Lafe`s, Soothe Lavender & Aloe Deodorant Roll-on (Dezodorant w kulce `Lawenda i aloes`)

Lafe's Soothe Roll On Dezodorant pachnący 100% olejkiem lawendowym i aloesem jest wytwarzany wyłącznie z naturalnych i organicznych składników, bez żadnych toksyn. A ponieważ ma wygodną formułę w kulce, jest idealny na podróże. Udowodniono klinicznie, że dezodorant Lafe Soothe Roll On zapewnia 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, wykorzystując naturalne składniki roślinne do zwalczania bakterii powodujących nieprzyjemny zapach.

50 - 100ml
łagodzące, zapachowe, ochronne
zapachowa

Starcza na bardzo długo

Kulki używam po każdej kąpieli wieczorem już od kilku miesięcy, a ona nadal jest. Rekordowa wydajność produktu. To się rzadko zdarza. Zapach typowo lawendowy. Mi się podoba, ale to kwestia upodobań. Jest mega rzadka, ale szybko się wchłania. Nie brudzi ubrań. Dobrze chroni. Ja na dzień stosuję jeszcze zawsze dezodorant w sprayu, ale odkąd używam tej kulki na wieczór, zdecydowanie się nie pocę. Także działa. Marka nie testuje na zwierzętach. Cena w Tk Maxx śmieszna jak na taki świetny produkt. Nie podrażnia pach. Jest wręcz mega delikatna. Polecam, jeśli uda Wam się ją dorwać.