AA, Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, Nawilżający krem po oczy

AA, Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, Nawilżający krem po oczy

Średnia ocena: 3.64/5

Marka

Profesjonalny program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej AA Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, oparty na hipoalergicznych składnikach pochodzenia naturalnego, dobranych do potrzeb skóry wrażliwej, zapewni Twojej cerze regenerację, ukojenie i optymalną dawkę nawilżenia.

AGE CONTROL BIO COMPLEX - Działanie składników aktywnych:
- Regeneracja i wygładzenie - olejki arganowy i z amarantusa uelastyczniają skórę i działają przeciwzmarszczkowo, zapewniając jedwabistą gładkość.
- Elastyczność i odżywienie - masło shea i bisabolol dogłębnie regenerują i przywracają skórze komfort i ukojenie.
- Doskonałe nawilżenie - betaina utrzymuje odpowiednie nawodnienie skóry i nadaje miękkość.

Produkt przebadany kliniczne u alergików pod nadzorem lekarza dermatologa i alergologa. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla skóry. Nietestowany na zwierzętach. Wegańska formuła potwierdzona certyfikatem VIVA.

regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce
kremy pod oczy

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyzwoity kosmetyk w dobrej cenie

Bardzo dobry, lekki i przyjemny krem w dobrej cenie. Trudno oczekiwać spektakularnych efektów po kilku stosowaniach, ale warto używać dłuższy czas. Bardzo ładnie pachnie, dobrze się wchłania.

Polubiłam

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania, sprawdza się jako krem na dzień. Wydajny, nie podrażnia, nie roluje korektora i poprawa wygląd okolicy pod okiem w makijażu. Skóra jest wygładzona, nawilżona, cienie pod oczami stały się odrobinę jaśniejsze. Krem jest dobry, każdy rodzaj cery powinien być zadowolony, polecam raczej na dzień, pielęgnacja nocna powinna być bardziej odżywcza.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wygładzający i nawilżający, nie podrażania, praktyczne opakowanie, wygodna aplikacja kremu

Dobry krem pod oczy nadaje skórze efekt wygładzenia. Skóra staje się nawilżona.
Praktyczne opakowanie, dzięki czemu aplikacja kremu nie sprawia najmniejszych problemów.
Konsystencja kremu przyjemna, nie jest zbyt płynny co również pomaga w jego rozprowadzeniu po oczami.
Wydajność pierwsza klasa, nie trzeba nakładać wielkich ilości kremu. Wchłania się bardzo dobrze.
Bez problemu nadaje się pod makijaż.
Najważniejsza sprawa po zastosowaniu kremu skóra wokół oczu nie jest podrażniona, a często u mnie to występuje, oczy nie łzawią czyli nie są również podrażnione.
Jest praktycznie bezwonny, świetnie że jest w 100% wegański no i cena jest przystępna. Na prawdę polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super krem z niskiej półki cenowej

Testowałam już kilka kremów pod oczy i zauważyłam, że ciężko znaleźć coś taniego, co dobrze działa. Uważam, że ten krem pod oczy właśnie taki jest. Ma fajną konsystencję i dość szybko się wchłania (chociaż ja i tak stosuję go tylko na noc, nie testowałam pod makijaż). Po kilku z zastosowaniach faktycznie widać różnicę. Nie wiem czy krem redukuje zmarszczki lub opóźnia ich powstawanie, ale skóra wydaje się bardziej jędrna i nawilżona - a na tym mi najbardziej zależało. Ma bardzo delikatny zapach. Jest bardzo wydajny - jak to kremy pod oczy. Za tą cenę uważam że jak najbardziej warto!

Bardzo dobry krem

Krem ma lekką konsystencję, bardzo łatwo wklepuje się go pod oczy. Nie przesusza, nie podrażnia skóry. Dobrze nawilża, jest wydajny. Ogromny plus za wegański skład i brak zapachu.

