Avon, Advance Techniques Reconstruction 3 Minutes Miracle Mask [Reconstruction Treatment Mask] (3-minutowa maska `Błyskawiczna odbudowa włosa` [Intensywnie regenerująca maska do włosów])

3-minutowa maska do włosów Błyskawiczna Odbudowa Włosa Avon to moc regeneracji do włosów suchych i zniszczonych, z odżywczym kompleksem proFiberPlex.

Zastosowanie: maska do włosów bardzo zniszczonych, suchych i osłabionych
Działanie: formuła z kompleksem ProFiberPlex z płynną kreatyną i D-panthenolem, regeneruje strukturę włosów od nasady aż po końce, intensywnie je nawilżając i wygładzając
Efekt: zdrowo wyglądające, mocne włosy, lśniące naturalnym blaskiem
Twoje włosy są mocno zniszczone zabiegami fryzjerskimi i brakuje im zdrowego blasku? Stworzyliśmy skuteczną maskę do włosów wymagających zaawansowanej pielęgnacji, która błyskawicznie odmieni ich wygląd. Wystarczą 3 minuty z naszą innowacyjną technologią proFiberPlex, by stworzyła trójwymiarową sieć, odbudowującą strukturę włosa. To nowa generacja kosmetyków dla chcących kompleksowo zadbać o swoją fryzurę - z płynną keratyną wspomagającą rekonstrukcję i wygładzanie włosa oraz z odżywczymi olejkami i D-panthenolem, gwarantującym głębokie nawilżenie i zapobiegającym łamliwości.

Intensywnie regenerująca maska do włosów to szybki sposób na mocne, zdrowo wyglądające włosy.
Zastosowanie: 3-minutowa maska regenerująca do bardzo zniszczonych włosów
Działanie: redukuje zniszczenia, odbudowuje i wzmacnia włosy dzięki kompleksowi Kera-Panthenol
Efekt: mocniejsze, zdrowsze włosy
Maska do włosów z linii Regeneracja to wzbogacony keratyną kosmetyk, który szybko przywróci twoim włosom siłę i blask. Już w 3 minuty bogactwo składników odżywczych i nawilżających wzmocni włosy od cebulek aż po końce, redukując ich zniszczenia. Nasza maska sprawdzi się nawet do bardzo zniszczonych włosów.

bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające, nawilżające
zapachowa, bez SLS i SLES
w tubie

Wykorzystała: kilka próbek

Dobra maska ale nie dla moich włosów

Dostałam ta odżywkę od przyjaciółki jako próbka do przetestowania. Jak ja uwielbiam takie rozwiązania.
Moje włosy są krótkie lekko zniszczone. Włosy są srednioporowate ale bardzo łatwo je obciążyć. Szybko się przetłuszczają i wypadają ale są bardzo gęste. Dobra do rzeczy.
Maska jest w miarę gęsta. Dobrze się ją rozprowadza. Fajna opcja szybkiej maski.
Włosy po użyciu są odżywione i miękkie w dotyku. Ale niestety u mnie bardzo obciaza włosy.
Maska zamknięta jest w tubce. Nic zwyczajnego normalna tubka. Szata graficzna niczym specjalnym się nie wyróżnia.

Kupiony w: U konsultantki

super miękkie kosmyki

W ostatnim czasie jestem mile zaskoczona jakością produktów do włosów z avonu. Właśnie dlatego nie zastanawiałam się ani chwili nad zakupem również tej maski. Konsystencja produktu jest dość gęsta ale dobrze rozprowadza się na włosach. Faktycznie, wystarczają 3 minuty dla uzyskania efektu miękkich włosów. Przyjemny zapach utrzymuje się na kosmykach bardzo długo. Co prawda nakładam jej jednorazowo dość sporo ale cena nie jest wygórowana, więc można sobie na to pozwolić.

Jest ok

Maske dostałam jakiś czas temu od kuzynki, która jest konsultantką w Avon i ją chwaliła.

Opakowanie to tuba o pojemności 150 ml. Szata graficzna czarna ze złotymi napisami.
Maska ma dość mocno zbitą, białą konsystencje. Kiedy produkt jest wykorzystany do połowy trzeba troszkę mocniej naciskać tubke by ją wydobyć.
Zapach obłędny, uzależniający. Niby taki odżywkowy ale z dodatkiem czegoś co potrafi uzależnić.
Maske nakładam na wilgotne włosy. Trzymałam 3 minuty i faktycznie tyle wystarczy aby włosy były niezwykle gladkie. Moje włosy są suche i zniszczone.
Maska wyraźnie je odżywia i nawilża.
Po wysuszeniu włosy są lśniące i miekkie