zamknięty w wyższe eleganckie szklane opakowanie z higieniczna pompką. Na opakowaniu znajdują się najważniejsze informacje m.in. skład. Szata graficzna jest prosta, ale dzięki temu bardzo przejrzysta.
Kremowa konsystencja jest bezzapachowa (albo ja nie czuję ;) ) i bardzo przyjemnie rozprowadza się na twarzy.
Nie zawiera drobinek peelingujących więc jeśli ktoś ma bardzo wrażliwą skórę nie wywoła podrażnień.
Stopniowo i delikatnie usuwa martwy naskórek przez co również delikatnie wyrównuje koloryt skóry.
Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry dzięki czemu nie świecimy się tak bardzo!

Cały 4 stopniowy zestaw na prawdę daje radę!