Johnson`s Baby, Szampon

Johnson`s Baby, Szampon

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

****

Szampon ma niezwykle delikatną konsystencję i zniewalający, subtelny zapach. Świetnie pielęgnuje zarówno włosy, jak i skórę głowy. Włoski są błyszczące, miękkie, puszyste, świetnie się układają. Rewelacyjnie się rozczesują. Jest bardzo delikatny, dlatego bez obaw używam go codziennie i od kilku dobrych lat wciąż do niego wracam.
Szampon jest wydajny, butelka poręczna.

Średniak

Miałam wersje z kiełkami pszenicy. Szampon ślicznie pachnie. Dobrze myje włosy, po umyciu nim sa one jakby takie wypoczęte, ładnie się błyszczą. Nie wysusza. Ale niestety jsest bardzo niewydajny dzieki temu, że bardzo słabo się pieni. Przy pierwszym myciu mam wrażenie jakbym myła włosy wodą samą. Nie ma żadnej przyjemnosći ze stosowania jeżeli walczy się z szamponem byle zrobić chociaż troche wiecej piany. I to chyba go u mnie dyskwalifikuje. Może kiedyś dla odmiany kupie, ale to na pewno w dośc odległej przyszłości.

polecam dla blondynek.

Najlepszy szampon jesli chodzi o włosy jasne (mowie tu o wersji rumiankowej). Nadaje im połysk, rozswietla i lekko rozjaśnia. Nie pieni sie zbyt dobrze, jesli chodzi o pierwsze myscie, najlepeiej jest go rozcienczyc z woda lub naparem z rumianku wtedy pachnącej pianki jest ze hohoh.Niestety dość placze włosy, trudno je rozczesac.

Delikatny to on nie jest

Oceniam szampon rumiankowy. 1. Nie jest delikatny sądząc po składzie. 2. Nie jest delikatny sądząc po tym, jak wyglądały moje włosy. Wysuszył je, problem z rozczesaniem miałam potem niemiłosierny. Nie zauważyłam, żeby je rozjaśnił. Osoby z delikatnymi, suchymi, łatwo plączącymi się włosami - uwaga!Ilość zużytych opakowań: Jedno, na pewno ostatnie

no more tears :)

Szampon idealny dla każdego, komu niezależy na efektach spcjalnych. Świetnie myje, nawilża i zmiekcza włosy. Jest bardzo delikatny. Mogą nastąpić małe problemy z rozczesywaniem w przypadku długich włosów, ale ogólnie jest super. Szczególnie polecam rumiankowy dla blondynek :)

Dobry ale...

Szampon dobry, używałam wersję rumiankową:+ ładnie rozświetla blond włosy+ wygładza powierzchnię włosa+ lekko nawilża+ ma konsystencję bardzo przyjemną w użyciu- moje długie włosy stały się trochę zbyt wydelikacone i nieco oklapłe-! połączenie hasła "nie szczypie w oczy" z brakiem informacji, że nie jest testowany na zwierzętach wzbudza mój spory niepokój i to go dyskwalifikuje całkowicie, od dawna go nie kupujęUżywałam go kiedyś / Ilość zużytych opakowań: kilka

taki sobie

Wg mnie to taki sobie jest ten szampon. Mam wrażenie, ze dokładnie myje włoski, ale trudno je po nim rozczesać, bo się plączą i są ciut przesuszone. Dla siebie raczej wiecej nie kupię.Ilość zużytych opakowań: 1

Nie spodziewałam się, że po wypróbowaniu tylu szamponów ten okaże się dla mnie najlepszy, jest bardzo delikatny i ładnie pachnie, a włosy są naprawdę mięciutkie. Jeden już prawie cały zużyłam i chyba kupie sobie rumiankowy

Piękne włosy!

Bez owijania w bawełnę jest to najlepszy szampon! Doskonałydla moich blond włosów, uzywam wersję ruminakową. Włosy są lsniące, mięciutkie, pięknie pachną, wspaniale się rozczesuja. Są zdrowe i świeże. Wszystko czego oczekuję od szamponu, J&J mi zapewnia. Jedyny mankament to opakowanie - buteleczka ciężko się otwiera(teraz itak jest dobrze kiedyś zamknięcie nie było zaokrąglone, co powodowało istne rany na rekach ;)Ale przecież nie ważne jest opakowanie ale to co jest w środku i właśnie za to 5 dużych gwiazdek.

bardzo dobry

Niesamowicie delikatny. :)Włosy są po nim miękkie, puszyste.Dobrze się pieni, łatwiutko spłukuje.Myślę, że nadaje się do suchych włosów, ponieważ lekko przesusza.

polecam jak najbardziej ;*

Zawsze odkad pamietam gdy wital w moim domu, nigdy nikt na niego nie narzekal, nikt nie mial lupiezu, wiec decyduje za moja cala rodzinke ;) uzywalam go kazdego dnia, poniewaz niestety tak przyzwyczailam swoje wlsoki, nadaje sie idelanie do codzienngeo uzytku, wiec co za tym idzie.. jest bardzo delikatny ;)Ilość zużytych opakowań: kilkanascie