Gosh, Catchy Eyes 3 in 1 Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Gosh, Catchy Eyes 3 in 1 Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Idealnie podkręcone, wydłużone i pełne objętości rzęsy – tak to możliwe! Z maskarą Catchy Eyes 3w1 z efektem Magic każdego dnia możesz poczuć się jak w bajce. Wyprofilowana, silikonowa szczotka w połączeniu z intensywnie czarną, wodostabilną formułą nada Twojemu spojrzeniu spektakularnego wyglądu niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua\Water\Eau. CI 77499\Iron Oxides. Glyceryl Stearate. Copernicia Cerifera Cera\Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax\Cire de carnauba. Cera Microcristallina\Microcrystalline Wax\Cire microcristalline. Stearic Acid. Ozokerite. Palmitic Acid. Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer. CI 77007\Ultramarines. Hydrogenated Vegetable Oil. Butylene Glycol. Stearyl Stearate. Aminomethyl Propanol. Ricinus Communis Seed Oil. Phenoxyethanol. Caprylyl Glycol. Galactoarabinan. Sodium Dehydroacetate. Hydroxyethylcellulose. Sodium Laureth-12 Sulfate. Lecithin. C11-15 Pareth-7. Tocopherol. Ascorbyl Palmitate. Potassium Sorbate. Tetrasodium EDTA. Citric Acid.

Super

Pięknie wydłuża, rozdziela i delikatnie podkręca rzęsy. Efekt jest przerysowany i naturalny zarazem - tusz nie "oblepia" rzęs i nie obciąża. Wygodna szczoteczka. Nie osypuje się w ciągu dnia. Jeden z moich ulubionych.

Genialny

Dla mnie najlepszy tusz. W 100% spełnia moje oczekiwania. Mam proste rzesy i żaden tusz bez zalotki im nie podoła, ten jednak naprawdę lekko je podkręca, do tego dzięki silikonowej szczoteczce dobrze je rozdziela dając efekt mega gęstości. Wydłużenie jest spektakularne, efekt który kocham, oko wyglada przepięknie! Cena nieco wygórowana, ale można kupić w promocyjnej cenie w internecie i czasem w Hebe. Uważam, że naprawdę warto go kupić, ponieważ w odróżnieniu od innych tuszy NIE ZASYCHA i można się nim cieszyć naprawdę długo, a nie jak w przypadku reszty około 2 tyg. Ten naprawdę wystarcza na miesiące. Dla mnie to hit który zostaje na zawsze.

Efekt wydłużenia

Tusz kupiłam za kilkanaście złotych w drogeri. Był to bardzo dobry zakup. Jest to tusz mocno wydłużający, podkręcający i rozdzielający rzęsy. Nie osypuje się i utrzymuje się dobrze, czasami lekko się odbija. Zużyłam już kilka opakowań i na pewno będę do niego wracać!

Pozytywne zaskoczenie

Jest to moje pierwsze makijażowe spotkanie z tą marką i już wiem, że nie ostatnie. Skusiłam się dobrymi opiniami w internecie szczególnie u osób, które profesjonalnie się zajmują makijażem.

Idealnie podkręca, wydłuża i daje pełne objętości rzęsy. Dla mnie efekt wow, zbliżony do sztucznych rzęs Wyprofilowana, silikonowa szczotka w połączeniu z intensywnie czarną, wodostabilną formułą nadaje spektakularnego wyglądu. Kosmetyk z łatwością rozprowadza się na rzęsach, nie kruszy się ani nie rozmazuje

Bezpieczny nawet dla wrażliwych oczu, nic nie piecze, nie uczula, nie ma łez, ani wyglądu królika z czerwonymi oczami.

Moje rzęsy nigdy po żadnym tuszu nie wyglądały tak cudownie.
Dzięki wodostabilnej formule tusz trzyma się na rzęsach przez cały dzień, idealny do krótkich, prostych rzęs takich jak moje. Jestem pozytywnie zaskoczona i oczarowana tym tuszem, a tyle ich już miałam.

Bardzo dobry tusz, tani i nie uczula. Dla mnie ideał.

Dostępny w Hebe na promocji za 17.99 zł

Pięknie rozdziela rzęsy

Kupiony w Hebe za około 20 zł i zostanie ze mną na zawsze! Kocham go. :) Bardzo fajny tusz, pięknie wydłuża, rozczesuje i lekko pogrubia rzęsy, nie rozmazuje się i jest lekki na rzęsach. Trzeba tylko nałożyć dwie warstwy, bo po pierwszym pomalowaniu jest bardzo mało widoczny. Druga warstwa i jest już super. Polecam do makijażu dziennego.

