Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Solidny tusz

Dobry tusz z klasyczną dużą szczoteczką, pogrubia rzęsy nie sklejając ich zbytnio i da się nią je wyczesać. Lekko też wydłuża i jest wydajny, a jak przyschnie wystarczy reanimować go wodą lub duralinem. Ja lubię go w szczególności używać do dolnych rzęs dwa-trzy ruchy i rzęski ładnie podkreślone i wydłużone. Byłoby super jakby jeszcze poprawili trwałość, bo czasem potrafi się po jakimś czasie kruszyć.

Zdecydowanie nie dla mnie...

Niestety ten tusz nie spełnił moich oczekiwań. Ładnie rodziela tylko gdy nałożymy jedną warstwę ale wtedy jest mało widoczy, a przy drugiej czy kolejnej tworzy grudki. Bardzo sie obsypuje i pod koniec dnia mało co zostaje na rzęsach.

Maybelline

Tusz bardzo dobry. Szczotka super rozdziela rzęsy wiec nie ma efektu sklejania. Denerwuje mnie tylko to opakowanie które ciągle się przewraca stojąc na półce przy lustrze.

dobry

Na ten tusz skusiłam się na promocji w Naturze, kupiony za 20 zł, pomimo iż nie lubię takich szczoteczek dałam mu szansę :D i się nie zawiodłam, jest dość fajny, rozdziela rzęsy, nie zlepia ich i nie robi takich 'grudek' z tuszu na rzęsach. Szczoteczka nie jest oblepiona tuszem, jak to bywa, za co wielki plus. Fajnie się aplikuje i utrzymuje, nie obsypuje się. Polecam :)

Klasa sama w sobie

Maybelline to klasyk sam w sobie. Szczoteczka jest precyzyjna, nie nabiera zbyt dużo produktu. wydłuża moje minimalne rzęsy, nie robi grudek, nie skleja, nie kruszy się, czerń jest intensywna a rzęsy ładnie pogrubione. Nie ma po prostu nic więcej do dodania, wart swojej opinii.

Niezastąpiony

Ukochany tusz ! Spełnia swoje zadanie: pogrubia i wydłuża, nie skleja rzęs. Po kilku godzinach nie osypuje się.
Ja nakładam jedna warstwe, przechodze na drugą rzęse i powracam za chwile do pierwszej jak delikatnie przeschnie i nakłądam drugą warstwe. Efekt jest wtedy jeszcze lepszy!!

Tusz bardzo wydajny, nie zasycha, starcza naprawde na długo.
Posiadam również siostre The Colossal Volum Smoky Eyes - również się bardzo dobrze sprawdza.

Najlepiej kupować na promocjach w drogerii internetowej.

Tusz maybelline

Jak dla mnie numer jeden! Bez problemu wydluza nawet najkrotsze rzesy. Do tego nie skleja rzes, nie kruszy sie i jest wydajny. Cena rowniez jest przystepna. Polecam z czystym sumieniem.

Mój kolejny ulubiony tusz do rzęs

Chyba nie mam tuszu tej firmy, którego nie lubię. W tym przypadku jestem również zadowolona z działania. Jest wydajny i trwały, co najważniejsze nie osypuje się i nie skleja rzęs. Bardzo fajnie wydłuża i pogrubia.
Nic tylko kochać!
Za taką cenę warto kupić i wypróbować, na moich rzęsach wygląda obłędnie.

świetna maskara

Mascara jest dobrym produktem dla kogoś, kto chce pogrubić i wydłużyć rzęsy oraz nie boi się lekko posklejanych włosków ( taka to już przypadłość tuszów pogrubiających). Natomiast po otwarciu należy poczekaj parę dni żeby lekko przesechł, będzie wówczas lepszy dla rzęs, bo nie będzie ich tak bardzo sklejał. Robi efekt sztucznych rzęs, jeśli odpowiednio go zbudujemy dodając kilka warstw.

Ulubieniec

The Colossal to najlepszy tusz do rzęs z jakim się spotkałam. Wydłuża i pogrubia rzęsy. Szczoteczka nie skleja rzęs powiedziałam bym, że wręcz przeciwnie pięknie je rozdziela. Tusz się utrzymuje się cały dzień bez osypywania. A opakowanie wystarcza na bardzo długo.

Dobry tusz :)

Tusz posiada bardzo fajną szczoteczkę, która doskonale rozdziela rzęsy, nie skleja, nadaje im objętości i wydłuża. Parę lat temu używałam tylko tego tuszu, aż znalazłam Maybelline Lash Sensational. Polecam oba te tusze bo efekt mają bardzo podobny :) Często można go kupić na promocji za ok. 20 zł.

Mój ulubiony tusz

Tusz stosuję od dobrych kilku lat :) moje krótkie i rzadkie rzęsy potrafi wyciągnąć niemal pod brew. Nie skleja , łatwo się nakłada. Jest niesamowicie wydajny. Duża , nie plastikowa szczoteczka sprawdza się doskonale.

Idealne pogrubienie

Od niedawna zaczałam stosować tusz do rzęs marki Maybelline . Pierwszym z nich był tusz The Colossal Volum Express 100% Black. Spełnił wiele moich oczekiwać :
- wygodna szczoteczka która precyzyjne rozdziela rzęsy, jest z włoskami a nie gumowa która bardzo skleja mi rzęsy
- formuła pogrubiająca - mam naturalnie długie rzęsy ale dość rzadkie. Tusz daje moim rzęsom intensywne pogrubienie, bez grudek
- intensywny czarny kolor
- nie rozciera się i nie rozmazuje
- jest bardzo wydajny
- cena jest odpowiednia do jakości
- Dostępny jest w wielu drogeriach
Osobiście wodzę same plusy w tym produkcie.