Fantastyczny krem

Krem pod oczy jest w mojej ocenie fantastyczny - zniknęły mi zmarszczki wokół oczu, które może były delikatne, ale w mojej ocenie wyraźne. Wygląd oczu się poprawił, cera stała się nawilżona, odżywiona. Mam wrażliwą cerę skłonną do podrażnień, a ten krem nie przysporzył mi żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona z efektu, stosuje go dwa tygodnie i wiem, że kupię kolejne opakowanie. Konsystencja jest bardzo poprawna, zapachu praktycznie nie czuję. Jedyny minus jaki zauważyłam to trochę bezsensowne opakowanie papierowe - w pudełku zmieściłyby się dwie takie tubki. Całą resztę produktu oceniam bardzo wysoko.

(Za) Gęsty krem pod oczy

Krem pod oczy z linii AA Cera Wrażliwa jest bardzo gęsta i wydajna. Wygładza, nawilża i regeneruje skórę wokół oczu. Niewiem czy nie jest zbyt gęsty na okolice oczu, gdyż lekko je zapchał. Mimo to dam mu jeszcze szanse.

AA Cera Wrażliwa krem pod oczy

Wygładzający krem pod oczy z serii AA Cera Wrażliwa to produkt do stosowania na dzień. Nie posiada zapachu, jego formuła jest hypoalergiczna, która składa się z 98 % pochodzenia naturalnego. Krem dobrze się wchłania, regeneruje oraz odżywia skóre pod oczami. Posiada także właściwości przeciwzmarszczkowe. Jest przeznaczony do skóry wrażliwej. Ładne, zgrabne opakowanie.

Składniki aktywne :
▪︎ olej arganowy
▪︎ masło shea
▪︎ olej z amarantusa
▪︎ekstrakt z rozmarynu
▪︎ betaine

Jestem zadowolona z efektów kremu pod oczy. Odżywia i regeneruje moją skóre. Nie wywoła u mnie podrażnień a mam bardzo wrażliwą skóre. Nie zauważyłam efektu przeciwzmarszkowego może dlatego że stosuje go dopiero 2 tygodnie.

Polecam.

Krem ten jest bezzapachow ,jednak mi to nie przeszkadza .Wygodna tubka sprawia ,że kosmetyk wygodnie się dozuje .Po kilku dniach widać ,że skóra pod oczami jest bardziej nawilżona.Minusem jest ,że niestety ale dosyć długo się wchłania.

Bardzo fajny kremik

Jest delikatny i bezzapachowy, nawilża i odżywia skórę. Pozostawia fajne uczucie chłodzenia. Ponadto jest bardzo wydajny. Nie zauważyłam za bardzo efektu wygładzenia i działania przeciwzmarszczkowego ale myślę, że na takie działanie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Super produkt.

Skórę pod oczami mam bardzo wrażliwą i wymagająca, mam skłonności do zaczerwień i wysuszania się, krem poradził sobie z nią świetnie. Zaczerwienia są mniejsze, a skóra wokół oczu nie jest już podrażniona. Zawsze na powiekach przez makijaż pojawiały mi się suche skórki, teraz już nie mam tego problemu, bardzo dobrze nawilża moją skórę wokół oczu. Jest lekki co bardzo w nim cenie bo nadaje się również pod makijaż i nie roluje się. Nie ma zapachu co jest bardzo przy produkcie pod oczy. Nie drażni przy kontakcie z okiem, miałam kilka razy sytuacje, że mi trochę naleciało i nic nie piekło, także jak najbardziej na plus. Opakowanie ma super, da się idealnie wymierzyć ilość potrzebnego produktu, przez co jest bardzo wydajny, mała ilość starcza na dwie strony. Bardzo polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Problem ze zmarszczkami? To nie mój problem

Skóra pod oczami stanowiła dla mnie dość duży problem, gdyż jest ona nadmiernie przemęczona, sina, gdy doszły do tego zmarszczki, wyglądało to fatalnie, nawet gdy nałożyłam makijaż, na szczęście odkąd stosuje krem pod oczy AA cera wrażliwa, widzę ze problem powoli znika, skóra jest bardziej nawodniona, przez co lepiej wyglada, zmarszczki nie są aż tak widoczne jak były. Stosując krem przed makijażem, lepiej rozprowadza mi się korektor, który idealnie wtapia się w pozostałe zmarszczki.