Schlecker, Rilanja Care, Peel- Off Maske (Maseczka do twarzy peel-off)

Schlecker, Rilanja Care, Peel- Off Maske (Maseczka do twarzy peel-off)

Maseczka peel-off oczyszcza cerę i zamyka pory. Łagodność dla skóry jest potwierdzona dermatologicznie. Maseczka przeznaczona jest dla każdego typu cery. Zawiera witaminę E i panthenol.

Skład: Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Polyglyceryl-10 Laurate, Panthenol, Citrus Nobilis, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Cocos Nucifera Extract, Magnifera Indica Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Pantolactone, Parfum, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 15510

Cena: 2zł / 2x7,5ml

/s/

Alkoholowy śmierdziuch

Do zakupu tej maseczki zachęciły mnie owoce na opakowaniu. Wiem, że to mało sensowne wytłumaczenie, jednak spodziewałam się po rozcięciu saszetki multiwitaminowej bomby. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Teraz już wiem, że należy czytać składy kosmetyków, a nie brać wszystko w ciemno. Nie mogę się więc dziwić, że produkt, który na samym początku listy ingredientów ma alkohol niemiłosiernie śmierdzi alkoholem...

Maseczka ma wściekle pomarańczowy kolor. Dziwne jest to, że z opakowania wylewa się jak woda, a na twarzy od razu zbija się w grudki, które ciężko rozsmarować nawet pędzlem. Przez to nakłada się ją nierównomiernie, a co za tym idzie w różnych miejscach wysycha w różnym tempie. Mówiąc krótko zupełnie nie chce współpracować i ciężko się nią operuje.

Na domiar złego, maseczka praktycznie nie działa. Nie czuję najmniejszej różnicy na twarzy przed i po jej nałożeniu. Mocna alkoholowa woń sprawia, że skóra pod oczami zaczyna mnie piec, nawet wtedy, gdy omijam te okolice. Reasumując, chemiczny skład, brak działania i toporna konsystencja skreślają u mnie ten produkt.

Używam tego produktu od: 8 aplikacji
Ilość zużytych opakowań: dwie podwójne saszetki

Za taką cenę...niezła

U mnie w Schlecker\'ze kosztuje około 3 złotych więc nie jest to majątek a maseczka
- pozostawia cerę gładką i oczyszczoną
- nie ściąga
- nie piecze po nałożeniu (przynajmniej ja takich problemów z nią nie miałam )
- jest wydaje i ma fają konsystencję

Podrażniająca

Nie nadaje się do cer wrażliwych. Mocno pachnie alkoholem, podrażnia, mocno ściąga skórę i piecze.

Zapach owocowy jest ledwo wyczuwalny, bo wszystko zabija alkohol, więc nie ma przyjemności stosowania.

Plusiki za:
-kolor ułatwiający aplikację
-wydajność
-łatwość ściągania

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Wspaniała!

Jestem zachwycona tą maseczką!

Plusy:
- cena (2 złote za 2 maseczki!)
- konsystencja (łatwo się nakłada, nie ścieka, a potem daje się zdjąć w jednym kawałku)
- działanie (oczyszcza i matuje, ale nie podrażnia)

Minus:
- dostępność tylko w drogeriach Schlecker

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

W porządku

Jak większość peel-off dobrze oczyszcza, wygładza, matuje, odświeża, choć nie są to efekty wybitnie trwałe. Dzięki pomarańczowej barwie wyraźnie widać, gdzie maseczka została już nałożona, łatwiej ją równomiernie rozprowadzić i usunąć resztki. Zasycha po ok 15-20 min. Raczej nie rwie się na kawałki, można ją zdjąć jednym płatem. Wadą jest mocny alkoholowy zapach, od którego aż łzawią oczy. Znam peel-off, w których alkoholu praktycznie nie czuć. Wrażliwym i suchym cerom nie polecam maseczek tego typu.
Odpowiada mi forma oraz pojemność - 7,5 ml starcza akurat na pokrycie całej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście