Paul & Joe, Treatment Lipstick (Balsam do ust)

Paul & Joe, Treatment Lipstick (Balsam do ust)

Pojemność 2,6 g

Rozpieszczający balsam do ust, który aksamitnie odżywia i nawilża usta. Pasuje do każdego etui na produkty do ust marki Paul & Joe. Jego słodki kształt kota sprawia, że ​​jest on atrakcyjnym i przyciągającym wzrok prezentem dla zakochanych w detalach miłośników kotów.

balsam do ust
nawilżające, wygładzające
w sztyfcie
<10ml

Piękności <3

Gdy zobaczyłam tą pomadkę to nie mogłam przejść obok niej obojętnie, bo uwielbiam wszystko co ma motyw kotów :D
Ta marka sprzedaje osobno etui do szminek/pomadek i osobno wkład ze szminką. Dzięki czemu możemy skomponować szminkę/pomadkę idealną dla nas. Etui jest wielokrotnego użytku więc gdy zużyjemy szminkę to możemy tylko dokupić wkład. Spodobał mi się ten pomysł, bo ogranicza to niepotrzebne produkowanie odpadów.

Przechodząc do pomadki to jest ona w kształcie kociego pyszczka, aż szkoda mi jej używać ;) pomadka jest bezbarwna, nawilża i wygładza usta. Dzięki temu produktowi usta są dobrze zabezpieczone i nie pękają.
Pomadka mi się spodobała, myślę że będę do niej wracać, o ile uda mi się ją dostać bo jeśli chodzi o dostępność to jest bardzo słabo.