Polana, Krem na noc 40-50+ `Regeneracja + redukcja zmarszczek`

Polana, Krem na noc 40-50+ `Regeneracja + redukcja zmarszczek`

Każdy rodzaj skóry, skóra dojrzała

Zawarte w kremie składniki odżywiają i regenerują skórę, poprawiają jej nawilżenie oraz zmniejszają widoczność zmarszczek.
Krem w 98,8% składa się ze składników pochodzenia naturalnego.

• Odżywienie i regeneracja skóry
• Poprawa nawilżenia i wygładzenia skóry
• Zmniejszenie widoczności zmarszczek
• Wyrównanie i poprawa kolorytu skóry

w słoiczku
krem
<50ml
na noc
Wiek
40+, 50+

Naturalny krem na noc

Moja dojrzała cera potrzebuje dużo odżywienia i nawilżenia i ten krem spełnia takie oczekiwania. Kremy na noc powinny być mocniej skoncentrowane i bardzie regenerujące, aby nasza skóra w nocy mogła się odbudować i poprawić swój koloryt. Krem nie przetłuszcza skóry i nie zapycha jej. Przyjemnie pachnie, delikatnie, nie nachalnie. Przy dłuższym stosowaniu widać, iż skóra jest wygładzona, poprawia się koloryt, zahamowany jest proces starzenia, gdyż skóra jest w pełni odżywiona. Bardzo dobry skład kremu, z duża ilością składników pochodzenia roślinnego jest świetnym wyborem dla naszej cery i naszego zdrowia.

Bardzo fajny

Krem zapakowany jest w szklany słoiczek z nakrętką i ładną szatą graficzną.
Konsystencja jest lekka lecz treściwa. Wystarczy odrobina do pokrycia twarzy, szyi i dekoldu co sprawia że jest wydajny.
Dobrze się nakłada i szybko wchłania.
Zapach jest ładny i delikatny.
Z działania jestem zadowolona. Skóra po nim jest napięta i nawilżona dzięki niewielkie zmarszczki są mniej widoczne.

Krem w koniczynie krem!

Krem jest dość lekki, dobrze się wchłania. Zapach niezbyt intensywny, ziołowy. Mam skórę mieszaną. I tutaj cudów nie zdziała, bo to dwa różne obszary do pielegnacji. Ale na przesuszoną skórę policzków nadaje się idealnie. Zmarszczek nie redukuje, ale wygładza naskórek.

Jest skuteczny w swoim działaniu

Krem na noc 40+ 50 + super zadziałał na moją dojrzałą cerę.Po dokładnym oczyszczeniu cery przez płyn micelarny delikatnie wklepałam krem , który natychmiast w doskonały sposób , całkowicie wchłonął się w skórę.Dajæc uczucie świeżości i dogłębnego nawilżenia skóry.Vardzo przyjemny u delikatny zapach towarzyszył tej czynności.

Bardzo dobry krem

Krem ma średnio-gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i w miarę szybko wchłania, pozostawiając na skórze piękny kwiatowy zapach. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Skóra po kremie jest gładka i przyjemna w dotyku. Na mojej cerze suchej i wrażliwej sprawdził się doskonale, nie podrażniając jej, ani nie wywołując alergii. Po dłuższym stosowaniu widać wyraźnie spłycenie zmarszczek. Krem wyrównuje koloryt skóry, jest wydajny.

Naturalny b. dobry kosmetyk

Krem na noc Polany jest b. dobrym kosmetykiem. Opakowanie bardzo estetyczne przyciągające uwagę. Konsystencja lekka szybko wchłaniająca się.
Po dłuższym stosowaniu poprawa skóry.

krem nawilżający

zgodnie z obietnicą - krem nawilża. konsystencja i zapach super. nie zauważyłam spektakularnych efektów ale sądzę, że to raczej za wcześnie. pewnie trzeba jeszcze chwilę poczekać

Spełnia oczekiwania

Naturalny skład, opakowanie, wydajność oraz zauważalne efekty to jego zalety. Skóra jest wyraźnie zregenerowana i nawilżona a zmarszczki lekko spłycone. Krem nie uczula ani nie podrażnia mojej wrażliwej cery. Konsystencja kremu trochę zbyt gęsta i po nałożeniu pozostaje na twarzy, ale jest to krem na noc więc nie jest to wielkim utrudnieniem. Rano skóra jest widocznie zregenerowana i nawilżona. Zapach dla mnie jest trochę zbyt intensywny, ale bardzo przyjemny. wart polecenia.

Odżywczy, nawilżający, lokalny :)

Cieszę się, że lokalna firma wypuszcza takie kosmetyki. Krem jest treściwy co lubię, ale nie tłuścioch. Ładnie się wchłania i "karmi" skórę. Buzia jest miła w dotyku. Zapach mógłby być delikatniejszy. Opakowanie jest za duże i tu minus za nie eko pomysł.
Nie liczyłam na redukcję zmarszczek, ale nawilżenie, które daje może ograniczyć powstawanie nowych.
Producent powinien wymienić więcej składników naturalnych, bo są, niż tylko te 3 główne.

Widać efekty które obiecuje producent.

Widać efekty które obiecuje producent. Mam skórę intensywnie nawilżoną. Zmarszczki optycznie się spłyciły i to mnie cieszy. Kilka moich koleżanek już zaczęło używać ten krem i są bardzo zadowolone.
Krem dobrze się wchłania i starcza na długo. Bardzo estetyczne opakowanie!!!!

Godne polecenia

Jestem bardzo zadowolona i polecam stosowanie płynu miceralnego. Doskonale usuwa makijaż, nie podrażnia skóry. Jeśli chodzi o serum to nie odpowiadało mi, iż zostawiał na skórze efekt jakby skorupy. Krem bardzo dobrze się wchłania, nawilża oraz pachnie.

Fajna nocna regeneracja

Krem do twarzy spodobał mi się najbardziej z wszystkich trzech kosmetyków. Jest fajnie lagodzacy, nie podrażniający i dosyć wydajny. Jednak czy znikna moje zmarszczki - na efekt będę musiała dłużej poczekać.

Strzał w dziesiątkę

Krem na noc Polana Herbapol to moje najnowsze odkrycie, super lekka konsystencja, nie zostawia po sobie tłustego filmu a ładnie się wchłania, odżywiając i nawilżając i dając skórze dużą dozę napięcia i ujędrnienia a po regularnym stosowaniu wyraźnie spłyca zmarszczki.