Gosh, Catchy Eyes 3 in 1 Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Gosh, Catchy Eyes 3 in 1 Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Idealnie podkręcone, wydłużone i pełne objętości rzęsy – tak to możliwe! Z maskarą Catchy Eyes 3w1 z efektem Magic każdego dnia możesz poczuć się jak w bajce. Wyprofilowana, silikonowa szczotka w połączeniu z intensywnie czarną, wodostabilną formułą nada Twojemu spojrzeniu spektakularnego wyglądu niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua\Water\Eau. CI 77499\Iron Oxides. Glyceryl Stearate. Copernicia Cerifera Cera\Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax\Cire de carnauba. Cera Microcristallina\Microcrystalline Wax\Cire microcristalline. Stearic Acid. Ozokerite. Palmitic Acid. Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer. CI 77007\Ultramarines. Hydrogenated Vegetable Oil. Butylene Glycol. Stearyl Stearate. Aminomethyl Propanol. Ricinus Communis Seed Oil. Phenoxyethanol. Caprylyl Glycol. Galactoarabinan. Sodium Dehydroacetate. Hydroxyethylcellulose. Sodium Laureth-12 Sulfate. Lecithin. C11-15 Pareth-7. Tocopherol. Ascorbyl Palmitate. Potassium Sorbate. Tetrasodium EDTA. Citric Acid.

Fantastyczny!

Długo zwlekałam, żeby kupić tę mascarę, ale dzięki fajnej promocji w drogerii Hebe dokonałam zakupu. Ucieszyłam się, że tusz był zafoliowany tzn. nie używany przez nikogo. Szczoteczka super wyprofilowana i doskonale się z nią pracuje. Co do samej mascary, już przy pierwszej warstwy rzęsy są fajnie wydłużone :) Jednak z tym wydłużaniem trzeba trochę uważać, bo niestety tusz odbija się na powiekach :( Mimo wszystko moje rzęsy są wydłużone i pogrubione, a sama mascara nie skleja rzęs, co jest dużym plusem.

Fantastyczny!

Jako długoletnia fanka tuszu z Loreal Million Lashes So Couture postanowiłam coś zmienić w swojej kosmetyczce i kupić w Hebe z polecenia youtuberki tusz Gosh Catchy Eyes. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu już po pierwszym użyciu zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Świetnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich, ma wg mnie intensywny czarny kolor. Podoba mi się silikonowa szczoteczka. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do tuszu. Polecam.

Godny polecenia

Wzięłam z polecenia ekspedientki, był w promocji w Hebe. Miłe zaskoczenie, tusz okazał się bardzo dobry. Wydłuża, podkręca, ładnie rozdziela rzęsy. Pod koniec dnia odbija się trochę na powiece. Polecam

Jest NAPRAWDĘ świetna!

Mascarę kupiłam na promocji premierowej w drogerii. Zachęciła mnie pani ekspedientka oraz bardzo dobre opinie na temat serii tuszy catchy eyes z gosha. Po pierwszym użyciu nie byłam do końca zadowolona z efektu. Mascara posklejała mi rzęsy na jednym oku, ale nie zniechęciłam się do niej z uwagi na to, że większość tuszy na początku jest zbyt mokra w konsystencji. Odłożyłam ją na jakiś czas i używałam w międzyczasie mojego ulubionego tuszu, z którym nigdy się nie rozstawałam(Loreal volume million lashes). Kiedy owy ulubieniec się skończył, wróciłam do catchy eyes i o mamo, byłam mega zadowolona z efektu. Szczoteczka rozdzieliła moje rzęsy, pogrubiła je i wydłużyła. Używam tego tuszu już około 3 tygodnie i za każdym razem gdy go nakładam jestem pozytywnie zaskoczona tym co robi z moimi beznadziejnymi rzęsami. Co do podkręcenia rzęs to mogę jedynie zapewnić że podtrzymuje skręt, który robię zalotką. Nie testowałam bez zalotki. Kupiłam go za 17.99 i na pewno zrobię sobie zapasy. Czy kupiłabym go za 70 zł w cenie regularnej? Raczej nie, bo mam ulubieńca z troszkę niższej półki cenowej, jednakże w promocji baaardzo polecam. Jedyne co mi troszkę przeszkadza, ale z drugiej strony świadczy o trwałości produktu jest fakt, że kiedy niechcący dotknę powiekę tuszem to później mam kłopot z wyczyszczeniem tego obszaru. Poza tym 10/10!!!

nie dla wszystkich

Dla kogo:
-jeżeli masz długie rzęsy i chcesz je podkreślić
-jeżeli nie lubisz wachlarza sztucznych rzęs
-jeżeli lubisz podkręcone, subtelne rzęsy
U mnie ten tusz się sprawdza. Pierwszy raz zakupiłam produkt tej marki, zachęcona przez panie w drogerii na promocji 70%. Mam długie, lecz bardzo jasne rzęsy . Mascara nadaje intensywną czerń, wyraźnie rozdziela włoski, ale nie skleja ich i nie tworzy grudek. Ja takiego efektu zawsze szukam, więc jak za 17 złotych jestem zachwycona. Czy za 60 zł da się kupić lepsze mascary? Może tak. Ja jednak nie zamienię tej łatwo na żadną z max factor albo bourjua.

Hit!

Udało mi się kupić ten tusz na promocji -70% w hebe i jestem absolutnie zachwycona! To najlepszy tusz do rzęs, jaki miałam. Pięknie wydłuża, podkręca, a dodatkowo nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie rozmazuje. W parze z odżywką jest naprawdę cudem i zdecydowanie moim hitem. Może gdyby nie promocja, nie kupiłabym go normalnie, jednak kiedy znowu uda mi się go upolować za niższą cenę, zdecydowanie się skuszę. W żadnej sytuacji mnie nie zawiódł, mogę śmiało go polecić.

ekstra

moj tusz max faktor za prawie 50zl przy noszeniu maseczki powodował odbijanie sie rzęs na powiece i policzkach grzywka umazana wgl masakra. chcialam kupic wodoodporny tusz niestety nie bylo żadnego Pani poleciła mi GOSH CATCHY EYES 3W1 i powiem tylko tyle ze rewelacja. Od teraz kupuje tylko ten.

Nie zagości na długo w mojej kosmetyczce.

Z polecenia przyjaciółki zakupilam tusz na promocji w Hebe. Niestety jestem troche zawiedziona :( Zaczne od minusów. Mam rzadkie rzęski i są średniej długości. Liczylam na ich zagęszczenie jednak niestety nie otrzymałam takiego efektu. Dodatkowo tusz skleja rzęsy co tym bardziej prowadzi do optycznie mniejszej ich ilości. Po nakladaniu kolejnej warstwy powstają grudki.
Z plusów to rzeczywiście bardzo wydłuża i podkręca rzęsy. Łatwy jest w demakijażu, nie rozmazuje się. Ma fajnie wyprofilowaną, silikonowa szczoteczkę, dzieki której można bez problemu wytuszować kąciki oka. Podoba mi sie również fakt, że cała maskara pokryta jest przezroczystą folią dzieki czemu wiem, że nikt nie używał tuszu do testów.
Generalnie polecam tusz dla osob, które oczekuja mega wydłużenia i podkręcenia bez spektakularnego efektu zageszczenia rzęs. No i należy liczyc się z tym, że rzęski moga się delikatnie mówiąc posklejac :D

