Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Świetny

Ten tusz to jeden z moich ulubieńców, który naprzemiennie z Lash Sensational pojawia się w mojej kosmetyczce. Ma intensywny czarny kolor, pięknie podkręca, pogrubia i rozdziela rzęsy. Ma bardzo przyjemną, grubą szczoteczkę, która doskonale dociera do każdej rzęsy. I co najważniejsze - nie osypuje się. Jednak najlepiej sprawdza się, gdy trochę wyschnie i zmieni konsystencje, ponieważ przy kilku pierwszych użyciach rzeczywiście jest zbyt rzadki. Ale ja zawsze kupuję go zanim skończy mi się poprzedni i po prostu otwieram go przez kilka dni, by "poczuł powietrze", bez używania go.

Maybelline, The Colossal, Volum' Express

Mój ulubiony tusz. Pięknie pogrubia rzęsy i co najważniejsze nie skleja ich. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy i równomiernie rozkłada tusz. Pogrubia i wydłuża dzięki czemu zawsze wyglądam perfekcyjnie. Podoba mi się opakowanie, wyróżnia się na tle innych mascar. Cena nie jest powalająca ale również nie jest zbyt wysoka moim zdaniem adekwatna do produktu. Często można trafić na promocję, zwłaszcza że jest bardzo wydajny i starcza na długo. Po wypróbowaniu wielu produktów innych producentów na razie pozostaje przy nim ????

Hit

Tuszu używam od wielu lat i uważam że jest to jeden z lepszych mascar pogrubiających na rynku. Tradycyjna szczoteczka pogrubia rzęsy i nadaje im ładnej objętości i pięknego spojrzenia. W drogeriach internetowych można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest trwały, nie osypuje się, wydajny.

Super tusz

Pamiętam, że swoją przygodę z makijażem (kilkanaście lat temu ) zaczynałam właśnie z tym tuszem The colossal volum express. Wróciłam do niego po tych latach i nadal jest tak samo dobry jak wtedy.
____
Cóż mogę napisać średniego rozmiaru szczoteczka (nie za jaką ani nie ogromna szczotką która można wybić oko a rzęs się nie pomaluje) dość dobrze rozdziela rzęsy. Z wydłużenia o pogrubienia moich krótkich rzęs też jestem bardzo zadowolona. Nie kruszy się, nie skleja rzęs. Posiada super czarny kolor.

Super

Tusz sprawdza się u mnie świetnie. Moje rzęsy naturalnie są "płaskie" (a zalotek nie lubię ) , ale kiedy używam ten tusz moje rzęsy są lepiej podkęcone niż po zalotce. Dodatkowo tusz ładnie pogrubia (nie sklejając przy tym rzęs) i wydłuża dając efekt " WOW"

Dobry tusz

Jestem z niego zadowolona. Dobry tusz w dobrej cenie. Pęknie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Wygodna szczoteczka, dotrze do każdego włoska.
Intensywna czerń na rzęsach jaką daje ten tusz jest niesamowita. Rzęsy po nim wyglądają jak doklejane :) Moje są dosyć cienkie dlatego efekt jaki uzyskałam nim, bardzo mnie zadowolił. Polecam :)

Ulubieniec od lat

Idealny. Piękne podkreśla rzęsy... Za taką cenę rewelacja. Uważam że dla początkujących jak i dla zaawansowanych makijażowo będzie super. Uwielbiam go od lat, zawsze po jakimś nieudanym tuszu "leczę " nim moje serduszko

Dobry

Jeden z pierwszych tuszy, które używałam. Duża szczoteczka może nie być poręczna dla małych oczu i dodatkowo krótkich i prostych rzes, jak moje, bo przy okazji rysowałam sobie dodatkową kreskę nad rzęsami xD Ogólnie faktycznie pogrubiał i wydłużał rzęsy, a moje są, wydaje mi się, szczególnie problematyczne. Jednak musiałam uważać z ilością, ponieważ bardzo łatwo doprowadzić do efektu nóg pająka. Wydajny, nie wysycha szybko, starczył mi na naprawdę spory kawałek czasu. Nie osypywał się, nie rozmazywał. Ze zmywaniem makijażu nie było problemu: wacik, płyn i tuszu nie ma. Miał trochę problem z rozdzielaniem rzęs - nad tym się namęczyłam!

Jest ok

Brak efektu wow, ale w drugą stronę - tragedii też nie ma. Coś tam pogrubia, coś tam wydłuża. Mógłby się tylko nie obsypywać. Z natury mam ciemne i dosyć długie, grube rzęsy, może dlatego też nie jestem zachwycona i nie jest to dla mnie hit, ale na codzień może być.

Mój ulubiony

Dla mnie jest to hit!!! Stosuję już od bardzo dawna i ciągle jestem zadowolona. Nie znalazłam do tej pory lepszego. Same zalety. Totalnie idealny. Nie trzeba mieć super gęstych rzęs żeby był efekt WOW.

Nie lubię go

Po pierwsze jest niewygodny, źle mi się tą szczoteczkę po prostu trzyma. Produktu na szczoteczce jest tak dużo, że choćbym się nie wiadomo jak starała jedna warstwa tuszu powoduje sklejenie rzęs, później muszę je często niestety wykałaczką rozdzielać. Rzęsy po nim są takie ciężkie, wykrusza się w ciągu dnia. Użyłam kilka razy później go oddałam siostrze. Moim zdaniem nie wart swojej ceny, w ogole nie przepadam za tuszami tej marki.

Super

Maskara COLOSSAL VOLUM EXPRESS 100% BLACK to klasyk do którego z pewnością będę wracać wiele razy. Maskara nie obsypuje się, spokojnie możemy nosić ją cały dzień. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i delikatnie je podkręca. Formuła pogrubia i dodaje objętości dzięki czemu moje rzęsy nabierają wyrazistości. Dodatkowym atutem jest głęboki czarny kolor który dopełnia całość. Opakowanie wygodne, fajna, klasyczna szczoteczka. Maskara godna polecenia, na 100% zagości w mojej kosmetyczce na stałe.

Nie jestem zachwycona

Niestety nie jest to produkt dla mnie.
Na szczoteczkę nabiera się dużo produktu, co skutkuje nienaturalnym efektem i sklejaniem rzęs. Czasami miałam wrażenie, ze zamiast wyrazistego spojrzenia, mam na powiekach dwie gąsienice. Kolejnym problemem było szybkie zasychanie tuszu w opakowaniu. Wytrzymał mi może miesiąc... No i wreszcie... osypywanie się. Malując rzęsy rano, wieczorem miałam czarną warstwę kropeczek pod oczami.
Zraziłam się do produktów tej firmy i nie wiem kiedy znów je wypróbuję.