Marc Anthony True Professional, Cake Beauty The Soft Serve Cream Rinse Conditioner (Odżywka do włosów)

Odżywka Cake Beauty The Soft Serve nawilża i chroni włosy. Zawiera mikroproteiny z nasion Moringa . Produkt pozostawia włosy miękkie i lśniące. Zawiera unikalną mieszankę przyjaznych dla wegan składników, w tym masło shea i olej z pestek cytryny.

Skóra głowy
normalna
Odcienie
jasne
w butelce
>250ml

Pachnie kokosem

Z odżywki jestem mega zadowolona. Zastępuje mi ona wszystkie produkty do włosów (oprócz szamponu). Tak intensywnie nawilża włosy, że podczas jej używania zrezygnowałam z odżywek bez spłukiwania, bo są po prostu zbędne. Nie obciąża włosów. Pięknie pachnie. Jest niesamowicie wydajna. Wystarcza jej troszkę na jednorazowe użycie. Włosy się bardzo łatwo rozczesują, nie plączą się. Nie przetłuszcza ich. Poprawiła stan moich końcówek, które były w opłakanym stanie. Cena bardzo dobra. Jeśli jeszcze ją znajdę w Tk Maxxie, na pewno kupię ponownie. Polecam osobom zwłaszcza z bardzo przesuszonymi włosami.