Nam Professional by Wibo, Iconic Matte Liquid Lipstick (Pomadka w płynie)

Nam Professional by Wibo, Iconic Matte Liquid Lipstick (Pomadka w płynie)

Pojemność 3,5 ml

Matowa, intensywnie napigmentowana, długotrwała pomadka do ust z turbonawilżającym Hydrasalinolem TM. Dostępna w kilku odcieniach do wyboru.

o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe
w płynie
kryjące

Płonne nadzieje

Ta pomadka miała na siebie pomysł, jednak coś nie poszło zgodnie z planem. Wyszedł produkt któremu do ideału dużo brakuje.
Opakowanie kusi potencjalnego klienta gdyż jest ładnie wykonane. Plastik imitujący szkło, przez który widać zwężającą się ku dołowi zawartość pojemnika. Aplikator jest średniej wielkości, a praca nim jest przyjemna. Dla wprawnej ręki jest on precyzyjny, jednak polecam połączyć pomadkę z dedykowaną do niej kredką. Wtedy makijaż ust wychodzi idealnie.
Produkt w swojej konsystencji przypomina masełko lub lekki mus. Na ustach równomiernie się rozkłada i dobrze je pokrywa kolorem. Według mnie pomadka zastyga o wiele za długo, dodatkowo lubi wchodzić w zagłębienia co nie stwarza ładnego efektu końcowego. Mam kolor nr 5 Dream nude - odcień brudnego różu, pięknie prezentującego się na wargach i nie zgadzam się, że pomadka nie jest do końca matem. Jest, ale dopiero wtedy kiedy dobrze zastygnie. Szminka utrzymuje się na ustach bardzo krótko. Wystarczy łyk wody a już odbija się na szklance. Osoby marzące o pokonaniu nią weselnego rosołku, lepiej od razu niech zrezygnują z prób. Nie wyjdzie. Ta pomadka jest nie trwała.
Zapach to miły dodatek do kosmetyków, jednak w tym przypadku mocno trąci chemiczną nutą. Jest on słodki, lekko pudrowy, ale wyczuwalnie syntetyczny.
Krótko mówiąc, to pięknie napigmentowana pomadka, która jest łatwo dostępna i często można ją dostać na promocji. Aczkolwiek ma dużo wad co powoduje, że pomimo pięknego koloru brudnego różu ( w którym jestem zakochana) kolejny raz już jej nie kupię.

Nie kupię ponownie tego produktu

Kupiłam tą pomadkę na jakieś promce ale bardzo szybko pożałowałam . Pomadka ma fatalną trwałość właściwie już po pierwszym jedzeniu czy piciu usta są do poprawy bo szminka się zjada i zmazuje. Po nałożeniu produkt dosyć wolno zastyga na ustach , jest mocno kleisty , a co najgorsze bardzo mocno wysusza usta i uwydatnia wszystkie skórki , powodując uczucie napięcia i ściągania warg . Plusem jest kolor jak zakupiłam akurat nudziaka , kolor jest jasny i delikatny prezentuje się pięknie oraz aplikator z którym bardzo dobrze się pracuje i idealnie rozprowadza produkt na wargach . W takiej cenie oraz taniej można kupić o wiele lepsze pomadki z większą pojemnością dlatego dla mnie nie jest to produkt wart uwagi i zakupu.

Jest nietrwała

Kupiłam 2 kolorki na próbę.

Opakowanie jest na plus, chociaż ok. 30 złotych za 3.5 ml produktu uważam że to trochę dużo. Aplikator ma końcówkę w kształcie serduszka, ułatwia precyzyjne nałożenie produktu.

Zapach ma nie za fajny, dość nieprzyjemny, co nie jest miłe w użytkowaniu. Dodatkowo wysusza usta i szybko się "zjada", jest bardzo nietrwała w porównaniu do innych pomadek, trzeba robić kilka poprawek w ciągu dnia.

Super, ale przy poprawnym użyciu

Mam tą pomadkę w odcieniu Toffee i jest to dla mnie idealny lekko ciemniejszy kolor, aby obrysować usta, aby je powiększyć. I tak właśnie najczęściej jej używam. Przy nałożeniu bardzo cienkiej warstwy produktu jest on nie do zdarcia. Kiedy nałożę go tak rano przed wyjściem do pracy przetrwa aż do mojego powrotu do domu bez poprawek. Dlatego cienka warstwa to klucz do sukcesu. Zdarzało mi się użyć jej na całe usta, ale potrafiło być to za bardzo wysuszające.
A no i opakowanie też jest bardzo ładne :)

W miarę ale mam zastrzeżenia

Pomadka w miarę ok. Ładne kolory. Ja kupiłam Angel ( najładniejszy odcień zgaszonej czerwieni jaki do mnie pasuje), true nude ( ładny odcień nude) , mocha nude ( ten jak dla mnie trochę za jasny). Jestem typem Jesień. Aplikator w kształcie serduszka ułatwia precyzyjne nakładanie pomadki. Ładne opakowanie. Niestety tylko 3,5 ml za 29 zł w promocji. Zapach średni mi nie bardzo odpowiada. Trwałość tej szminki pozostawia wiele do życzenia. Dość szybko się zjada. Choć ta jest o niebo trwalsze od Nam Epic Liquid.

