Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam

Emulsja typu woda w oleju o skuteczności regeneracji naskórka i działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej.
Substancje czynne: wysokooczyszczona lanolina, skwalan, olej makadamia, olej bawełniany, kwas hialuronowy - fizjologiczny składnik polisacharydowy.
Lanoregeneracja:
- uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry,
- intensywnie regeneruje i odżywia,
- wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek.
Lanonawilżanie:
- ogranicza przeznaskórkową utratę wody,
- zapobiega przesuszaniu skóry,
- redukuje szorstkość naskórka.
Kompensacja:
- poprawia jędrność i gładkość naskórka,
- reguluje natłuszczenie skóry,
- skutecznie łagodzi podrażnienia.

bezzapachowa
z pompką
lotion
>250ml
Struktura
bogate
balsamy

Świetnie nawilża.

W działaniu przypomina mi balsam zmieszany z olejkiem (robię tak często).
Pięknie nawilża skórę,a co dla mnie najważniejsze, nie zawiera parafiny.
Duża butla wystarcza na długo, a do tego jest wygodna z tą pompką.
Cena też niczego sobie.
Produkt naprawdę wart zakupu, jeśli ktoś zmaga się z wiecznie przesuszoną skórą, taką jak moja.
Polecam.

Dobry

Balsam sprawił, że moja skóra stała się jędrna oraz dobrze nawilżona. W sezonie zimowym był ratunkiem dla przesuszonej skóry. Nie pozostawiał lepiej warstwy, miał neutralny zapach. Opakowanie z pompką ułatwiało aplikację. Balsam był bardzo wydajny.

Dobrze nawilżający, ale klejacy

Balsam mocno nawilżający. Gorzej z wchłanianiem. Pozostawia delikatnie tłusty film na nogach i klei sie. Butelka jest duża, wydajna. Pompka jest wygodna w użytkowaniu do czasu. Kiedy produkt sie kończy, to niestety zaczyna sie kombinowanie przekręcanie butelki i odkręcanie pompki. Balsam jest dosc gesty jak na produkt w butelce z pompka. Nawilzenie optymalne. Wchłanianie bardzo długo. Delikatny efekt zapychajacy

Ok

Kupiłam przez przypadek, szukając jakiegoś nawilżacza na lato. Nie wiem, jak dałby sobie radę w zimie.

Zapach - bardzo neutralny, nie drażni, nie jest mocno wyczuwalny
Konsystencja - ok, fajna, dobrze się smaruje, nie jest lejący ani za gęsty
Opakowanie - pompka, duża butelka, ładny projekt, neutralnie wygląda na półce
Działanie - nawilża bardzo bardzo fajnie, nie lepi ubrań, fajnie się wchłania, skóra jest wypoczęta, zero podrażnień

Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie tak. Balsam sprawdza się jako podstawowa pielęgnacja, jednak brakuje mi w nim czegoś jeszcze, żeby działał jeszcze lepiej i był bogatszy. Ale za tą cenę, dostępność właściwie wszędzie jest super. Jeden z niewielu produktów Ziaji, z którego jestem aż tak zadowolona.

Lano-nie!

Lano-krem do twarzy sprawdzał się u mnie super. Balsam niestety, co akurat w przypadku Ziaji wydaje się normą, nie nawilżał wystarczająco. Przyznaję mu plusa za konsystencję i szukam czegoś lepszego w ich ofercie dalej :D

na sezon grzewczy w sam raz

Poprosiłam Moją druga połowę o zakup balsamu dobrze nawilżającego do podrażnionej skóry. Tak też stałam się posiadaczką tego balsamu w zestawie z kremem (facet był dumny bo nie dość że całkiem tanio to jeszcze 2 produkty).
Balsam jest w wygodnej dużej butli z pompką, wydajny, ma gęstą konsystencję, wchłania się przyzwoicie choć trzeba chwile odczekać. Natłuszcza raczej niż nawilża skórę ale dla mnie jest ok ponieważ miałam podrażnioną skórę od zmiany wody i złagodził swędzenie po kąpieli.
Teoretycznie jest bezzapachowy, jakiś tam zapach jednak posiada ale mi on zupełnie nie przeszkadza.
Nie jest ideałem, nie ma super eko składu ale sprawdza się i ma niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Dobry balsam dla skóry delikatnej i wrażliwej

