La Roche Posay, Effaclar, Anti-Imperfection and Marks Serum Ultra Concentre (Skoncentrowane serum przeciw niedoskonałościom i przebarwieniom potrądzikowym właściwości peelingujące)

Zobacz oferty

Apteka Cefarm24.pl
Średnia ocena: 4.84/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Serum Effaclar to połączenie peelingujących kwasów w wysokiej koncentracji z kojącym niacynamidem, które przeciwdziała niedoskonałościom - zaskórnikom, krostom, przebarwieniom potrądzikowym i widocznym porom. Serum zapewnia doskonały balans pomiędzy działaniem peelingującym i kojącym, dzień po dniu oczyszczając pory i zwalczając uporczywe niedoskonałości i przebarwienia potrądzikowe. Dla skóry dorosłych, skłonnej do trądziku. Trzy kwasy o działaniu keratolitycznym przeciwdziałają niedoskonałościom i przebarwieniom potrądzikowym a niacynamid i woda termalna działają kojąco i redukują zaczerwienienia. Udowodniona skuteczność przeciw nawrotom trądziku.

Produkt warty uwagi

Jestem w trakcie testowania owego serum i muszę przyznać, że to naprawdę dobry produkt, wart polecenia. Kosmetyk zapewnia doskonały alternatywę pomiędzy działaniem kojącym a pielęgnującym. Bardzo dobrze oczyszcza pory. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, likwiduje przebarwienia. Jednak czuć duża zawartością alkoholu, gdy ma się krostki odczuwalne pieczenie na skórze, widać że wysusza je... Jednak skóra nie pozostaje napięta, nie powoduje efektu spięcia. Wręcz odwrotnie pozostaje bardzo miękka w dotyku. Pojawiające się krostki faktycznie jakby szybciej się goiły. Serum jest bardzo wydajne. Jestem
zaciekawiona jak sprawdzi się po dłuższym czasie użytkownika. Na razie na plus.

Obecnie.... sama nie wiem

Używam tego serum od 2 tygodni. Otrzymałam go do testowania.
Pierwsze co mi się nie spodobało to intensywny zapach alkoholu. W ogóle dowiedziałam się wtedy , że mam rankę na palcu, bo oj mocno zaszczypalo. Miałam również krostke na brodzie, wiec dosyć mocno poczułam pieczenie przy nakładaniu.
Po drugie, do tej pory za każdym razem po nałożeniu serum na noc, ramo pojawiały mi się drobne krostki, które oczywiście znikały po dniu, ale wtedy serum odstawiałam.
Nie wyrobilam sobie jeszcze ostatecznej opinii na temat serum, ale mojej skórze ewidentnie nie podoba się jego działanie.

La Roche Posay, Effaclar

Niedawno miałam okazję przetestować owe serum i muszę przyznać, że to naprawdę dobry produkt, wart polecenia. Kosmetyk zapewnia doskonały balans pomiędzy działaniem kojącym a pielęgnującym. Bardzo dobrze oczyszcza pory. Jest to dla mnie dodatkowy plus, ponieważ akurat z porami mam największy problem. Nie należę do osób mających duże problemy z trądzikiem, jednak serum skutecznie pomógł mi pokonać delikatne przebarwienia skórne. Uważam, że dla osób z trądzikiem, produkt ten będzie stałym elementem kosmetyczki.

Polecam!

Na serum trafiłam przypadkiem, zainteresowana pozytywnymi opiniami postanowiłam zrobić sobie prezent na gwiazdkę. Mam 31 lat delikatny trądzik i rozszerzone pory. Serum wraz z tonikiem z tej serii używam od miesiąca i faktycznie widzę efekty. Pory są wyraźnie zmniejszone, skóra wygładzona, miękka. Co do przebarwień... spektakularnych efektów póki co nie widzę ale może za krótko stosuję.

Na prawdę działa

Serum używam od około 2 miesięcy i jestem w połowie opakowania. Już po kilku użyciach stany zapalne zaczęły znikać a drobne krostki zostały wygładzone. Jeśli chodzi o przebarwienia, wydaje mi się, że trochę zostały rozjaśnione. Twarz po tym serum faktycznie wygląda dużo lepiej. Cena niestety wysoka, ale produkt jest bardzo wydajny i spełnia obietnice producenta.