Alterra, Duschgel Berry Nice! (Żel pod prysznic `Czarna porzeczka Bio & Malina Bio`)

Alterra Żel pod prysznic Czarna Porzeczka Bio & Malina Bio 250 ml

Rozpieszcza, oczyszcza i pielęgnuje.

Certyfikowane kosmetyki naturalne.

Z jeżyną BIO.

Materiał opakowania pochodzi w 95 % z recyklingu (butelka bez nakrętki).

Produkt odpowiedni dla wegan.

Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Rozkoszuj się owocowym, odświeżającym doznaniem przy oczyszczaniu skóry żelem pod prysznic Alterra. Kompozycja ekstraktów z czarnych porzeczek BIO, malin BIO i jeżyn BIO dokładnie i delikatnie oczyszcza Twoją skórę, jednocześnie jej nie wysuszając. Podczas kąpieli pod prysznicem odżywczy, słodki zapach żelu zapewnia Ci inspirującą przyjemność dla skóry, duszy i zmysłów.

Produkt godny zaufania:

Surowce roślinne pochodzą o ile to możliwe z rolnictwa ekologicznego i dzikich zbiorów
Jego tolerancja przez skórę jest potwierdzona dermatologicznie.

*z rolnictwa ekologicznego (dotyczy ingredients)

** składniki naturalnych olejków eterycznych (dotyczy ingredients)

Opakowanie nadaje się do recyklingu
Żel pod prysznic wyprodukowano przy użyciu ekologicznej energii elektrycznej.

oczyszczające
zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

zwykły żel pod prysznic

Żel jest poprawny. Nie ma tu nic takiego, żeby się od razu zakochać, ale nic w nim też nie irytuje.

Skład ma niezły (jak to Alterra). Ma konsystencję gęstego żelu. Liczyłam na ładny zapach, ale zapach jest bardzo subtelny. Ledwo wyczuwalny w czasie mycia, a potem natychmiast znikający.

Nie wysusza skóry tak mocno jak prawdziwe mydła, ale nie ma też żadnych nawilżających właściwości. Myje dobrze i z pewnością zużyję do końca, ale więcej nie kupię, bo są lepsze.

Przecietny

Żel dostępny w Rossmanie w niskiej cenie. Skład ok jak na drogerie. Opakowanie porządnie wykonane, ładne wizualnie. Zapach żelu owocowy, słodki, jednak nie utrzymuje się na skórze. Dodatkowo żel dość słabo się pieni i mam wrażenie że trzeba go użyć nieco więcej. Mimo wszystko jest wydajny, dość gesty. Spełnia swoje zadanie - myje. Do tego nie podrażnia i nie wysusza mojej skóry. Przeciętny.

Berry Nice!

Delikatny, naturalny żel o przyjemnym lekkim zapachu owoców leśnych. Delikatnie się pieni, nie podrażnia skóry. Jest niedrogi i dostępny w Rossmannie. Ma bardzo fajny skład.

Jako płyn do kąpieli

Przyznam, że ten żel nie zrobił na mnie super wrażenia. Zapach jest jakich wiele, w zasadzie nie jest to żel, który zapamięta się po zużyciu. Ale... ma fajny skład i dobrą cenę, więc nie żal mi go lać do wanny :)

Pieni się umiarkowanie, jak dla mnie wystarczy. Zapach nie jest specjalnie wyczuwalny. Natomiast lubię mieć jakąkolwiek piankę w wannie. A ciało myję dodatkowo, jakimś droższym produktem, trafiającym w moje zapachowe gusta, którego żal by mi było lać do wanny :)

Żel nie przesusza, jest neutralny dla skóry, a więc spełnia swoje zadanie w 100%

Dobry żel w przystępnej cenie

Przyznaję, że zdecydowałam się na zakup tego żelu tylko dlatego, że mojego ulubionego akurat nie było.
Opakowanie: plastikowa butelka nadająca się do recyklingu, dla mnie duży plus. Konsystencja: żel, dość płynny. Słabo się pieni, ale tego można się spodziewać po żelach bez sls. Jest wydajny (butelka wystarcza mi na okolo 3 tygodnie, biorę prysznic 2 razy dziennie).
Zapach: owoce lesne z nutką mięty. Zapach jest lekki, po kąpieli nie wyczuwam go na skórze.
Działanie: dobrze myje, nie wysusza skóry. Znalazłam też inne zastosowanie: doskonale domywa gąbeczki do makijażu, bez problemu usuwa z nich wszystkie kosmetyki kolorowe, nie niszcząc struktury gąbek. Zdecydowanie jest to żel godny polecenia

Średni

Żel standardowo w plastikowym wygodnym opakowaniu z zakrętka którą bardzo łatwo otworzyć nawet mokrymi rękami ;)
Żel jest bardzo przyjemny w zapachu- owocowy, letni, ale niestety zapach ten po kąpieli nie utrzymuje się zbytnio na skórze.
Konsystencja żelowa, gęsta. Pieni się średnio ale dla mnie wystarczająco. Nie potrzebuję góry pianki, ale dla lubiących dużo piany to niestety nie zda rezultatu.
Średnio wydajny.
Niestety ale wysusza skórę.
Plus za całkiem przyjemny skład i recyklingowe opakowanie :)
Cena normalna :)