BeneFit, Instant Brow Pencil (Kredka do brwi)

BeneFit, Instant Brow Pencil (Kredka do brwi)

Pojemność 1,2 g

Kredka, dzięki której uzyskamy naturalnie wyglądające brwi i będziemy mogły cieszyć się ich wyglądem aż do demakijażu. Brwi zdefiniowane, ale nie przerysowane. Na drugim końcu znajduje się szczoteczka-spiralka, służąca do układania brwi.
Dostępna w dwóch odcieniach: light to medium oraz medium to dark.

mało wydajna

Mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o tę kredkę.

+ ma łądny, chłodny odcień, idealny dla średniej blondynki
+ jest bardzo miękka, ja powiedziałabym, że tyo raczej zabarwiony wosk niż kredka, ładnie dyscyplinuje włoski
+jest trwała
+ ma świetną szczoteczkę

- strasznie niewydajna, jest bardzo bardzo miękka i trzeba ją ciagle temperowac
- szybko traci precyzję rysynku, jest miękka i za jednym pociągnięciem traci ostrość, nadaje się raczej do delikatnego podkreślenia brwi, jeżeli chcemy nadać jej zdecydowany kształt to lepiej sięgnąć po inną kredkę
- niekorzystny stosunek cena wydajność

Używam tego produktu od: 2 miesiący, od czasu do czasu i już jej nie ma
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najlepsza kredka!

Kredka ma idealną konsystencję - ani za twardą ani za miękką. Pozwala na precyzyjne, ale i dość naturalnie wyglądające podkreślenie brwi.

Kolor (medium) jest tez bardzo przyjemny - nie za pomaranczowy nie za szary, bardzo naturalny.

Na wydajność nie narzekam - mam ją od początku lutego i używam dzień w dzień, a kredkę temperowałam zaledwie kilka razy.

Szczoteczka na końcu bardzo fajnie wyczesuje nadmiar produktu i zmiękcza makijaż brwi.

Trzyma się caly dzień.

Jest to idealna kredka, ale jednak szybszy makijaż brwi na codzień zapewnia mi Gimmie Brow i kiedy skończe ten produkt na pewno do Gimmie Brow wroce. Kredke tez jednak na pewno kupie, bo sprawdzi mi sie na imprezy, kiedy mam wiecej czasu na przygotowania i mocniej maluje oczy. Wszak wtedy brwi tez potrzebują mocniejszego podkreslenia.

Jak ktoś lubi kredki, to tę powinien pokochac~!

Używam tego produktu od: początku lutego

efekt przeszedł moje oczekiwania

uwielbiam markę Benefit, moim zdaniem jest jedną z najlepszych na rynku.Testowałam wiele produktów do brwi i nigdy nie byłam w pełni zadowolona, ale ta cudowna kredka położyła kres poszukiwaniom ideału i moim zdaniem nie ma lepszego produktu do brwi niż ten!!!

+ bardzo naturalny efekt
+ kredka jest miekka
+ dzięki zawartości wosku nadaje cudowny i naturalny kształt brwiom
+ bardzo łatwa i szybka aplikacja
+ super trwałość
+ mam wrażenie , że od kiedy jej używam moje brwi są w lepszej kondycji, jakby gęstsze
+ w moim przypadku jest bardzo wydajna (trzeba poprostu lekko aplikować i nie za mocno przyciskać do brwi!!!)

Nigdy już nie przestanę jej używać <3

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 1,2 g

Najgorsza kredka jaką miałam

Dla mnie ta kredka jest porażką.

Skleja okropnie brwi, robi grudki, do tego podczas malowania przy mocniejszym&quot; pociągnięciu wyrywa brwi. Nie kupię jej więcej bo szkoda na to pieniędzy. Kredka po miesiącu użytkowania zużyła się w połowie.

Lepiej zainwestować w cienie.

Ja odradzam.

Używam tego produktu od: Nie używam

Ilość zużytych opakowań: pół kredki

Chetnie bym do niej wrocila gdyby nie...

Powiem wam szczerze ze byla to jedna z najfajniejszych kredek do brwi z jakimi mialam stycznosc.Miala fajna zelowa konsystencje,bardzo ladnie sie rozprowadzala na brwiach,szlo to naprawde szybko.Brwi wygladaly z nia naprawde dobrze.Plus za fajna szczoteczke z drugiej strony ktora fajnie rozczesywala brwi :) Kredka nie znikala nam z brwi w ciagu dnia,wszystko bylo na swoim miejscu az do zmycia makijazu.Moim glownym zarzutem i powodem dla ktorego nie odkupilam jej sobie do tej pory jest to ze kredka w tragicznie szybki sposob sie zuzyla.Poprostu mialam ja chyba z 3 tygodnie bo za kazdym razem przed uzyciem musialam ja dotemperowywac i znikala niestety w oczach:( Szkoda ze za tak wysoka cene otrzymujemy tak kiepska wydajnosc.Kredka fajna ale nie polecam ze wgledu na to:)

polecam, ale

Kredka jest wydajna. Kupiłam piękny grafitowy odcień, który idealnie pasuje do koloru moich brwi (wiele produktów do brwi jest brązowych). Grzebyczek pomaga na wyczesanie nadmiaru kredki i wymodelowanie brwi. Po użyciu kredki brwi wyglądają bardzo naturalnie. To co mi nie odpowiada - kredka jest jak dla mnie zbyt twarda. Myślę, że następnym razem skusze się na inny produkt, być może Benefitu.

