Unicolor, Tanita Effective, Owocowy wosk do depilacji ciała w plastrach

Unicolor, Tanita Effective, Owocowy wosk do depilacji ciała w plastrach

Pojemność 12 szt

Formuła 2mm - usuwa nawet najkrótsze włoski. Unowocześniona formuła wosku o podwójnej gęstości i podwójnej wydajności pozwalająca na najdokładniejszy i najskuteczniejszy sposób depilacji. Nowe włoski odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Czas między kolejnymi depilacjami wydłuża się aż do 6 tygodni!

Ilość: 12 pojedynczych plastrów, 2 chusteczki zmywająco - pielęgnujące.

Skład: Colophonium, Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liqudium, Polyethylene, Parfum, C.I. 45430, Ricinus Communis Oil, C.I. 47000.

Cena: 10zł / 12szt.

dobry

Nie rozumiem tych negatywnych opinii
na załączonej ulotce jest dokładnie pokazane na obrazku jak trzeba zrywać plaster, kiedyś też nie wiedziałam jak to robić i włoski nie były wyrywane, wosk zostawał na nodze praktycznie cały z plastra, ale jak to mówią praktyka czyni mistrza.

co do wosku pozostającego na skórze czasami sie zdarza przy źle zerwanym plastrze ale sposób jest na to dość prosty i bardzo dobry, zużyty plaster składam na pół i przyklejam na wosk i zrywam, wosk usuwa się idealnie + z włoskami

wszystkie włoski są usuwane za 1. razem bez większego problemu. POLECAM

4 gwiazdki bo strasznie boli :PP

Używam tego produktu od:roku

a mi pasuje :)

Używałam pasty cukrowej, wosku w rolce (takiego jak mają w salonach) i kilku wosków w plastrach.
Tanita jest dla mnie najlepsza z wymienionych wyżej, bardzo dobrze wyrywa włoski - to najważniejsze.
Czasem mam podrażnioną skórę, czasem nie - więc nie obwiniam za to wosku, a raczej sposób depilacji. Wosk przyjemnie pachnie, szybko się rozgrzewa w dłoniach i szybko zastyga po przyklejeniu plastra. Papier się nie drze, wosk ładnie pachnie.
Dla mnie dużym plusem jest cena, bo plastrów trochę zużywam, a przy tych plastrach nie zbankrutuję :)

Dołączone chusteczki są bardzo pomocne, dobrze usuwają resztki wosku, pachną cytrynowo.

Zużyłam kilka opakowań tego wosku i napewno kupię go jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 4-5

kupiłam go kiedyś bo akurat była promocja i był tani, ale to co zobaczyłam to mnie przeraziło... papier na którym jest wosk drze się przy mocniejszym pociągnięciu, wosk zostaje na skórze, nie wyrywa 2mm tylko od 1cm, zostają u mnie czerwone kropki jak po żadnym innym, ale dwie chusteczki ma to cud, nie jest wydajny, trzeba się natrudzić żeby efekt był jako taki

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:tak ze 3

nawet daje radę

+ tani
+ dobrze usuwa włoski
+ fajnie pachnie
+ prawie w ogóle nie podrażnia
+ dołączone chusteczki świetnie usuwają pozostałości wosku
+ wygodne w użyciu choć mogłyby być już fabrycznie pocięte,

-mało sztuk w opakowaniu
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

Wspaniały wosk

Używam od ponad 2 lat i te paski z woskiem są znakomite. Zbierają włoski na tyle dokładnie, że nie muszę poprawiać. Prawie nie mam podrażnień po. Wosk nie zostaje na skórze, nie brudzi, a jeśli nawet coś zostanie - bez problemu schodzi w ciepłej wodzie z mydłem. Szkoda, że jednak plastrów jest w opakowaniu tak mało - mnie przydałyby się jeszcze ze 2-4.

Co innego chusteczki - nasączone oliwką z esencją cytryny (chyba). Powodują u mnie okropne uczulenie i wyjątkowo mocno drażnią skórę. No i zapychają mieszki prowadząc do dość bolesnej wysypki.

Używam tego produktu od: + 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 20 opakowań

Nie jest zły:)

Ogólnie można powiedzieć,że plastry są dobre, ale nie najlepsze.
Plusem jest to,że ładnie pachną i są łatwe w użyciu.
Minusem jest to,że nie usuwają wszystkich włosków .
Jak dla mnie jedno opakowanie nie wystarcza :(

Może kiedyś jeszcze je kupię, ale nadal zastanawiam się jaki sposób depilacji jest dla mnie najlepszy. Używam tego produktu od: miesiąca

nawet ok

Kupilam w alternatywie jako ze byl calkiem tani. Nie wiem czego to kwestia, chyba jestem malo wymagajaca ale mi te plastry awet pasuja, nie mam im nic do zarzucenia. Szybko sie rozgrzewaja, przyjemnie slodko pachna a wosk jak wosk..wiadomo ze troche zostaje na skorze i trzeba go usunac oliwka. Nigdy nie uzywam plastrow 2 razy, a za pierwszym razem usuwaja mi 95% wloskow(a maja co usuwac!). Jedyne co dziala troszke na minus to to ze po rozgrzaniu wosk jest bardzo lejacy i mam wrazenie ze lapie tez skore przez co zdarcie plastra boli jak uszczypniecie bardziej niz przez samo wywanie wlosow. ale jest na to rada, wystarczy przypudrowac skore.

Używam tego produktu od: miesiaca

guma nie wosk

jak do innego wosku tanity, skusiła mnie cena, ale to były wyrzucone pieniądze
jedyny ich plus to zapach - owocowy, jak mamba
wosk jest jak guma do żucia - lepi sie do skóry a nie do włosów, zakleja całą depilowaną powierzchnię, kolejne naklejenie w tym samym miejscu powoduje, że coraz więcej wosku się nakleja i zostaje - razem z włosami, próby usunięcia tego czy naklejając plaster czy zmycia oliwką strasznie bolą
robiłam kilka podejść, mam doświadczenie z plastrami i pastą cukrową, ale ten wosk jest po prostu okropny
wyrywa najwyżej połowę włosków, ciągnąc przy tym skórę
zaznaczę, że robiłam nim depilację bikini i pach, na pewno więcej do niego nie wrócę
plusem może jest też to, że można plaster naklejać 2-3 razy, ale wobec tego, że wosk i tak lepi się do skóry i niewiele wyrywa, to żadne pocieszenie

Używam tego produktu od: w lecie

Na pewno nie dla mnie

Miałam je tylko raz. Chciałam wypróbować z ciekawości i znaleźć coś tańszego niż Veet. Tańsze na pewno są, ale to tylko pozorna oszczędność. Nie są tak wydajne jak Veet (jeden plaster można użyć mniejszą ilość razy niż te z Veet). Nie radzą sobie ze wszystkimi włoskami. Wosk zostaje na skórze. Za drugim i kolejnym razem nie przyklejają się już tak dobrze przez co zostawiają wiele włosków w ogóle nie tkniętych. Zaznaczę, że mam bardzo gęste i mocne włosy na nogach może dla kogoś z delikatniejszym owłosieniem będą zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie w wakacje