Gosh, Eye Shadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Gosh, Eye Shadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 2,5 ml

Wyjątkowa baza do wszystkich cieni do powiek. Jest jedwabiście miękką, kremową bazą w formie sztyftu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo wodoodporna daje wszelkim formom cieni do powiek, kredek, eyelinerów i pudrów dekoracyjnych piękny wygląd sprawiając, że utrzymują się dłużej bez `topnienia`. Dlatego też zaleca się stosowanie bazy do powiek nawet w przypadku oczu łatwo ulegających podrażnieniom i łzawiącym. Gosh Eye Shadow Base posiada wysoki stopień `topnienia`, więc nawet przy wysokich temperaturach cienie prezentują się idealnie. Kremowa konsystencja ułatwia aplikację na powiekę oraz rozprowadzenie bazy zarówno aplikatorem, pędzelkiem jak i palcem. Cień właściwy nakładamy na warstwę bazy. Zmieszaj cień do powiek z bazą, a twój cień do powiek pozostanie na swoim miejscu przez cały dzień.

Cena: 37zł / 2,5g
/s/

Nie spełnia swojego zadania

Baza ta ma bardzo wygodny aplikator i to jedyny jej plus.
Mam tłuste powieki, cienie i eyelinery trzymają się krótko na moich oczach i nie wiem jak to jest możliwe, ale ten produkt sprawia, że trzymają się jeszcze krócej!
Po niespełna 2 godzinach makijaż oczu "roztapia się" i zaczyna nieładnie i nierównomiernie znikać.
Poza tym baza powinna mieć neutralny kolor, a ta ma lekko tandetny perłowy połysk.

Produkt nie spełnia swojego zadania.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tragedia przez duże T...

Z racji tego, że baza Urban Decay jest w Polsce trudno dostępna, postanowiłam poszukać jej zamiennika. Forma bazy w sztyfcie wydała mi się ciekawą propozycją, wartą wypróbowania. Sama baza, pomimo kremowej konsystencji, jest niewiarygodnie tłusta. Nawet, gdy wydaje się już, że nałożona baza całkowicie wyschła, ta tłusta powłoka jest nadal wyczuwalna. Cienie nakładane bezpośrednio na bazę rolują się, co z pewnością nie wygląda zbyt estetycznie. Kolor bazy również uważam za nieudany. Perłowa biel z błękitnym blaskiem, niestety, ale nie do ukrycia za pomocą cielistego cienia. Bubel wszechczasów.

Ilość zużytych opakowań: 1: 2,5g

dobra, warto wypróbowac

bazę posiadam 001 matt
nic zlego nie mogę o tej bazie powiedzieć.
nabylam ja pod wplywem obejrzenia filmiku na you tubie jednej blogerki ktora bardzo ja zachwalala.
cienie na powiece po uzyciu tej bazy trzymaja sie nienaruszone,nie zauwazylam zeby cos mi sie rolowalo czy zbieralo w zalamaniu powieki.
szczerze mowiac to jest to moja pierwsza baza jaka w zyciu nabylam i stosowalam(stosuje) wiec nie mam zadnego porownania z innymi, ale mysle ze moge ja spokojnie polecic. ja nie mam o niej zlego zdania,latwo sie rozprowadza, jest kremowa, wygodna postac sztyftu.
poprostu jesli ktos ma mozliwosc kupienia gdzies w promocyjnej cenie to polecam wyprobowac :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w polowie

hmmm

Ogólnie baza jest bardzo dobra, bardzo długo utrzymuje cienie w takim stanie w jakim się je nałożyło. Nie podbija koloru, ale moim zdaniem nie jest to zadanie dla bazy. Przez jej "gumową" konsystencję trochę trudno blenduje się cienie, ale aby uniknąć tego problemu to na bazę należy najpierw nałożyć cielisty cień i po kłopocie. Opakowanie jest pomysłowe i porządne. Polecam tą bazę choć jej cena jest za wysoka (40 zł.)Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Edit:
Ostatnio moje powieki stały się bardziej tłuste i w takiej sytuacji baza nie sprawdza się w ogóle. Po ok. 3 h cienie zaczynają się rolować i ostatecznie, także ze względu na cenę, nie polecam tej bazy.

Dla mnie genialna

Moja pierwsza zakupiona baza i powiem szczerze odmieniła mój makijaż oka. Mam tłuste powieki na których cienie trzymały się ok. 2 godzin a potem już były calutkie zrolowane.
Bazę używam nakładając cienką warstwą przy linii rzęs i palcem rozcierając ją ku górze. Im mniej bazy tym lepiej.
Cienie nakładają się na nią idealnie, chociaż zależy to oczywiście od samych cieni czy też pędzli.
Wytrzymują ok. 8-9 godzin. Na razie tyle mi wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

dobra ale nie świetna

Wypróbowałam dużo baz,w różnych cenach,wciąż szukam tej jedynej.
Ta jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich,jakie dotychczas testowałam.
Dodam,że mam zadziwiająco tłuste powieki,nie sprawdza się u mnie pudrowanie,silikonowe bazy itp.
Nie sprawia że cienie nie brylują mi się wcale,ale na pewno niweluje ten problem w dużym stopniu.

