Eveline Cosmetics, Brow & Go !, Mocny żel utrwalający i pielęgnujący brwi transparentny

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Utrwal i zdefiniuj brwi na cały dzień za pomocą przezroczystego mocnego żelu Brow&Go! Transparentna formuła, nie kruszy się, dając naturalny efekt. Wzbogacona o panthenol i kwas hialuronowy dodatkowo pielęgnuje brwi. Precyzyjny aplikator rozczesuje je i pozwala nadać Twoim brwiom perfekcyjny kształt!

żele do brwi

jest okej

Jestem posiadaczką ciemnych brwi z natury, więc preferuję takie transparentne produkty. Nie oczekuję od żelu typowego utrwalenia i wyczesania jakie jest aktualnie modne.
Produkt sprawdza się dobrze jako usztywniacz do brwi, nie skleja ich, nie ma na brwiach grudek, efekt jest ładny, a żel utrzymuje się cały dzień. Wcześniej używałam słynnego żelu Benefit, lecz trochę zbyt wysokobudżetowy, dlatego stawiam na Eveline. Na promocji można się dobrze w niego zaopatrzyć, poza tym jest to produkt wydajny. Bezzapachowy. Nie uczula.
Nie zwróciłam uwagi na aspekty pielęgnacyjne.

Idealny żel do brwi

Wiele miałam żeli do brwi, mydełek, mazideł, ale jednak to jest to - najlepszy żel. Pięknie układa brwi, trwałość jest niesamowita, wydajność fantastyczna, cena super. Nie wiem czy jest się do czego czepnąć. Szczoteczka też jest bardzo wygodna i dobrze rozczesuje włoski. Warto jedynie po nałożeniu oczyścić skórę wokół brwi, bo może się pojawiać po zaschnięciu taki biały nalot. Poza tym? Super.

Ulubiony żel do brwi

Potrzebowałam dobrego żelu do stylizacji brwi i poprosiłam o pomoc panią w drogerii Hebe, a ona wskazała właśnie ten produkt. Śmiało uległam jej sugestii, gdyż skusiła mnie niska cena (produkt był wtedy w promocji), a także sympatia do marki Eveline. Odkąd używam właśnie tego żelu do stylizacji brwi, to wszystkie pozostałe zajmują miejsce głęboko w szufladzie :) Ten produkt jest świetny! Prosta aplikacja, brwi wyglądają po niej rewelacyjnie. Nie zostawia żadnych białych śladów, ładnie i delikatnie skleja ze sobą poszczególne włoski zostawiając naturalny wygląd - ale zapewniając mocną stylizację i trwałość. Jednak ważne jest, żeby przy każdym wyjmowaniu szczoteczki powycierać delikatnie szczoteczkę o boki aby zetrzeć nadmiar żelu ze szczoteczki. Czasem i mimo to na brwi dostaje mi się trochę za dużo żelu, ale łatwo można go wyczesać używając do tego jakiejś innej, czystej i suchej szczoteczki. Parę pociągnięć i brwi na wyjście gotowe :)

żel dla osób, które nie wymagają mocnego utrwalenia

Niestety, ale żel trzymał mi brwi tylko przez około 3 godziny. Zdecydowanie, nie nazwałabym go mocno utrwalającym. Jeżeli, ktoś nie ma mocno niesfornych brwi to może mu się sprawdzić, ale ja sama już do niego nie wrócę.

Prezent trochę nietrafiony, ale dla kogoś kto ma co stylizować może być ok...

Gadżet trochę zbędny jak na moje brwi, ale generalnie jest spoko.
Moje brwi są bardzo jasne, cienkie i rzadkie, więcj jeśli ich nie pomaluję to ich po prostu nie ma. Hennę robię sporadycznie, jednak głównie po zmyciu makijażu moje włoski są białe = niewidoczne. Nie ma więc opcji, żebym wyszła gdziekolwiek nie malując ich wcześniej. Używam różnych rzeczy, jednak nie zdażyło się tak, żeby brwi nie wytrzymały całego dnia. Czasami się rozmażą fakt, głównie jak moja skóra wydziela za dużo sebum, jest upalnie, lub przez czapkę jednak to ostatnie najżadziej się przytrafia.
Żel stosowałam głównie w lato z obawy przed spłynięciem moich brwi.
Generalnie ciężko mi ocenić jego skuteczność ponieważ nie miałam też szczególnego problemu z nietrwałością brwi. Robiłam testy, próbując ręką je zmazaći wtedy faktycznie, nie wycierały się, no ale i tak mimo wszystko mam mieszane uczucia.
Chociaż nałożonego kosmetyku nie widać, to czuć jakby skorupę na włoskach. Odczuwałam ciągnięcie i jakbym miała coś zaschniętego. Po czasie albo się do tego przyzwyczajałam albo kosmetyk na tyle się wchłonął, że nie było to wyczuwalne.
Ogólnie produkt ten dostałam w prezencie, sama po niego bym nie sięgnęła i raczej w przyszłości również tego nie zrobię.

