OnlyBio, Hair Balance, Maska do włosów wysokoporowatych

OnlyBio, Hair Balance, Maska do włosów wysokoporowatych

Maska do włosów wysokoporowatych z linii Hair Balance to rozwiązanie dla bardzo suchych i puszących się włosów.
Kiedy stosować maskę do włosów wysokoporowatych? Gdy włosy są bardzo suche i puszące się.
Jaki efekt? Łuska włosa domyka się, dzięki czemu włosy są bardziej gładkie i lśniące. Jak pachnie? Wibrujący zapach słodkiego kiwi zadba o Twój znakomity nastrój!

Włosy wysokoporowate charakteryzują się mocno rozchyloną łuską. Mają największą tendencję do puszenia i falowania. Rzadko naturalne, zazwyczaj rozjaśniane, farbowane lub regularnie stylizowane na gorąco, łamią się i wykruszają. Bardzo szybko poddają się stylizacji i odgniatają.

Fenomenalna!

Kluczowe, co mam do powiedzenia na temat tej maski znajduje się już w tytule :D
Mimo, że włosy mam średnioporowate to po opiniach stąd wiedziałam, że dziewczynom ze sredniporami ta maska świetnie się sprawdza, niektórym nawet lepiej niż ta dedykowana - u mnie właśnie tak jest, choć tą odpowiednią dla mojej porowatości też uwielbiam, w każdym razie jeśli macie średniaki to śmiało bierzcie na testy i tą!
Używam jej właściwie co mycie, jeśli myję OOMO, czy OMO to zawsze jest na drugim O, a jeśli tyle myję i odżywiam to właśnie tą maską, ma w sobie mieszankę PEH, więc po nałożeniu olejku na końcówki więcej E mi nie trzeba.
Od jakiegoś czasu odżywki zawsze wczesuje we włosy na mokro i OMG!!! jak ona wtedy bosko działa! (bez wczesania też jest super, ale Z to jest jeszcze level wyżej). Nieraz zdarza mi się lekki puch po suszeniu - mocne fale, bez wydobywania skrętu. Przy używaniu tej maski w opisany sposób problemu NIE MA. Żadnego puchu, idealnie miękkie, sypkie włosy, które do tego zbijają się w śliczne delikatne pukle fal. Do tego są świeże i nieprzeciążone. Reasumując - polecam, baaaaardzo gorąco!
Poza działaniem ma piękny, naturalny skład, cudnie pachnie, jest duża i starcza na długo, opakowanie cieszy oko i jest poręczne, a do tego nie dość, że cena zwykle jest bardzo korzystna to jeszcze non stop są na nią promocję - to wszystko czyni z tej maski absolutny must have :)

Bardzo dobry produkt

Nie byłam zadowolona z jednej z odżywek marki OnlyBio, ale postanowiłam wypróbować też inne produkty. Maska okazała się bardzo dobra dla moich puszących się włosów! Ma przepiękny, cukierkowy zapach, który kojarzy mi się trochę z gumą balonową. Plus za to, że zapach ten utrzymuje się na włosach dość długo po wysuszeniu. Po wczesaniu maski trzymam ją kilkanaście minut, a po wysuszeniu moje włosy są miękkie i sypkie, skręt jest podbity. Kolejna zaleta to wydajność - opakowanie jest spore, niewielka ilość wystarcza na pojedynczą aplikację. Polecam!

Jestem na nie

Mam długie wysokoporowate, puszące się i kręcone włosy. Zachęcona pochlebnymi opiniami zażyczyłam sobie taką wraz z olejem w prezencie urodzinowym. Niestety moje włosy nie polubiły jej. Może trochę je wygładziła, jednak miałam wrażenie jakby zostawała na włosach, dodatkowo włosy bardzo szybko były przetłuszczone, liczyłam na ładny, zdefiniowane skręt, a niestety włosy były przyklapnięte i wywijały się w każdą stronę. Próbowałam ją stosować na różne sposoby jednak efekt był ten sam. Jedyny plus to słodki, cukierkowy zapach nic poza tym.