Cudowny

Lubię mieć ładnie pomalowane rzęsy, ale bardzo ważne żeby efekt był naturalny i tak właśnie ten tusz maluje.
Rzęsy są pięknie wydłużone, rozczesane.
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do szczoteczki ale pokochałam ja od pierwszego "pociągnięcia".
Co jest ważne nie jest też trudny do demakijażu.

Niezastąpiony

Testowałam wiele tuszów, jednak żaden z nich nie jest w stanie przebić tego!
Szczoteczka jest silikonowa, o wygodnym kształcie, dobrze wyprofilowana.
Dobrze wydłuża rzęsy, a co najważniejsze, dokładnie je oddziela. Nie powoduje efektu nieestetycznie sklejonych rzęs.
Tusz utrzymuje się cały dzień bez zarzutu, nie kruszy się, ani nie rozmazuje, więc jest również idealny na większe wyjścia, jak i na co dzień.
Nawet po dość długim czasie (kilka miesięcy!) użytkowania jednego opakowania, gdy tusz staje się lekko wysuszony, jesteśmy w stanie osiągnąć piękny efekt wydłużonych rzęs.
Cena jest dosyć wysoka, jednak bardzo często można kupić ten tusz w okazyjnych cenach.

Baaardzo dobry tusz.

Korzystając z promocji dorwałam go za świetne pieniądze i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Czarny tusz w zgrabnym eleganckim opakowaniu. Wersja srebrna ma wydłużać i pogrubiać i zdecydowanie spełnia wszystkie zapewnienia producenta. Szczoteczka jest silikonowa lekko wygięta w łuk dzięki czemu, pięknie podkręca rzęsy. Dwie długości włosków pięknie rozdzielają i pogrubiają rzęsy.
Opakowanie jest tak zaprojektowane, że na szczoteczkę nabiera się idealna ilość produktu.
Tusz jest trwały, nie osypuje się, nie kruszy i nie podrażnia oczu.
Hit... w kosmicznej cenie w stacjonarnych drogeriach.

Bardzo dobry tusz

Czytałam wiele negatywnych opinii na temat tego tuszu i aż byłam przerażona. Że się odbija, skrapla itp. Nic podobnego. U mnie sprawdził się świetnie! Szczoteczka jest bardzo wygodna, nie skleja rzęs tylko bardzo dobrze je rozdziela i wydłuża. Jest to mocno czarny, wyrazisty tusz. Świetnie mi się nim maluje rzęsy i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Ulubieniec!

Kupiony z czystej ciekawości i non stop uzupełniam jego zapasy! Dodatkowo jest to jeden z niewielu tuszy, który mnie nie uczula i nie odbija się na powiece w ciągu dnia.

ZALETY:
• silikonowa szczoteczka
• nie skleja rzęs
• nie odbija się na powiece w ciągu dnia
• nie kruszy się
• nie uczula
• świetnie wydłuża i pogrubia
• opakowanie w folii, dzięki czemu jest pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał
• intensywnie czarny

WADY:
• cena (ale często można go kupić za ok. 30zł na promocji w hebe)
• małe jest to obiecane przez producenta podkręcenie

Mój ulubieniec

Kocham kocham i jeszcze raz kocham! Pięknie rozczesuje rzęsy, nie odbija się na powiece i dużym plusem jest to, że można zmyć go ciepłą wodą. Wytrzymuje cały dzień i się nie kruszy! Szczoteczka ma świetny kształt.

Perełka wśród maskar

Strasznie się cieszyłam na myśl o przetestowaniu nowej maskary od marki Gosh. Do wypróbowania zachęcił nie tylko mnie, ale też większość moich koleżanek, zwłaszcza tych u których wcześniej sprawdziła się różowa maskara Catchy Eyes lub Drama.

Nasze wspólne wrażenie? Fantastyczne! Maskara przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.

Jeśli chodzi o mnie to ten tusz do rzęs przepięknie je wydłużył, leciutko pogrubił, dodał objętości, a przy wykonaniu tą wygiętą w łuk szczoteczką zygzakowatego ruchu - rewelacyjnie je podkręcił.

No czego chcieć więcej?

Kolejnym mega wielkim atutem tej maskary jest to że w ogóle się nie rozmazywała i nie robiła tak zwanej "pandy pod okiem", nawet wtedy gdy zdarzyło mi się uronić łzę ;)

Konsystencja tej maskary jest żelowa dzięki czemu z łatwością można dołożyć kolejną warstwę tuszu unikając przy tym nieestetycznego efektu. Co więcej bardzo łatwo jest zmyć taką maskarę z powieki gdy maźniemy się nią przez przypadek w trakcie malowania.

Ta Srebrna edycja tuszu Gosha to połączenie klasycznej szczoteczki różowego Kociego Oka z konsystencją Dramy. To bardzo udane połączenie.

Polecam!