Dobrze utrwala włoski

Żel ma przyjemną, lekką konsystencję. Jest transparentny i bezzapachowy. Dobrze rozprowadza się na włosach. Utrwala je na długo a przy tym nie obciąża. Zapewnia bardzo naturalnie wyglądający look. Brwi
Są równomiernie pokryte dzięki precyzyjnemu aplikatorowi.

Mocny

Transparentny żel znajduje się w opakowaniu ze szczoteczką. Brwi po przeczesaniu są utrwalone i jakby sklejone. Osobiście wolę efekt po mydełku. Żel utrwala na długo, ale mam wrażenie że nienaturalnie je skleja.

Dobry żel do brwi

Produkt myślę, że w porządku, natomiast nie robi efektu WOW, co prawda dobrze wyglada na brwiach, nie pozostawia grudek ale na szczoteczkę nakłada się zdecydowanie za dużo produktu, którego nadmiar trzeba zabierać z brwi. Mówiąc na moim przykładzie, mam bardzo niesforne brwi, można powiedzieć, że radzi sobie z nimi ale tylko przez pierwsze 2/3 godziny, później każdy włosek idzie w swoją stronę, więc efekt nie jest trwały. Myślę, że dla osób z nieco rzadszymi brwiami poradzi sobie bardzo dobrze, ja niestety potrzebuje nieco bardziej utrwalających produktów. (Produkt zakupiony w biedronce)

Dobry żel do brwi

Mocny żel utrwalający i pielęgnujący brwi. Jego transparentna formuła zapewnia naturalny efekt przez cały dzień. Nie lubię, kiedy moje brwi wyglądają sztucznie lub przeciążone produktem, dlatego cenię sobie ten naturalny efekt :)

tylko jak nie chcę mieć żadnego makeupu

Brązowy żel z tej samej serii jest moim nr 1 i hitem wszechczasów. Natomiast transparentny miał być alternatywą do takiego makeup nomakeup, wersja bardzo lightowa. Ale się nie sprawdził. Niestety. Brwi zawsze robię po podkładzie. A ta szczoteczka, zdejmuje mi podkład w okolicy brwi (!), jest za twarda! Jeden zły ruch i mam plamę. Dodatkowo żel zostawia takie mikro granulki na brwiach (co mi się nie zdarza przy kolorowej wersji).
Właściwie sprawdza mi się ten żel tylko jak chcę wyczesać brwi kiedy wychodzę totalnie saute, bez grama podkładu.

Do użycia do makeupu - odpada.
Z plusów to naprawdę świetnie się trzyma i brwi są nie do zdarcia do wieczora.

Tańsza i lepsza alternatywa dla żelu z Benefitu!

Przez wiele lat byłam wierną użytkowniczką transpartnernego żelu z Benefitu. Wszelkie alternatywy dla tego żelu albo zostawiały białą powłokę , brzydki nienaturalny efekt albo przyczyniały się do wypadania brwi.

Jeżeli chodzi o ten żel tak jak napisałam w tytule - dla mnie to lepsza alternatywa dla żelu z Benefitu.

Brwi po nałożeniu wygladają ładnie i naturalnie i co najważniejsze - nie zostaje na nich ta biała powłoka czy farfocle , które mnie osobiscie zawsze bardzo irytowały przy ego typu produktach.

Czytałam wcześniejsze opinie i dziwi mnie, ze produkt ten dla użytkowniczek był niewydajny czy ze zostawia biale farfocle. Ja robie tak, ze sciagam nadmiar zelu ze szczoteczki i tylko tym co zostało przeczesuję brwi. Nie ma ani mokrego efektu ani białych powłok, efekt jest naturalny i w moim przypadku utrzymuje sie w zasadzie do czasu demakijazu. Produkt ten wystarcza mi na bardzo długo, wiec dla mnie jest wydajny.

Ogromnym plusem dla mnie jest to, ze ten zel naprawde pielegnuje brwi. Nie przyczynia sie do ich wypadania, a po demakijazu brwi sa miekkie, nie czuje zeby sie cos z nimi dzialo.

Dla mnie to numer jeden jeżeli chodzi o stylizacje i utrwalanie brwi , swietnie tez wspolpracuje z kredkami z Eveline :) Ja ze swojej strony polecam!

Nie przypadł mi do gustu

Szukałam żelu do brwi i przypadkowo trafiłam na ten z Eveline to pomyślałam, że spróbuję. Niestety rozczarowałam się, ponieważ nie utrwala on brwi na długo, za dużo produktu nabiera się na szczoteczkę, a jak nakładałam go na brwi, to dawał taki nieprzyjemny mokry efekt, przez co musiałam go jeszcze rozczesać osobną szczoteczką, żeby ściągnąć nadmiar produktu. W miarę rozczesuje brwi, ale na pewno są lepsze od niego produkty, mnie nie zachwycił.