Mydło Stacja, Lipowy płyn do demakijażu

Mydło Stacja, Lipowy płyn do demakijażu

Micelarny płyn do demakijażu stworzony na bazie hydrolatu z kwiatów lipy oraz bardzo łagodnego, biodegrodowalnego gluzkozydu decylowego to nowość na produktowym pokładzie MydłoStacji! Główną rolę odgrywa tu właśnie glukozyd- niejonowy środek powierzchniowo czynny, który jest jednym z najłagodniejszych detergentów. Mogą stosować go osoby z wrażliwą cerą oraz alergicy. To przyjazna skórze oraz środowisku substancja myjąca. W delikatny sposób usuwa cząsteczki brudu oraz makijażu z naszej twarzy oraz okolic dekoltu i szyi. Nasz “Lipowy demakijaż” ponadto łączy w sobie ekstrakt z granatu z betainą, tokoferolem i kwasem mlekowym, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniego pH kosmetyku, a także silnie nawilża oraz normalizuje procesy delikatnego złuszczania naskórka. Ekstrakt z granatu to silny antyoksydant, związek nawilżający oraz lekko napinający skórę. Betaina ( ekstrakt z buraka cukrowego) zmiękcza, odżywia oraz działa nawilżająco. Tworzy też delikatną pianę i sprawia, że płyn jest bardzo wydajny.

Idealnie zmywa makijaż

Używałam już wielu płynów micelarnych, ale do tej pory nie trafiłam na żaden, który zmywałby makijaż tak dobrze jak ten.
Opakowanie: butelka z grubego, ciemnego szkła z plastikową pompką, która pozwala na precyzyjne dozowanie produktu (nie chlapie na boki, nie wylejemy na wacik zbyt dużo płynu).
Zapach: płyn pachnie jak herbata lipowa, trochę apteczny zapach, ale nie jest mocny.
Wydajność: 4 naciśnięcia pompki wystarczą, zeby dokładnie zmyć makijaż
Działanie: doskonale zmywa tusz do rzęs, eyeliner, cienie do powiek, podkład, korektor, puder, ciemne pomadki, pomadę do brwi, błyszczyki i wszystko, co nałożymy na twarz. Nie szczypie w oczy. Po użyciu delikatnie napina skórę, ale po przemyciu wodą ten efekt znika. Skóra jest tak oczyszczona, że mycie twarzy żelem to już po prostu dodatek w pielęgnacji wykonywany przeze mnie z przyzwyczajenia.