EcoSpa, Hydrolat bławatkowy ekologiczny

EcoSpa, Hydrolat bławatkowy ekologiczny

Hydrolat bławatkowy usuwa obrzęki, działa przeciwzapalnie, łagodząco i chłodząco. Jako jeden z nielicznych, polecany jest do pielęgnacji okolic oczu. Ma on właściwości przeciwłupieżowe, przeciwdziała grzybicy skóry głowy. Stosuj hydrolat bławatkowy w okładach na zaczerwienione i podrażnione okolice oczu.

>100ml
bez alkoholu
w sprayu, w butelce
płyn

Skład jest w trakcie moderacji.

• Centaurea cyanus (Cornflower) Flower Water

Śmierdziuszek

Od pewnego czasu jestem fanką wszelkiego rodzaju toników i hydrolatów w formie mgiełek do twarzy.
Ten produkt skusił mnie dobrymi opiniami na stronie producenta i ogólnie nie czuję się zawiedziona.
Produkt nie podrażnia skóry, zostawia ją ukojoną, bez uczucia szczypania, ściągnięcia, nie podrażnia oczu - super. Zapach? Naturalny śmierdziuszek, mi przypomina trochę zapach trocin. Na szczęście nie pozostaje z nami na długo, znika dosłownie wraz z wchłonięciem się kosmetyku.
Dla mnie największym minusem jest spray - może akurat trafiłam na felerny egzemplarz, ale zamiast mgiełki mam nierównomierny strumień płynu, przez co trochę ciężko jest mi równomiernie rozpylić hydrolat po całej twarzy. Ale za to plus za szklaną buteleczkę.
Ten hydrolat należy przechowywać w lodówce, skład jest w 100% naturalny, bez konserwantów, aromatów, czegokolwiek innego.
Oceniam na 4,5*. Na pewno jak będę miała okazję to sięgnę po inne hydrolaty od EcoSpa!