Średniaczek

Pomadkę kupiłam, ponieważ była w promocji.
Wybrałam kolor delikatnego różowego brązu.
Niestety pomadka nie jest matowa a bardziej satynowa.
Nie zastyga na ustach w 100% przez co szybko sie ściera przy każdej okazji.
Bez promocji nie kupiłabym jej drugi raz.
Zdecydowanie lepsze są matowe pomadki w płynie z Eveline.

Brak trwałości

Szeroka gama kolorystyczna, cena oraz wygląd opakowania zachęciły mnie do zakupienia dwóch matowych pomadek firmy Nam - 8 Toffee oraz 4 Russian Red. Produkt ten posiada bardzo wygodny aplikator, którym bez problemu można wykonać makijaż ust bez używania konturówki. Zapach jest bardzo przyjemny. Nie czuć na ustach, że został na nie naniesiony produkt, nie tworzy się skorupa, nie klei się ani nie kruszy. Niestety trwałość nie jest zadowalająca, ponieważ mimo że efekt na ustach jest oszałamiający, tak pozostaje taki do kilku godzin lub pierwszego posiłku. Wtedy pomadka ściera się i są widoczne znaczne ubytki. Oczywiście zużyję moje dwie sztuki, jednak nie zdecyduję się na ponowny zakup, mimo że posiada wiele zalet, jednak wada braku dostatecznej trwałości zniechęca.

Dziwna struktura

Nie wiem czy tylko u mnie ta pomadka ma takie jakby grudki, jest bardzo nie przyjemna w użytkowaniu ponieważ bardzo wysusza usta. Dodatkowo kolor cotton candy nałożony sam bez konturówki wyglada bardzo źle. Miałam duże oczekiwania, kolor jest przepiękny, jednak ta formuła jest okropna.

Nie za bardzo przypadła mi do gustu

Pomadka Ok, ale bardzo się roluje na moich ustach. W dodatku ma dziwny duży aplikator. Polecam osobom które nie mają zbyt dużo oczekiwań w stosunku do pomadek. Bez konturówki nie idzie tu osiągnąć ładnego efektu. Uważam, że ta pomadka jest troszkę słucha. Bardzo wysusza usta .

Nadaje ladny kolor ale konsystencja daje dużo do życzenia.

Moja ulubiona na co dzień

Kupiłam ostatnio na spróbowanie na przecenie w Rossmannie.
Wybrałam kolor Angel bo szukałam neutralnej czerwieni na co dzień bo zazwyczaj noszę bardziej krzykliwe
Po pierwsze - kolor jest przepiękny. Od pierwszego nałożenia zakochałam się kompletnie.
Po drugie - mocne krycie, u mnie wystarczy jedna warstwa. Pozwalam szmince trochę przeschnąć i wtedy odciskam nadmiar na chusteczce
Po trzecie - trwałość. Pierwszy raz jak jej użyłam trzymała mi się od 4 rano do 22, i wykonałam dwie poprawki w ciągu dnia po jedzeniu. U mnie nawet jak się zjada to zjada się estetycznie.
Poza tym opakowanie jest bardzo estetyczne i ciężkie.
Jedyna wada dla mnie to aplikator w kształcie łezki - to osobiste preferencje, wolę tradycyjny aplikator ale to kwestia przyzwyczajenia.
Szminka ma matowe wykończenie i przyjemny zapach.
Na pewno kupię więcej kolorów jak trafi się promocja z znowu (18 zł)

coś nie poszło

Opakowanie dość klasyczne, ale ładne, z wygodnym aplikatorem do nakładania - nie zawsze aplikator jest ułatwiający nakładanie. Cała seria jest w bardzo ładnej gamie kolorystycznej. Pomadka jest dość wodnista w porównaniu do innych matowych pomadek, jakie znam. . Problem z tymi pomadkami zaczyna się po 2h, odczuwam znaczne wysuszenie, ciemniejsze odcienie potrafią popękać, a po posiłku nieestetycznie się zjada. Zdecydowanie nie nadaje się do pózniejszych poprawek.

Intensywny kolor

Odcień na którym bazuje moja recenzja to nr 8 TOFFEE

Jest to matowa, bardzo dobrze napigmentowana pomadka w płynie.
Długo szukałam barwy brązu, który będzie tak ciemny aż w końcu się udało !

Pierwsze wrażenie było pozytywne, ponieważ zaraz po otworzeniu wydobył się piękny zapach. Natomiast po nałożeniu na usta odczuwalne było nawilżenie o którym wspomniał producent.

Aplikator jest w formie "łezki" dzięki czemu precyzyjnie można rozprowadzić produkt. Natomiast jeśli chodzi o wysychanie, trzeba dłuższą chwile odczekać aby pomadka przestała się na ustach kleić i mocno zastygła.

Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to jej trwałość. Przy cięższych/tłustych posiłkach ściera się na środku ust.