Tusz ma kwarantannę w domu

Uuuuu... Zawiodłam się.
Moja recenzja zacznie się mimo wszystko pozytywnie. Tusz jest mega fajny ale do domowych pieleszy. W suchych warunkach robi z rzęsami cuda. Rozdziela, szczoteczka łapie nawet cieniutkie włoski, lekko podkręca. Moim zdaniem spektakularnego efektu nie daje, ale pozwala na ładne, estetyczne pomalowanie rzęs. Do home office look. Albo kwarantannę.
Po wyjściu na zewnątrz - recenzje pisze na początku zimy, lekki mróz, mała wilgotność- niestety z pięknie pomalowanych rzęs, misternie rozdzielonych robią mi się pająki. Na każdej powiece. No i klops bo te pająki odbijają mi się pod brwiami. To chyba jedyna wada posiadania długich rzęs połączona z tym tuszem.
Bardzo mi szkoda, że formuła jest nieidealna. Może latem? Mój do lata skończy niestety w śmietniku. Dobrze ze kupiłam go w promocji za jedyne 17 zł.

Dobra masakra, ale dla mnie niestety niewystarczająca

Tusz do rzęs zakupiłam na promocji w Hebe, kiedy miała swoją premierę. Szczoteczka jest sylikonowa i bardzo dobrze rozdziela rzęsy. Formuła maskary jest świetna, ale ma jedną wadę. Rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone i mega czarne. Tusz nie kruszy się. Producent zaznacza, że jest to formuła wodoostabilna (odporna na deszcz, pot i łzy - z tym ostatnim absolutnie się nie zgadzam), a nie wodoodporna. I to niestety jest jej wada, tusz nie przetrwa nawet minimalnej wilgoci wychodzące z oka i rozmazuje się. Gdyby nie to, to byłaby moja ukochana maskara do rzęs.

Świetna formuła produktu

Tak jak jeden z jego poprzedników (Catchy eyes drama) ten również ma tę doskonałą formułę, która nie skleja rzęs, świetnie się utrzymuje cały dzień i zmywa się bez konieczności używania kosmetyków do zmywania makijażu (wystarczy zwykłe mycie twarzy).
Tusz posiada wygodną silikonową szczoteczkę, którą łatwo pomalować rzęsy bez większego wysiłku.
Utrzymuje się cały dzień i nie wykrusza się.
Nie skleja rzęs, przez co łatwo czesadełkiem do rzęs bez nieprzyjemnego ciągnięcia wyczesać jak się coś źle ułożyło lub skleiło.
Jedna warstwa daje efekt ładnie podkreślonych rzęs. Dwie warstwy dają efekt zbliżony do sztucznych.

Niby fajny ale nie do końca

Uwielbiam tusze marki Gosh ale z recenzją tego produktu zwlekałam ponieważ mam mieszane uczucia. Tusz ma świetną silikonową szczoteczkę, nie kruszy się, nie skleja rzęs,nie wysycha. Zaraz po nałożeniu rzęsy wyglądają cudownie. Są mega uniesione, wydłużone i pogrubione. Problem w tym że na moich rzęsach ten wspaniały efekt zanika już po godzinie. Rzęsy są jakby oklapnięte i mimo poprawek w ciagu dnia nie wyglądają już tak ładnie jak zaraz po nałożeniu. Mam dość długie i rzadkie rzęsy i dla mnie ten tusz jest wielką zagadką.

Nie dla mnie

Na ten tusz skusiły mnie Panie w drogerii, akurat była jego premiera i niższa cena. Juz wczesniej stosowałam tusze z gosha i mi nie podpasowaly, lecz temu postanowiłam i tak dac szansę. Zacznę od tego że moje rzęsy są krótkie, proste, ale gęste. A więc: Plus za szczoteczkę, bardzo lubię te silikonowe, poza tym przy wyciąganiu bardzo ładnie szczoteczka oczyszcza się z nadmiaru tuszu, ale - aby uzyskać ładny efekt tym tuszem, musze nałożyć 2-3 warstwy.. no i niestety pierwsze wyjście na wilgotne powietrze i rzęsy się całe posklejały, wyglądały strasznie tandetnie, bo dodatkowo odbijał mi się na powiekach. powiem szczerze że takiego efektu nie mam nawet przy tańszych niewodoodpornych tuszach, dlatego na zimę jestem dla niego zdecydowanie na nie.