Silcare, Quin, Glow Hydration Nutrition Beauty Dry Oil For Body (Suchy olejek do ciała z drobinkami)

Quin Glow Dry Oil to suchy olejek do ciała z drobinkami złota. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia odczucia lepkości i nie zatyka porów. Dzięki zawartości oleju z pestek winogron produkt ma właściwości nawilżające oraz chroni i wzmacnia skórę.

Quin Glow Dry Oil nadaje skórze blasku, podkreśla opaleniznę i naturalny koloryt skóry oraz sprawia, że Twoje ciało wygląda piękne. Zapach słodkich cytrusów z akcentem kwiatowym sprawia, że stosowanie olejku to czysta przyjemność.

Cechy produktu:

nawilża, odżywia i wygładza skórę
zabezpiecza przed nadmierną utratą wody
chroni przed czynnikami zewnętrznymi
delikatnie natłuszcza
niweluje uczucie ściągnięcia
bardzo szybko się wchłaniania
nie pozostawia tłustej warstwy
podkreśla opaleniznę i naturalny kolor skóry
nadaje skórze blask dzięki drobinkom złotego pigmentu.

Dla każdej karnacji

Bardzo lubię tego typu produkty szczególnie w okresie letnim bo pięknie podkreślają opaleniznę. Olejek z drobinkami i suchą formułą, która sprawia, że nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy - w dotyku jest bardziej aksamitna. Ma wygodną formę sprayu.

Zawiera olejek z pestek winogron i miliony drobinek. Ja akurat posiadam wersję Gold i drobinki były złote i bardzo maleńkie co bez wątpienia jest jego dużym atutem. To sprawia, że na skórze wyglądają bardzo ładnie i naturalnie odbijają światło - nie jest to żaden "chamski" brokat ;) Pasują nawet takiemu bladziochowi jak mi więc myślę, że sprawdzą się u każdego ;)

Olejek posiada przyjemny słodki nieco migdałowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Niestety ma w składzie również alkohol i odrobinę czuć go również w zapachu. Dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych. Jest wydajny. Fajna opcja na lato :)