Eveline, Brow & Go !, Mocny żel utrwalający i pielęgnujący brwi transparentny

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Utrwal i zdefiniuj brwi na cały dzień za pomocą przezroczystego mocnego żelu Brow&Go! Transparentna formuła, nie kruszy się, dając naturalny efekt. Wzbogacona o panthenol i kwas hialuronowy dodatkowo pielęgnuje brwi. Precyzyjny aplikator rozczesuje je i pozwala nadać Twoim brwiom perfekcyjny kształt!

Niesamowity

Świetny produkt, dzięki któremu można idealnie wystylizować brwi. Używam go codziennie, jest niezastąpiony. Szczoteczka jest niewielka, a żel gęsty i naprawdę mocno utrwalający. Brwi trzymają się w jednym miejscu przez cały dzień. Dużym atutem jest stosunek ceny do jakości. Nie kosztuje dużo, a doskonale spełnia swoje zadnie. Poleciłam go swojej siostrze i ona również już nie rozstaje się z tym produktem. Warto po niego sięgnąć!

cudo na szybko

jesli nie masz czasu a chcesz cudownie wygladac to jest ten zel dla ciebie jak np jak zrobie sobie henne brwi to w zupelnosci mi ten zel wystarcza dosc dlugo sie utrzymuje na brwiach pieknie naturalnei wyglada tylko trzeb auwazac by nie nabrac za duzo produkty na poczatku uzytkowania:)

W porządku

Spoko produkt, który kupię ponownie, chociaż nie jest idealny. Dobrze utrwala, jednak nie jest to utrwalenie na mur beton. Trwałość wystarczająca na moje codzienne potrzeby, jednak za słaba jeśli ktoś lubi efekt bushy brows. Takich brwi to on na pewno nie utrzyma.

Minusem jest to, że czasami zostawia na brwiach lekki nalot, taki jakby szron. Zwłaszcza nałożony w większej ilości (chociaż ja wcale dużo go nie nakładam...). Czasem jest, czasem nie, raczej niezauważalny przez mniej spostrzegawcze otoczenie, ale dostrzegalny przy rozmowie jeden na jeden, twarzą w twarz. Ja bym to wychwyciła ;)

Szczoteczka jest fajna, nie za duża, nie za mała, sprawnie się nią operuje. Końcóweczka zbiera trochę za dużo produktu, muszę nadmiar wytrzeć w ścianki opakowania.

Opakowanie całkiem miłe dla oka, po czasie złote elementy niestety ścierają się.

Ot, przyjemny drogeryjny żel do brwi. Utrwala, nie skleja, jest prosty w obsłudze. Nie jest to porsche wśród żeli do brwi, ale na co dzień jak najbardziej się nada.

Hit za grosze

Napawdę ogromny ukłon w stronę marki Eveline. Żel jest świetny. Łatwo i bezproblemowo się go nakłada. Konsystencja bardzo rzadka, ale efekt utrwalenia nieziemski. Brwi są utrzymane przez cały dzień w ryzach. Nic ich nie ruszy. Wyglądają naturalnie i ładnie. Żel można tanio kupić,a działa lepiej niż droższe produkty tego typu. Bezzapachowy. Starcza na kilka miesięcy przy codziennym używaniu. Ładne opakowanie. Wszędzie dostępny. Produkt nietestowany na zwierzętach. Według mnie super.

o WOW!!!

On naprawdę daje radę!! I to na mur beton. Cały dzień bez obaw, że którykolwiek włosek się ruszy. Jak nałożę rano, po kilku minutach zastyga, bez możliwości poprawki. Jeśli nie masz musu używać czegoś barwiącego do brwi, a jedynie zależy Ci na ujarzmieniu włosków to to jest naprawdę HIT. I produkt do zadań specjalnych.

Bardzo polecam

Moim zdaniem to jeden z lepszych żeli do brwi, mam dość gęste brwi, a ten produkt potrafi je utrzymać w miejscu przez cały dzień. Poza tym jest bardzo wydajny.

Obowiązkowa pozycja w mojej kosmetyczce

Szukałam żelu, który dostatecznie dobrze ujarzmi moje brwi. Dostatecznie dobrze to w moim rozumieniu - na mur beton :D no i znalazłam.
Żel od Eveline daje mi idealne utrwalenie włosków. Efekt solidnego utrwalenia utrzymuje się u mnie przez cały dzień. Produkt daje lekkie nabłyszczenie brwi. Przy pierwszych użyciach miałam dziwne uczucie ściągnięcia (?) jakby totalnego "zabetonowania" brwi, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, ponieważ w tej chwili zupełnie mi to nie przeszkadza.
Jedyna rzecz, do której muszę się przyczepić to opakowanie. Szczoteczka nabiera za dużo produktu na raz, przez co spada jego wydajność.
Podsumowując: opakowanie do poprawy, zawartość - bomba :D

Uważam, że ten żel jest bardzo fajny, dobrze utrzymuje włoski i trwałość też jest super. Myślę, że będzie to fajny produkt dla osób początkujących z makijażem brwi :) Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że przy malowaniu jednej brwi zawsze ściąga mi trochę produktu (cienia, pomady czy kredki) i brudzi nim skórę. Dzieje się tak tylko przy jednej brwi, z drugą jeszcze nigdy nie miałam tego problemu.

Przyzwoity produkt

Ogólnie patrząc na gamę produktów do brwi na rynku kosmetycznym, szczególnie na żele do brwi, mamy teraz mnóstwo ciekawych produktów, ten mogę zaliczyć do tych bardziej ciekawych.

Żel faktycznie utrwala włoski przez cały dzień, w miarę szybko zastyga, ale trzeba go umiejętnie nałożyć, bo w zbyt dużej ilości skleja włoski i to mało estetycznie wygląda.
Na minus szczoteczka, jest zdecydowanie za mała i średnio się z nią pracuje, zdecydowanie wole większe.
Samo w sobie działanie żelu jest okej, jeszcze gdyby miał inną szczoteczkę było by całkiem dobrze

Słabo

Nie mam ciężkich do ułożenia włosków, a ten żel sobie kompletnie z nimi nie radzi. Nie unosi ich w żaden sposób, do tego zostawia lekką skorupkę na brwiach.
Spodziewałam się czegoś więcej. Szkoda

spoko

Mam wrażenie, że szczoteczka aplikuje troszkę za dużo żelu, ale całkiem dobrze rozczesuje brwi. Formuła jest mokra i troszkę długo zasycha, ale brwi się ładnie stylizują.

Mój must have

Jest to mój pierwszy żel do utrwalania brwi i nie wiem jak wcześniej radziłam sobie bez niego.
Fantastycznie utrzymuje w ryzach stylizację rzęs. Nie muszę już martwić się o ich wygląd w ciągu dnia.
Dzięki temu, że jest on przezroczysty mogę wystylizować brwi ulubionym produktem, a żel pełni rolę tylko utrwalającą ulubiony efekt.
Produkt tani, łatwo dostępny. Zdecydowanie polecam.