Tune, Tune x Daniel Sobieśniewski, Oriental Soul Eyeshadow Palette (Paleta cieni)

Paleta najwyższej jakości cieni do powiek. Jest to pierwsza paleta, która została stworzona w oparciu o nową formułę, która jest unikatowa oraz jej jakość jest jeszcze lepsza niż dotychczas. Masełkowe, mega napigmentowane maty oraz ultra błyski zachwycą niejednego miłośnika makijażu, który ceni sobie polską jakość produktów.

Paleta Oriental Soul jest owocem współpracy cenionego wizażysty - Daniela Sobieśniewskiego z marką Tune. Zawiera 7 matowych cieni o bardzo wysokiej pigmentacji oraz 3 ultra błyszczące cienie o wyjątkowej, mokrej konsystencji (zalecamy nakładanie ich palcem). Jest to propozycja dla miłośników neutralnego makijażu jak i dla lubiących odrobinę szaleństwa na oku. W palecie Oriental Soul nie ma miejsca na nudę. Jest przepełniona odcieniami orientu, a jej nazwa nawiązuje do gatunku muzycznego.

Paleta zawiera cienie nietestowane na zwierzętach. Jest produkowana w Polsce według specjalnie opracowanej dla naszej firmy, certyfikowanej receptury. Opakowania palet są bezpieczne, solidne oraz posiadają lusterko.

prasowane
paletki cieni

Skład jest w trakcie moderacji.

• TONKA, ORIENT, ORRIS, DUNE, NEROLI, SERGE, SANTAL: TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYETHYLENE,MICA, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ISOPROPYL PALMITATE,OCTYLDODECANOL, CYCLOPENTASILOXANE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, MAGNESIUM STEARATE, PHENOXYETHANOL, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, TIN OXIDE, (+/-)CI15850,CI19140,CI77491,CI77492,CI77499,CI45380 OUDH, CAIN, SATTVA: MICA, OCTYLDODECANOL, PENTERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CYCLOPENTASILOXANE, PHENOXYETHANOL, TIN OXIDE, (+/-) CI77891, CI77861, CI741160, CI75470, CI19140, CI77019

Fantastyczne maty, średnie błyski

Zachęcona opiniami na youtube zakupiłam paletę na stronie Tune. Zdjęcie średnio oddaje kolory, neonowy fiolet jest w rzeczywistości różem, a kolor musztardowy jest bardziej brązowawy.
Co do jakości - to chyba najlepsze maty jakie miałam kiedykolwiek. Wg mnie lepsze niż Nabli czy Glamshopu. Troszkę mogą robić dziury, lepiej je nakładać na przypudrowaną powiekę, bo mocno się kleją do bazy lub korektora. Ładnie się budują i łączą, są piękne. Osypu nie zauważyłam. Szkoda jedynie, że ten róż nie jest bardziej fioletowy.
Błyski - zawiodłam się. Recenzentki opisywały je jako folie, metaliki, a to zwykły drobny BROKAT. Wygląda na powiece kiczowato i jest mocno dominujący. Nie da się tych błysków zaaplikować na powiekę bez obrokaconej twarzy.
Lusterko trochę małe, ale ja osobiście i tak nie używam paletowych luster. Grafika opakowania taka sobie, raczej nudna. Samo opakowanie wydaje się być porządne.
Podsumowując - za tę cenę jednak spodziewałam się więcej po błyskach i opakowaniu.

Używa produktu od: próbka

Jedna z lepszych palet od tune

Paletę oriental soul kupiłam od razu w dniu premiery jak tylko zobaczyłam zapowiedzi powiedziałam sobie że muszę ją mieć i nie zawiodłam się cienie są piękne błyski wyglądają świetnie nie ma żadnego problemu z transferem na powieke nakładają się genialnie są wręcz mokre co do matów też nie mam żadnych zastrzeżeń blendują się cudownie dokładają się i mieszają się ze sobą też świetnie praca taką paletą to sama przyjemność gorąco polecam :)