Silcare, Sensual Moments, Hush Hush Perfume Creamy Soap with Silk Milk (Kremowe mydło do ciała i dłoni)

Kremowe mydło Sensual Moments with Silk Milk do mycia i pielęgnacji ciała oraz dłoni tworzy gęstą, bogatą i przyjemną pianę; nie wysusza skóry. Zawarta w nim gliceryna wykazuje działanie nawilżające, a kompleks Silk Milk wpływa na poprawę elastyczności skóry, stanu jej wygładzenia i ujędrnienia. Częste mycie mydłem ogranicza rozwój bakterii.

Cechy:

bogata i aksamitna piana myje i delikatnie nawilża
nie pozostawia odczucia lepkości na skórze
odpowiednie dla utrzymania prawidłowego pH na skórze
pozostawia na skórze niezwykle przyjemny i trwały zapach perfumeryjny

mydła
oczyszczające
z pompką
w płynie
100 – 250ml

Przyjemna odskocznia od tradycyjnych żeli

Pierwsze co rzuca się w oczy jeśli chodzi o ten produkt to opakowanie - bardzo eleganckie :) Butelka posiada wygodną w użyciu pompkę. Mleczko ma rzadką konsystencję i dostępne jest w dwóch zapachach. Ja posiadam wersję Hush Hush i jest to śliczny zapach kwiatowo-owocowych perfum. Czuje w nim konwalię, cytrusy ale również nieco sandałowe nuty. Zapach bardzo mi się podoba i jest to mocna strona tego mleczka. Nie jest to produkt naturalny jeśli ktoś zwraca uwagę na składy, mamy w nim min. mocniejszy detergent myjący SLS i glicerynę.

Producent zaleca używanie go do rąk lub ciała, ja stosowałam na oba sposoby i ze względu na zapach kąpiel była bardzo przyjemna. Mleczko średnio się pieni i czuć, że dobrze oczyszcza skórę. Nie zauważyłam nawilżenia skóry, stosuję go kiedy mam ochotę na porządniejsze oczyszczanie i w tej roli sprawdza się super. Butelka nie jest duża i mleczka trochę schodzi na jedną kąpiel ale niska cena rekompensuje wydajność. Polecam fankom mocniejszych (nie koniecznie naturalnych) myjadeł do ciała i perfumowanych zapachów :)