Isana, Einwegrasierer Damen Crazy Melon (Jednorazowa maszynka do golenia)

Isana, Einwegrasierer Damen Crazy Melon (Jednorazowa maszynka do golenia)

Pojemność 5 szt

Isana damska jednorazowa maszynka do golenia z wysokiej jakości podwójnym ostrzem i paskiem który sprawia, że maszynka gładko przesuwa się po skórze zapewniając dokładne i delikatne golenie. Ostrza pokryte specjalną podwójną warstwą ceramiczną przez długi czas pozostają ostre.

Pasek zapewniający gładkie przesuwanie się maszynki po skórze zwiera witaminę E i wyciąg z aloesu, w połączeniu z wodą tworzy śliską warstwę która chroni skórę i umożliwia delikatne golenie.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsze jakich używałam

Te maszynki są moimi ulubionymi. Są bardzo delikatne i przyjemnie się nimi operuje. Jestem zaskoczona, że są tak tanie i tak idealnie radzą sobie z moimi ciemnymi, grubymi włosami. Nie pozostawiają u mnie żadnych podrażnień, zero wrastania włosków, krwi i wielu innych problemów, które zdarzały się przy goleniu. Pasek nawilżający sprawia, że płynnie przechodzi się po skórze i nie czuć jej korzystania. Jedna zdecydowanie starczy na ogolenie całego ciała. Jest to mój must have kosmetyków z niskiej półki, na pewno nie będę korzystać już z żadnych innych maszynek.