Hit Rossmanna

Maska do włosów wysokoporowatych OnlyBio z serii hair Balance to przede wszystkim doskonały naturalny i bezpieczny skład! Bardzo dobre działanie na włosy wysokoporowate puszące się. Maska dociąża włosy i nawilża.. Sprawia, że są wygładzone i nie puszą się. Odbija włosy od nasady włosy po użyciu są lśniące i sypkie. Łatwe w rozczesywaniu. Bardzo lubię ten efekt! W dodatku ładnie pachnie! Ma pojemne opakowanie i jest w niskiej cenie. Za takie efekty to naprawdę taniocha i warto spróbować. Ta seria bardzo przypadła mi do gustu. Oryginalne i kolorowe opakowania przykuwają wzrok!

cudowna maska, mega nawilżenie

Chyba nikogo nie zdziwi kolejna pochlebna opinia na temat tej maski.
Po pierwsze ma ona obłędny zapach!
Po drugie włosy są po niej ujarzmione, miękkie, elastyczne, nawilżone, sypkie i lejące! Chociaż mam włosy falowane/kręcone robi z nimi cuda.
Jest mega wydajna. W tym jakość idzie w zgodzie z ceną, nie zamienię jej na żadną inną!

Opinie

Maska jest idealnym rozwiązaniem do włosów suchych i puszących się. Sprawdziłam i do moich włosów sprawdza się wyśmienicie. Stosuję ja dwa razy w tygodniu i to wystarczy. I faktycznie moje włosy są zdecydowanie gładsze. Bo włosy wysokoporowate wymagają olejów, które tutaj są na wysokich miejscach w składzie.

na plus

Maskę do włosów wysokoporowatych kupiła sobie moja mama, jednak u niej kompletnie się nie sprawdziła, nie było widać efektów działania - moja mama ma istne siano po umyciu szamponem a maska nic z tym nie zrobiła. Jednak u mnie sprawdziła się za to na wielki plus. Nakładam ją na dłuższy czas, około godzinę zakładam czepek by wzmocnić efekt.
Maska ma śliczny zapach, który utrzymuje się na włosach nawet po jej zmyciu.
Wygładza świetnie włosy, są lejące i łatwo się rozczesują . Jak dla mnie genialna maska bo rzadko kiedy maski ułatwiają mi rozczesywanie włosów.

Najlepsza dla włosów suchych i kręconych

Moje włosy są z natury suche i niesforne, lubią się kręcić i puszyć i z reguły żyją własnym życiem. Nigdy nie wiem jak będą wyglądać po myciu...

Od maski nie oczekiwałam cudów, bo wiem jak trudne są moje włosy i jak ciężko sprawić, żeby wyglądały "normalnie", ale zdziwiłam się.

Maska jest zbita i kremowa. Pachnie według mnie cukierkami, bardzo przyjemnie i słodko, ale intensywnie. Nakładam jej mało - wielkości orzecha włoskiego na włosy za łopatki, omijam skórę głowy.

Nakładam ją na około 30 minut po myciu włosów pod czepek i czapkę. Potem spłukuję naprawdę dużą ilością wody.

Maska dogłębnie nawilża moje włosy i sprawia, że są dociążone (ale nie obciążone), błyszczące i pełne objętości. Po pierwszym użyciu moja Mama spytała czy modelowałam włosy na szczotce, bo wyglądają luksusowo :D

Według mnie maska jest cudowna i doskonała do włosów takich jak moje. Można ją dostać bez problemu w drogeriach Rossmann i często w promocji.

Na pewno kupię kolejne opakowanie i resztę kosmetyków z tej serii.

Mój ratunek!

Jestem posiadaczką włosów wysokoporowatych, zawsze były one mocno spuszone, wyglądały na suche i zniszczone.
Ta maska odmieniła życie moich włosów!
Używam jej zgodnie z zaleceniami producenta- raz w tygodniu. Już po pierwszym użyciu widać niesamowite efekty.

Włosy są dociążone, lśniące, delikatnie się falują. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki daje ta maska.
Jedynie na co trzeba uważać, to czas (jak długo trzymamy maskę na włosach) oraz ilość (ile nakładamy). Raz przesadziłam z ilością i długością trwania zabiegu, myśląc, że uzyskam jeszcze lepszy efekt. Niestety włosy wówczas zostały zbyt mocno przeciążone, oklapnięte. Zaznaczam, że była to tylko i wyłącznie moja wina, ale uprzedzam, by nie przesadzić.

Maska ma genialną konsystencję, jest zbita, łatwo się rozkłada. Niewielka ilość wystarczy na dokładne pokrycie włosów.
Zapach jest bardzo słodki, osobiście nie przepadam za mocny, nieco mdlącym zapachem, ale dla tych efektów warto to wytrzymać.
Produkt zamknięty jest w plastikowym słoiczku, oczywiście jak na markę OnlyBio przystało kosmetyk ozdobiony jest piękną, kolorową etykietą, na której możemy znaleźć wszelkie informacje.

Taka jak siostra, kocham

Jestem posiadaczką średnioporów+. Niegdyś rozjaśnianych do platyny z ciemnego blondu. Prawdziwym włosingiem zainteresowałam się tak naprawdę kiedy wyszła ta linia kosmetyków. Wcześniej tylko olejowanie od czasu do czasu. A no i codziennie prostownica. Wcześniej używałam również maski OnlyBio tylko do średnioporów.
KONSYSTENCJA i ZAPACH: Tak jak wcześniej wspomniana siostra do średnioporów posiada gęstą, kremową konsystencję. Nie spływa z włosów, nie wchłania się po 5 minutach, ale ich nie skleja. Zapach obłędnie owocowy, długo utrzymujący się na włosach.
EFEKTY: Włosy od razu po umyciu są cudowanie dociążone, gdy są zostawione same sobie do wyschnięcia absolutnie nie pojawia się spuszenie tylko delikatny skręt. do którego moje włosy dążą ( ja niekoniecznie, ale aby go się pozbyć suszę na szczotce ) i on mi się wyjątkowo podoba. Włosy są dociążone, ale nie obciążone i są coraz bliższe efektowi tafli <3

świetna

Moje włosy są średnioporowate, ale ta maska sprawdziła się u mnie świetnie.
Maska jest wolna od silikonów, a daje efekt wygładzenia i tafli jak inne maski napakowane silikonami. Bardzo dobrze dociąża, ale nie obciąża.
Zdarzyło mi się (ale nie przy każdym użyciu) mieć problem przy jej wczesywaniu, po nałożeniu włosy pozostawały jakby tępe i splątane, szczotka nie chciała swobodnie sunąć mimo, że czeszę włosy przed myciem i myję je delikatnie, by ich nie splątać. Z innymi maskami nie mam tego problemu.
Konsystencja jest bardzo treściwa, gęsta, wręcz masełkowa.
Zapach jest bardzo intensywnie landrynkowy, wypada trochę sztucznie. Od produktu o naturalnym składzie oczekiwałabym też bardziej naturalnego zapachu, ale nie uważam tego za minus.
Opakowanie to standardowy wygodny słoik.
Ta maska robi naprawdę dobrze moim włosom i na pewno sięgnę po nią ponownie.

Obecnie mój ulubieniec

Przetestowałam już wiele masek do włosów, ale ta jest chyba moją ulubioną. Włosy są miękkie i lśniące, przez nią moje loki wyglądają bardzo zdrowo i otrzymały już kilka komplementów :). Bardzo wydajna, przyjemnie pachnie. Skład wg mnie super. Będę kontynuować używanie jej.

Świetna

Maska jest w wygodnym plastikowym opakowaniu. Samo nakładanie jej jest przyjemne i wygodne.
Kategoria emolientowo-humektantowa
Bardzo treściwa, wystarczy niewiele na długie włosy.
Efekty: przy zachowaniu równowagi PEH ta maska to istne cudo. Włosy miękkie, sypkie, błyszczące ???? w połączeniu z olejem do srednioporowatych włosów z tej samej firmy to wogole idealne kombo dla włosów
Na moich srednioporowatych włosach sprawdza się świetne

Ja lubię potrzymać ją 20-30 min. Wtedy mam najlepsze efekty