Clarins, Gentle Day Cream (Łagodny krem na dzień)

Clarins, Gentle Day Cream (Łagodny krem na dzień)

Super łagodzący krem dla wrażliwej skóry. Odpowiedni dla cery suchej lub normalnej. Łagodzi nadwrażliwość, nawilża i chroni. W skład serii dla skóry wrażliwej wchodzi również krem na noc oraz łagodzący koncentrat - serum.

Cena: 32GBP / 50ml

Rewelacyjny

Używam tego kremu już od 1,5 roku i jestem nim zachwycona. Mam cerę wrażliwą ze skłonnością do cery tłustej. Od momentu kiedy zaczęłam używać kremu Clarins zniknęły problemy z wypryskami, świecącą strefą T, i zaczerwienieniami. Skóra nabrała blasku i wygląda po prostu zdrowo.

Przez długi czas nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu, bo zazwyczaj kosmetyczki polecały mi preparaty do cery tłustej i początkowo pomyślałam, że ten krem ma za ciężka konsystencję. Jednak już po tygodniu zauważyłam poprawę wyglądu cery.
Idealnie się wchłania, ma delikatny naturalny zapach.

Używam również kremu na noc z tej samej serii, wydaje mi się, że posiada bogatszą konsystencję.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50 ml

bardzo dobry

Na ogół używam lekkich kremów lub żeli matujących, po ten sięgam jednak od czasu do czasu gdy skóra jest przesuszona lub podrażniona. fajna konsystencja, wydaje mi się, że jest nieco bardziej treściwy niż wersja na noc. Nawilża, odżywia a przy tym nie zapycha porów - może również dlatego, że używam na przemian z innymi. Dobrze się wchłania, super komfortowy w użyciu.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1