Zdecydowałam się na ten balsam za poleceniem ekspedientki, która powiedziała, że napewno pomoże mojej przesuszonej skórze i nie będzie na mnie męczący i drażniący. Produkt bardzo wydajny i w bardzo dobrej cenie, to są tego napewno plusy tak samo jak to, że faktycznie nawilża dobrze skórę. Zauważyłam efekty szybko ale przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że już się tak przyzwyczaiłam do niego, że skóra tak dobrze już nie reaguje. Faktem jest to, iż opakowanie jest bardzo duże, na naprawdę baaaardzo długo starcza, wygodna i doskonała aplikacja dzięki dozownikowi, jednakże na sam koniec produktu końcówkę balsamu praktycznie nie da sie wydostać ze względu, na gęstość i formę opakowania, ale zawsze wszystko ma swoje plusy i minusy. Pani zachęcała mnie również dlatego, iż nie podrażni i nie będzie męczący pod względem zapachu, gdyż go po prostu..... nie ma. Balsam nie ma żadnych nut zapachowych ani składników, jednakże podczas aplikacji jednak wyłania się ten medyczny zapach, który niestety w pewnym momencie zaczął mi przeszkadzać. Balsam nie pozostawia na skórze tłustego filmu, dobrze się wchłania, skóra po nim pozostaję przyjemna w dotyku na jakiś czas. Dobry do stosowania raz na jakiś okres czasu dla poprawienia nawilżenia skóry.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

OK

Zacznę od plusów tego produktu; po pierwsze balsam faktycznie nawilża, jest delikatny, przyjemnie sie rozprowadza, ma bardzo wygodne opakowanie. Sporym minusem jest jednak zapach tego produktu.

Używam tego produktu od: ponad rok

nie bardzo

Kupiłam na zimowe przesuszenie skóry okazyjnie w zestawie, więc nie żałuję. Ale nie polubiliśmy się. Tłusty bardzo, podobny efekt nawilżenia można uzyskać mniej tłustymi balsamami. No i zapach - delikatny, ale mi bardzo przeszkadzał. Na plus jest wydajność i opakowanie, ale to za mało.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry dla zwykłej skóry...

Kupiłam ten balsam tylko dlatego, że pracowałam w ziaji i miałam prawie 30% zniżke na produkty. Mam AZS i jako produkt hipoalergiczny myślałam, że lano-balsam się sprawdzi, natomiast:

-podrażnia skórę jeszcze bardziej
-nie można nakładać do na drobne ranki, ponieważ wywołuje szczypanie
-wywołuje swędzenie
-nie koi
-ma chemię w składzie, pewnie dlatego jest niedelikatny

+fajna konsystencja

Czekam, aż moja skóra wyzdrowieje, wtedy zrobię podejście numer 2, bo nie lubię kiedy coś się marnuje. Natomiast póki co skórę zniszczył.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bubel

Jedyny plus jaki widzę, to estetyczne opakowanie z pompką i cena.Dostajemy pół litra oleistego mazidła, które za nic w świecie nie chce się wchłonąć. Jak nałożymy więcej,wałkuje się jak szalony.O jakimkolwiek nawilżeniu możemy pomarzyć. Żałuję ,że kupiłam tego bubla i czekam tylko aż ta wielka butla się skończy, bo balsam jest do niczego.

Bardzo dobry balsam, ala zapach go dyskwalifikuje

Nie jestem w stanie zdzierżyć jego zapachu, no po prostu nie mogę. Czy posmaruję się w dzień czy wieczorem, mam wrażenie, że prześladuje mnie aromat starego barana czy wilgotnych wełnianych skarpet, który "przykleja się" do wszystkiego - ubrań, pościeli, a nawet męża i kota... Wciąż próbuję zmęczyć pierwsze opakowanie, bo balsam zdecydowanie nie z tych, które można porzucić bez żalu i wzięłam się na sposób - mieszam go pół na pół z olejkiem z alterry. W ten sposób powstaje absolutnie genialny nawilżacz o prawie, praaaawie niewyczuwalnym aromacie barana :D Nie zmienia to faktu, że więcej tego balsamu nie kupię, o nie!

+ genialnie nawilża, natłuszcza, chroni
+ warstwa ochronna wytrzymuje kąpiel, a nawet basen
+ odbudowuje płaszcz lipidowy
+ radzi sobie nawet ze skrajnie przesuszoną skórą
+ wyraźnie poprawia nawilżenie skóry, pomaga pozbyć się "jaszczurki"
+ praktyczna butla z pompką
+ wydajność
+ bardzo przystępna cena

- okropny zapach wilgotnego barana - jak dla mnie przesłania wszelkie zalety tego produktu
- dość tłusta konsystencja, przez co trzeba odczekać aż się wchłonie