kochana moja kredeczka

uwielbiam ją! nie jest twarda, określiłabym jako średnio-miekką. jeśli się nałoży za dużo, to grzebyczek usunie nadmiar. brwi po jej użyciu wygladają bardzo naturalnie, a jednocześnie są ślicznie rozczesane. idealna kredka dla tych, którzy nie lubią teatralnego efektu, tylko naturalny i dlugi efekt. Niestety - kredka szybko się kończy i dosyć czesto trzeba zakupić następną.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4?

Super, ale....

Mam odcień light to medium.

Kredka jest bardzo miękka, dobrze napigmentowana, można nią pięknie podkreslic brwi. \'Skleja\' brwi więc obowiązkowo trzeba je pozniej pociągnąć szczoteczką.

Uwielbiam tę kredkę, jednak największy minus jest taki, że jest cholernie mało wydajna- kończy się w zastraszającym tempie! :( Muszę używać je na zmianę z innymi kredkami, inaczej musiałabym kupować przynajmniej jedną w miesiącu.

Używam tego produktu od: Wrzesień 2011
Ilość zużytych opakowań: Kończę 3cie

Po prostu doskonałe brwi!

Kredkę kupiłam, ponieważ generalnie uwielbiam markę benefit i byłam ciekawa czy faktycznie są takimi ekspertami w dziedzinie makijażu brwi.
OJ ZDECYDOWANIE SĄ EKSPERTAMI :)

Oceniam odcień medium. Ciemny brąz ale jest to bardzo naturalny odcień. Jestem posiadaczką brązowych oczu i platynowo- miodowych blond włosów, a więc ten kolor kredki idealnie mi pasuje.

Sam ołówek jest bardzo miękki, łatwo wymalować nim naturalny efekt.
Trwałość wzorocowa od rana do wieczora.
Nic się nie rozmazuje, nawet gdy przetre ręką po brwiach to nic im nie będzie!
Piękne, idealnie zadbane brwi a przy tym naturalne.
Dzięki spirlanej szczoteczce można rozmazać kredkę i
ładnie wymodelować włoski.
Trzyma się tak samo dobrze na włoskach jak i na skórze ;p gdy mamy już jakiś problem ze złym wyregulowaniem brwi :)

Moge ją szczerze polecić, za te 85zł dostajemy śliczne, nowe brwi :) efekt jest świetny i przeszedł moje oczekiwania! Wcześniej używałam kredki do brwi z sephory ale ta z benefita jest co najmniej 1Ox lepsza.
Znam wiele osób, które ją chwalą. Teraz sama przekoanałam się, że jest za co :) Niestey kończy się dośc szybko ale co tam ;)
POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

nie za tą cenę/ mało wydajny

Namówiła mnie na ta kredke Pani w Sephorze. Teraz żałuję, ponieważ:
- zakupiłam ja po 85zł, a na all można miec ja za 30zl :/
- mało wydajna, co drugi dzień temeruję więc na więcej niz 2tygodnie nie wystarczy 9przy codziennym uzytku)
- tworzy grudki na brwiach :/
- mazista

Ech, kasa wyrzucona w błoto

Plus za w miarę naturalny wygląd

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Fajna kredka!

Uwielbiam kosmetyki Benefita! :)

Kredka wystepuje w 3 odcieniach, ja mam czarną, ale zapewniam ,ze daje naturalny efekt :) Jest jeszcze jakaś taka beżowa? i brązowa, ale polecam czarną.

Jestem brunetką, ale mam strasznie jasne brwi, że prawie niewidoczne, dlatego szukałam kosmetyku , który sobie z nimi poradzi i sie udało! :)

Maluje brwi kredką, ale koniecznie musze te linie rozetrzeć dołączoną szczoteczką i gotowe! Włoski są całe pokryte delikatnie i równomiernie kredką. Efekt trzyma się cały dzień:)

Kredka bardzo miękka, ale niestety szybko sie konczy :( i tak kupię ponownie! ;) Kredka nie łamie się w czasie temperowania, wiec super!

************************************************************************************************************
EDYCJA RECENZJI:
Kredka mi się szybko skończyła:( Postanowiłam zakupic cos bardziej wydajNEgo i trafiłam na &quot;BeneFit, Brow Zings &quot; . Zabieram jedną gwiazdke z racji tego, iz nowy kosmetyk jest lepszy i to moje KWC! :)

godna polecenia

To jeden z moich ulubionych kosmetyków Benefita.Kredka jest niesamowicie miękka(co wpływa na to że ubywa jej w oka mgnieniu),dość dobrze trzyma się na brwiach/skórze i wygląda meganaturalnie.Jedynym mankamentem jest stosunek wydajności do ceny.Pomimo tego będę do niej wracała,gdyż narazie nic lepszego w tej kategorii nie odkryłam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedna szt