Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

Sprawdź ceny produktu

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

Nasz pogromca

Używamy od początku życia dziecka. Nie podraznia nawet w kontakcie z oczami. Jest wydajny oraz ogólnie dostępny. Cena przyzwoita. Dba o delikatną skórkę głowy. Jest łagodny i delikatny a zapach przyjazny.

Do bani

Niestety ale wszystkie produkty tej marki uczula mojego maluszka, dostaje po nich wysypki i płacze. Kosmetyk ma nawet przyjemny zapach ale uważam, że za tę cenę można kupić lepszy hipoalergiczny szampon.

raczej nie

Taki średniak jeśli chodzi o moje włosy. Niby szampon dla dzieci a jak sie dostanie do oka to piecze 10 razy bardziej niż jakikolwiek inny, trochę to słabe. Ogólnie spisywał się dobrze, mył włosy ale efekt świeżości nie utrzymywała się zbyt długo, włosy miały matową teksturę. Nie kupię ponownie.

ściema

Po żadnym szamponie moje córki tak sie nie drapały jak po tym. Szampon mocno podrażnił obu skórę głowy. Żadna nie jest alergikiem i już dawno nie są niemowlętami.

Po umyciu włosów innym szamponem dolegliwości ustępowały, dlatego jestem pewna, że to wina tego konkretnego składu. Zresztą szampon rekomendowany jako łagodny i nie szczypiący w oczy, ma w składzie SLES
i jednak podrażnia oczy. Włosy dziewczynek po umyciu były niemiłe
w dotyku, szorstkie i trudne do rozczesania.

Odradzam zakup szamponu, bo nieświadomie można sobie narobić kłopotów, a z maleńkim dzieckiem wylądować nawet u lekarza.

Łagodny i przyjemny

Sięgnęłam po niego szukając czegoś delikatnego dla moich włosów, a produkt ten nie zawiera w sobie ani alkoholu, ani mydła. Dobrze się pieni, niestety przez swoją dość wodnistą konsystencję nie jest zbyt wydajny. Po użyciu włosy są delikatne, gładkie i lśniące. Nie plącze włosów, nie obciąża ich, nie podrażnia skóry głowy. Zgodnie z obietnicami producenta nie szczypie w oczy. Czuć, że są one odświeżone, ale bez żadnych agresywnych efektów. Myślę, że jego siła tkwi właśnie w łagodności. Dodam jeszcze, że ma dość ładny zapach przypominający zapach oliwki dla niemowląt.

Nigdy więcej do nie kupie

Kiedyś mi sie wydawało że to dobra marka i postanowiłam kupić dla dziecka cała linie . Niestety to były pieniądze wyrzucone w błoto! Rąk żal myć tym paskudztwem bo tak przesusza skórę , kiedyś skończył mi sie szampon dla psa i wyłapałam go w Johnson ' s baby i pies dostał łupieżu !!! Na pewno nigdy nie użyje go dla córki !!!

Używam do mycia pędzli...

Proszę o wybaczenie, że szampon dla dzieci będę oceniać w kategorii produktu do czyszczenia pędzli do makijażu, niemniej ten szampon nadaje się do tego wręcz idealnie.

Posiadam wersję z pompką. W połączeniu z matą do czyszczenia pędzli, ewentualnie z brush egg, wyczyści totalnie wszystko. A przy tym pachnie dzieciństwem :-D

Nie niszczy pędzelków, nie zostawia tłustej warstwy, świetnie dopiera zarówno pędzle jak i gąbki. Jeden z moich ukochanych produktów do tego celu. Polecam nie tylko mamom i ich dzieciom.

Mój ulubiony!

Po latach przypomniał mi się mój ulubieniec z dzieciństwa i nie zawiodłam się !
Świetnie myje włosy, pięknie pachną i układają się cały dzień. Nie plączą sie jak piszą inne wizażanki ale może dlatego, że zawsze używam odżywki lub maski i zanim ją spłucze rozczesuje mokre włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami :)
Ekstra wspomnienie sprzed lat ale i dobra pielęgnacja moich naturalnie blond włosów lekko rozjaśnionych refleksami :)

Oj nie...

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych. Szampon kupiłam dla siebie. Zazwyczaj stosuję mocniejsze odżywki i maski, natomiast szukam delikatnych szamponów, które po prostu oczyszczą dobrze moją skórę głowy oraz włosy, dlatego padło na szampon dla dzieci. W tym urzekł mnie zapach i tylko zapach.
Szampon jest mało wydajny. Trzeba było go trochę aby umyć porządnie całe włosy. Szampon sprawił, że moje włosy były trudne do rozczesania. Miał tylko myć a pogarszał stan mojej fryzury. Ostatecznie służył mi do mycia pędzli. Na pewno nie kupię ponownie.

Sama nie wiem

Trudno mi ocenić ten produkt. Plusy? Z pewnością to, że jest bardzo wydajny, ładnie się pieni, ślicznie pachnie i nie szczypie w oczy. Minus i to dla mnie ogromny. Włosy są jakby posklejane, trudno je rozczesać. To powoduje, że już go nie kupię swojemu synkowi. Po użyciu tego szamponu miał włoski sklejone i nie ładnie wyglądały. Było trzeba po raz kolejny je mocno spłukać.
Ps. używałam go prawie miesiąc ale ostatecznie wyrzuciłam szampon.

Łagodny i dobry dla całej rodziny

Zalety:
- ma bardzo fajną, dobrze pieniącą się konsystencję
- śliczny i delikatny rumiankowy zapach
- czyni włosy bardzo miękkimi
- łagodnie oczyszcza skórę głowy, idealny dla podrażnionej skóry głowy bo szybko koi ją i łagodzi podrażnienia
- delikatnie rozjaśnia włosy
- ma bardzo wygodne rodzinne opakowanie
- niska cena
- fantastyczna dostępność
- nadaje włosom dleikatny połysk

Wady:
- ciężko je rozczesać po jego użyciu - konieczna jest odżywka

Darzę go sentymentem.

Są takie klasyki kosmetyczne, które wszyscy znają. Krem Nivea, mydełko Fa, szampon J&J.

Chyba każdemu kojarzy się z cudownym okresem dzieciństwa. Tylko, że wtedy ta sama wersja była trochę inna. Mam wrażenie, a wręcz jestem przekonana o tym, że był bardziej miodowy. Był też znacznie wydajniejszy. Generalnie lepszy.

Jednak to co obecnie znajdujemy na półkach sklepowych też nie jest złe.

Szampon ma miłą w dotyku, zaokrągloną buteleczkę. Trochę cieżko otwierającą się klapkę, ale zawsze można ją przekręcić. Pachnie bardzo delikatnie rumiankiem i miodem. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia. Dobrze myje. Nadaje włosom miękkość i puszystość. Blask i zapach. Nie obciąża włosów, jednak następnego dnia wymagają powtórnego mycia. Szybciej się przetłuszczają. Szampon jest delikatny dla skóry głowy i oczu, jednak to nie prawda, że nie szczypie w oczy. Jest dosyć rzadki i niewydajny.
Jednak mam do niego sentyment i kupuję od czasu do czasu, chociaż przyznaję szczerze kiedyś był lepszy. A dzisiaj? A dzisiaj lepszy jest Bambi. :)