Ilość zużytych opakowań: używam 1 opakowania

Dobra ale są lepsze i tańsze

W sumie nie jest zła ale...
Zakupiłam ją z polecenia z jednego z filmików you tube i oczekiwałam od niej za tą cenę naprawdę czegoś wyjątkowego.

Zaletą jest miękka konsystencjaktórą łatwo się rozprowadza i równomiernie na powiece cieniutką warstwą, ładnie rozjaśnia, bardzo wydajna (używałam codziennie)
- i to by było na tyle.

Wady: nie spełnia swojej funkcji co do utrwalenia cieni, nie zbiera i nie roluje sie u mnie w załamaniach ale nie utrwala ani nie zwiększa intensywności koloru.

W sumie jak dla mnie za droga w porównaniu do jakości, duuuużo tańsza jest baza z Vipery a działa tak samo.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Słaba

Przerobiłam bazy Art Deco i Lumene i ta, niestety, jest najgorsza bo nie spełnia swojej funkcji podstawowej - mianowicie nie przedłuża trwałości cieni i nie zapobiega zbieraniu się cieni w załamaniu powieki.
U mnie efekt z bazą czy bez niej jest identyczny. A nawet bez bazy, ale po przypudrowaniu, lepszy niż z bazą. Cienie, bez względu na firmę (IsaDora, Kryolan, Sleek) ślicznie się na tej bazie rolują i gromadzą w załamaniu. Baza nie utrwala tez ich kolorystyki.
Bardzo trudno mi uwierzyć, aby przy tłustych powiekach dobrze się sprawdzała, skoro nie sprawdza się przy suchych i normalnych.
Jedyny plus - bardzo wygodna forma bazy, w postaci sztyftu. Jest też miękka, łatwa w aplikacji i rozprowadzaniu (czego np. o bazie Art Deco nie można powiedzieć - twardość i topornośc to jej ogromna wada).
Baza Gosh jest też trudnodostepna.
Ogólnie - nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Bardzo dobra baza - Polecam

Bazę dostałam w prezencie i to był jeden z lepszych prezentów kosemetycznych jakie dostałam :) Bazę rozcieram, a potem wklepuję w oko a makijaż trzyma się spokojnie 12 h.
Myślę, że nie można oczekiwać po produktach, że będą idealne - zależy też jakich cieni używamy - jęsli na baze Gosh nałożymy tandetne cienie to nie można spodziewać się, że cienię się utrzymają. Baza pod dobre cienie - w moim przypadku matowe Inglota i perłowe Gosha jak najbardziej spełnia swoją funkcję. Poza tym jest bardzo wydajna.

Mój KWC

-bardzo wygodne opakowanie, produkt w sztyfcie, nie trzeba brudzić sobie palców czy też niehigienicznie wyciągać z pojemnika;
-podbija kolor cieni, staje się bardziej intensywny;
-makijaż na oczach utrzymuje się cały dzień, cienie się nie rolują ani nie osadzają w załamaniach;
-produkt bardzo wydajny;
-cena adekawatna do jakości i wydajności.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne i czwarte w trakcie

nie spełnia swoje funkcji

Mam tłustą skórę powiek, i zachowanie ładnego makijażu oka, to dla mnie wyzwanie.
Kupiłam bazę, aby przedłuzyc trwałość cieni linera na powiece.
Niestety baza nie spełnia zadania z kilku powodów:
- po piersze - nie przedłuza trwałości makijażu, a wręcz mam wrażenie, że w przypadku niektórych cienie go skraca (cienie szybciej i bardziej intensywnie sie rolują
- po drugie - okropny kolor - biała perła plus opal. nie dla mnie. żeby potem to zneutralizować tzreba sie nieżle namęczyć
- po trzecie - gorzej nakłada się cienie - jakos tak się kleją i mażą, zamiast aksamitnei rozprowadzać.

Tak więc nie polecam - u mnie sprawdziła się baza Artdeco i przy niej pozostanę.

Używam tego produktu od: kilku mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Baza, która jest przy mnie najdłużej

Bazy używam już bardzo długo, po wykończeniu kolejnego opakowania poszłam do swojej drogerii alby kupić następną, ale okazało się, że ponoć ją wycofują i postanowiłam kupić nową formułę ( kompletnie inna) ale nie o tym teraz:).

Baza jest świetna, wygodna aplikacja nie trzeba brudzić palców, owszem ja po nałożeniu jej na oczy rozcieram ją jeszcze palcem, ale nie jest to "babranie się ze słoiczkami". Jeśli się ją poprawnie zaaplikuje, naprawdę utrzymuje cienie przez cały dzień bez uszczerbku. Ja po roztarciu czekam chwilkę, aby troszkę zastygła, by łatwiej było rozetrzeć cienie. Poza tym jej biały perłowy odcień sprawia, że widzimy gdzie ją nałożyłyśmy, co ułatwia manewrowanie.
Podbija kolor cieni, zwłaszcza tych intensywnych, kolorowych.
Dodam, że mam opadającą powiekę i cienie wraz z bazą Gosha nie rolują się we wgłębiebiach (oczywiście przy dobrym roztarciu - dla mnie to podstawa:))
W porównaniu z innymi bazami jakich używałam ta jest naprawdę godna polecenia.
Jest ważna przez 24 miesiące po otwarciu, przy codziennym używaniu jest megggggaaaa wydajna!

Używam tego produktu od: 3,4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe