Lancome, Cils Booster Mascara Base (Baza po tusz do rzęs)

Lancome, Cils Booster Mascara Base (Baza po tusz do rzęs)

Pojemność 5,5 ml

Baza pod maskarę wzbogacona w nanokapsułki witaminy E. Wydłuża i pogrubia nawet cienkie rzęsy. Utrwala makijaż, wzmacnia intensywność koloru. Miękka, wyprofilowana szczoteczka ułatwia nakładanie kosmetyku.

HIT!!! KWC!!!

Nie wyobrazam sobie makijazu oczu bez tej bazy! Niesamowicie wydluza, pogrubia i odzywia rzesy. Stosuje ja od 1,5 roku i jestem zachwycona! Warta kazdych pieniedzy, daje niesamowity efekt.

Pięknie przedłuża rzęsy i ich nie skleja

Bazę kupiłam na Allegro za 45 zł (białe opakowanie, 5,5ml).

+ pięknie rozdziela
+ wydłuża (w celu otrzymania spektakularnego efektu aplikuję 2-3 warstwy - efekt sztucznych rzęs ;)
+ cena
+ przedłuża trwałość tuszu
+ z prawie wszystkimi tuszami dobrze "działa" (oprócz DiorShow wodoodpornego)

Po używaniu RevitaLash nie miałam takich rzęs jak po 2-3 warstwach tej bazy i mojego ulubionej maskary (Clinique - High Impact)

Jestem zachwycona tą bazą!

Baza jest naprawdę świetna. Kiedyś dziwiłam się, że moja siostra używa bazy pod tusz, sam tusz wydawał mi się wystarczający, do czasu aż spróbowałam właśnie skorzystać z tej bazy. Myślę, że będziemy nierozłączne. Ważne jest to, by malować rzęsy jeszcze zanim baza całkowicie zaschnie na rzęsach, kiedy są jeszcze mokre od bazy. Rzęsy po umalowaniu tuszem na bazę są mega rozdzielone, wydłużone i podkręcone, dodatkowym dużym atutem jest to, że baza sprawia, że tusz trzyma się dużo lepiej. U mnie bez osypywania od rana do wieczora, bez najmniejszych poprawek, cały czas ładnie umalowane, wyraziste, piękne rzęsy. Malowałam się już w połączeniu z tą bazą Diorshow Iconic, Masterpiece Max Max Factor oraz Lancome Hypnose Drama, wszystkie tusze na tejże bazie dały świetny efekt, z czystym sumieniem - polecam bazę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 5ml (wersja w czarno-białym opakowaniu)

Koszmarek

Kupilam baze kilka miesiecy temu. Na przestrzeni tego czasu dalam jej pare szans. Zalowalam kazdej.
Baza nie pogrubia, nie wydluza, nie zapobiega sklejaniu. Rzesy wygladaja gorzej, gdy naloze pod tusz te baze. Sa bardziej podatne na sklejenie, tusz slabiej osadza sie na rzesach przez co pogrubienie i wydluzenie jest slabsze, niz gdy bazy nie uzyje.
Nie wiem jak wplywa na trwalosc tuszu, bo maskary nigdy mi sie nie kseruja ani nie osypuja.

Testowalam z: EFC YSL, Sumptous EL, Sumptous Exreme EL, High Impact Clinique i jeszcze paroma innymi.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: wciaz mecze pierwsze

gdyby nie wypadały rzęsy...

kupiłam go za 30$ czyli jakieś 90zł tylko opakowanie było białe... i żałuje :(

Plusy:
-rzęsy są pogrubione i wydłużone
-można stworzyć efekt sztucznych rzęs używając odpowiedniej mascary

+/- skleja rzęsy,chyba że wytrzemy prawie całość w opakowanie

Minusy:
-wypadają rzęsy jeśli się używa codziennie :/
-cena zdecydowanie za wysoka

No więc,gdyby nie to że powoduje wypadywanie rzęs to byłoby to super rzecz,efekt jest rewelacyjny ale to że rzęsy przez niego mi wypadają to nie wybaczę mu.
Można użyć tej bazy na super specjalne wyjście ale nie codziennie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Od lat w stałym związku z moimi rzęsami

Używam tej bazy od lat (zawsze tej w białej fiolce), nie wyobrażam sobie bez niej makijażu oczu. Dlaczego ?
Dlatego, że moje rzęsy są cienkie i dość krótkie (no, ostatnio się wydłużyły po kuracji Revitalashem, ale to pewnie przejściowo - tak wolę myśleć, żeby się nie rozczarować ;)), a ja lubię swoje rzęsy w wersji drama look, a co ! Dzięki tej bazie nawet kiepski tusz może się choćby zbliżyć do tego oczekiwanego ideału.
Baza ma postać dość gęstej, białej emulsji (mocno oblepia szczoteczkę), pachnie dziwnie... jak klej roślinny ;) Ale to nic, ważne, że solidnie osiada na rzęsach po nałożeniu (na dodatek równą warstwą dzięki gęstemu i elastycznemu włosiu, w jakie zaopatrzona jest szczoteczka - aplikator), dzięki czemu wzmacnia pogrubiające właściwości dowolnej, używanej akurat, maskary. Dzięki niej rzęsy są też wydłużone i ładnie rozdzielone - ma gładką, jakby śliską konsystencję, przez co dobrze łączy się z tuszem, nie zbijając go w grudki i nie sklejając rzęs.
Współgra - jak już mówiłam - z każdą maskarą, niekoniecznie tylko z tymi od Lancome, jest uniwersalna, nada się pod tusz w każdym kolorze pomimo tego, że pokryte nią rzęsy stają się białawe.
Żeby uzyskać efekt jaki tu opisuję, radzę nakładać tusz natychmiast po zastosowaniu bazy, nie można jej pozwolić zaschnąć na rzęsach - wtedy będzie problem z nałożeniem tuszu i zaczną się kłopoty. A nikt przecież kłopotów nie lubi zwłaszcza kiedy jest rano i trzeba pędzić do pracy ;)
Za wadę mogę uznać to, że z czasem ta biała emulsja staje się emulsją w kolorze beżowo - szarym, a poza tym osadza się na krawędzi fiolki i jak się jej regularnie nie usuwa, to utrudnia jej szczelne zamknięcie (dodam, że nie mam zwyczaju ścierania nadmiaru produktu ze szczoteczki o brzeg fiolki - to nieestetyczne oblepianie, dzieje się samo z siebie).

