Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

Sprawdź ceny produktu

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

Nie spodziewałam się, że po wypróbowaniu tylu szamponów ten okaże się dla mnie najlepszy, jest bardzo delikatny i ładnie pachnie, a włosy są naprawdę mięciutkie. Jeden już prawie cały zużyłam i chyba kupie sobie rumiankowy

Piękne włosy!

Bez owijania w bawełnę jest to najlepszy szampon! Doskonałydla moich blond włosów, uzywam wersję ruminakową. Włosy są lsniące, mięciutkie, pięknie pachną, wspaniale się rozczesuja. Są zdrowe i świeże. Wszystko czego oczekuję od szamponu, J&J mi zapewnia. Jedyny mankament to opakowanie - buteleczka ciężko się otwiera(teraz itak jest dobrze kiedyś zamknięcie nie było zaokrąglone, co powodowało istne rany na rekach ;)Ale przecież nie ważne jest opakowanie ale to co jest w środku i właśnie za to 5 dużych gwiazdek.

bardzo dobry

Niesamowicie delikatny. :)Włosy są po nim miękkie, puszyste.Dobrze się pieni, łatwiutko spłukuje.Myślę, że nadaje się do suchych włosów, ponieważ lekko przesusza.

polecam jak najbardziej ;*

Zawsze odkad pamietam gdy wital w moim domu, nigdy nikt na niego nie narzekal, nikt nie mial lupiezu, wiec decyduje za moja cala rodzinke ;) uzywalam go kazdego dnia, poniewaz niestety tak przyzwyczailam swoje wlsoki, nadaje sie idelanie do codzienngeo uzytku, wiec co za tym idzie.. jest bardzo delikatny ;)Ilość zużytych opakowań: kilkanascie