Nie przewiduję rozwodu moich rzęs z tym produktem, dobrze im razem.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 6-10 ?

cena zabija, ale ogolnie cud

nie wiemm czy bym kupila,bo dla mnie cena zabija i nie moge sobie pozwolic na takie fanaberie ;)
dziala cuda
nawet tusz ktory jest kitem do drapania dywanow-daje efekt firany
baza idealnie rozdziela i pogrubia, a tusz w zasadzie nadaje piekny kolorek juz rozdzielonej firance rzes

Mnie wystarczylo na prawie rok :D

Używam tego produktu od: okolo 9miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1cale normalne

Zależy czego oczekujemy

Baze kupiłam w postaci próbki 2,07 ml, jakoś tak bardziej mnie one przekonują no i można produkt wypróbować za o wiele mniejszą kwotę.

Czego bym sobie życzyła od bazy ? a więc pogrubienia przede wszystkim. Niestety tu jest klops z tym coś tam pogrubi ale bez przesady natomiast wydłuża aż nadto.

Sama baza jak się okazuje nie do końca spełnia też obietnice producenta , mianowicie w zależności od tego jakiego używamy tuszu takowy efekt osiągniemy mniej lub więcej spektakuralny.

Na chwilę obecną używam tuszu Estee Lauder Sumptuos i napiszę tak, iż wolę go bez bazy.

Sam tusz ślicznie wydłuża , pogrubia bez obciążania wizualnego rzęs na bazie natomiat owszem efekt jest mocniejszy, jednakże wyglądają jakby miały na sobie tone czarnej mazi , rzęsy są posklejane, a więc raczej bynajmniej dla mnie, jest to zestaw na wieczorne wyjścia ze szczoteczką do rozczesywania z boku.

Z innymi tuszami sprawa wyglądała inaczej czyli: lepiej było tą bazą jednak się miźnąć, co za tym idzie dalej nie dawała takiego efektu teatralnych wręcz rzęs jak z Estee.

Kolejnym minusem jest to , iż rzęski dostają po tyłku i po pewnym czasie wypadają .

Używam jej z dodskoku czyli na tzw większe wyjścia z powodu niszczenia rzęs nie jest to dla mnie produkt na co dzień.

Używam tego produktu od: większe wyjścia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniaturki 2,07 ml

REWELACJA :))

Ta baza jest niezastąpiona! Teraz nie wiem jak mogłam malowac się bez niej ;). To co czyni z moimi rzęsami jest niewiarygodne. Po pomalowaniu rzęs samym tuszem mam ich o jakieś 50% mniej niż kiedy użyję bazy a następnie tego samego tuszu. Rzęsy są pięknie rozdzielone, podkręcone i mam wrażenie że są ich miliony. Na mnie największe wrażenie robi efekt pogrubienia, którego nigdy nie uzyskałam używając samego tuszu (nawet tego najlepszego).
Baza ma wygodną szczoteczkę, doskonale się ją nakłada. Tusz nie osypuje się, nie rozmazuje, rzęsy wyglądaja pięknie od wczesnego rana do późnego wieczora. Zauważyłam również, że rzęsy również się wzmocniły, przy demakijażu nie trace ani jednej :) Czego chcieć wiecej:)

Najlepsza baza, cudo!!!

Posiadam już drugie opakowania, przy czym w białej wersji opakowania. W połączeniu z tuszem Lancome Hypnose tworzy cuda na rzęsach. Jedyny minus jaki posiada ta baza to to, że dość szybko zasycha (3-4 miesiące).
Nigdy już z niej nie zrezygnuję.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Wspaniała!

Dostałam tą bazę wraz z tuszem do rzęs Hypnose. Oba produkty są rewelacyjne! Tak pięknych, pogrubionych i wydłużonych rzęs nie dały mi nigdy żadne produkty (tuszy do rzęs miałam już naprawdę dużo). Baza z innym tuszem też daje rewelacyjny efekt.
Kiedyś zachęcona opiniami kupiłam tanią bazę polskiej firmy :), żeby Lancome trochę oszczędzać na większe wyjścia, ale porównując do Lancome efektu żadnego nie daje.

Używam tego produktu od: 3,5 lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Must have

Używam tej bazy od kilku lat i muszę przyznać, że jest to jedna z obowiązkowych pozycji w mojej kosmetyczce. Nie mogę narzekać na jakość moich rzęs, ale pomalowane tą bazą i tuszem wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Cils Booster sprawia, że są dłuższe, zagęszczone i przy regularnym stosowaniu odżywione i nie wypadają.
Z moich doświadczeń wynika, że baza ta najlepiej współgra z tuszami wydłużającymi. W przypadku pogrubiających można nieco przesadzić, ale jeśli ktoś ceni sobie mega pogrubienie to będzie to strzał w dziesiątkę.
Minusem jest jedynie dostępność produktu. Nie znalazłam tej bazy w żadnej stacjonarnej perfumerii i muszę zamawiać ją przez internet.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele