Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Najlepszy tusz

Jest to mój numer jeden podczas makijażu. Intensywny czarny kolor świetnie się nakłada na rzęsy , nie jest zbyt klejący ani za rzadki. Na szczoteczkę nakłada się go odpowiednia ilość tuszu dzięki czemu nie skleja rzęs. Ja nakładam go kilka warstw a i tak każda warstwa jest dobrze rozczesana a nie sklejona. Szczoteczka jest gruba posiada dużo włosków które są długie dzięki czemu rzęsy są dobrze uniesione i pogrubione. Tusz nawet po całym dniu nie osypuje się na policzki anie też nie odbija się na powiece.

Maybelline, The Colosal, Volum Express 100% Black Mascara (tusz do rzęs pogrubiający)

Tusz źle się rozprowadza i nie spełnia swoich funkcji. Końcówka aplikatora nie pomaga w rozprowadzeniu tuszu, przez co oko nie wygląda korzystnie. Użyłam tuszu jeden raz, po czym odłożyłam go na półkę i korzystałam z niego za pomocą innej szczoteczki.

Maybelline

Tusz jak dla mnie ok,faktycznie dodaje objętości rzęs i pogrubia je,co ważne,nie skleja ich i dość szybko wysycha co pozwala na ładne rozczesanie ich.

Idealny

Kocham ten tusz! W sumie to kocham prawie wszystkie tusze do rzęs firmy Maybelline. Posiada moją ukochana szczoteczkę. Moje rzęsy wprost proszą się bym malowała nim rzęsy. Nie dość, że super pogrubia to jeszcze nie skleja rzęs! Rzęsy są idealnie wytuszowane, długie i czarne jak heban!

Świetny produkt

Jeden z ulubionych tuszów do rzęs, nie sklejka, wydłuża. Godny polecenia produkt używany już od wielu lat. Sprawa że rzęsy są ładnie podkreślone i wydłużone.

Zwykły tusz

Jak dla mnie efekt końcowy jak u większości innych tuszy z niższej półki.

Minusy:
* trwałość, kruszy się, obsypuje
* nieporęczna szczoteczka
* wcale nie widzę kolosalnego pogrubienia

Ogólnie myślę że producent z leksza przesadził twierdząc, że jest to siedmiokrotne powiększenie.

Bardzo dobra mascara

Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Miałam kiedyś inny z tej serii i byłam z niego niezadowolona, więc do tej wersji podeszłam z dużym sceptycyzmem. Jednak Maybelline Colosal Volume Express 100% Black bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

PLUSY:
+ tusz ma bardzo przyjemną konsystencję, dzięki czemu dobrze się go aplikuje
+bardzo dobra, duża szczoteczka, która pozwala precyzyjnie podkreślić każdą rzęsę, wydłuża je i ładnie wyciąga
+ naprawdę intensywna, głęboka czerń produktu
+ długo się utrzymuje na rzęsach
+nie osypuje się w ciągu dnia

MINUSY
-lekko się rozmazuje po okiem po kilku godzinach użytkowania

Używa produktu od: próbka

Kazdy lubi wracac do klasykow, ale...

Niestety nie ja. Tusz sam w sobie jest dobry, niestety nie do moich rzes. Kupilam go kiedys na probe i niestety musialam odstawic go na bok. Wiele osob bardzo go sobie zachwala, takze poki nie sprobujecie, to sie nie dowiecie. Musicie przekonac sie same!

Klasyk

Tusz jak na swoją cenę jest dość dobry. Mam gęste rzęsy ale brakuje im objętości i długości. Nie kruszy się, co jest dla mnie bardzo ważne. Lubię do niego wracać co jakiś czas, bo naprawdę jest dobry. Łatwo się go zmywa, nie podrażnia, nie uczula. Jest bardzo fajny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem. Cena warta przetestowania, na dobrej przecenie nawet około 15 zł :) Cena jak najbardziej adekwatna do jakości produktu.

Uwielbiam

Jest to tusz do którego zawsze wracam z podkulonym ogonem, gdy inne nowości okażą się klapą.
- pogrubia rzęsy
- ma intensywny czarny kolor
- Bardzo dobra szczoteczka, świetnie się nakłada produkt
- daje bardzo naturalny efekt, rzęsy nie są posklejane ani nie tworzą się brzydkie grudki
- nie osypuje się
- nie odbija na powiece
- jest bardzo trwały
- przystępna cena
- wydajny

bardzo dobry

Jest to jeden z tuszów które długo używałam, teraz natomiast używam różnych, oczywiście maybelline też. Bardzo dobrze rozczesuje i pogrubia rzęsy. Nie kruszy się. Jest bardzo wydajny, a także nie odbija na powiekach. Nie skleja rzęs nawet po kilkukrotnym nakładaniu

Dobra maskara pogrubiająca z długim stażem na rynku

Tusz Maybelline Collosal pierwszy raz kupiłam 1 raz wiele lat temu, to był k tyle dobry zakup, że nie raz do niego wróciłam.

Maskara ma charakterystyczne dla marki, żółte opakowanie, które od razu rzuca się w oczy w sklepie. Po otwarciu i wyjęciu mamy prostą szczoteczkę z włosiem, na moje oko średniej wielkości. Dla mnie szczoteczki tego typu są najlepsze, proste z włosiem, bo najłatwiej mi nią operować i malować dolne rzęsy, do tego przy niefortunnym zetknięciu z okiem nie ma tego bólu co przy sylikonowych.

Sam tusz jest bardzo dobry, mocno pogrubia (zwłaszcza gdy są 2 warstwy) rzęsy, szczoteczka ułatwia rozczesanie, nie skleja rzęs w pajęcze nóżki, do tego nie rozmazuje się i nie osypuje przez większość dnia. Moze lekko nawet je podkreca. Oko jest jakby bardziej otwarte.

Czerń jest głęboka, podkreśla mocno oko. Samą szczoteczką łatwo się operuje, niea problemu z po malowaniem dolnych rzęs. Dodatkowo tusz mnie nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje pieczenia czy łzawienia. Nie ma też problemu ze zmywaniem, nie ma przy tym efektu pandy i nie trzeba trzeć. Cena w promocji jest bardzo okazyjna. Jako fanka tuszów do rzęs bardzo lubię testować nowości, ale do Maybelline Collosal wracam nie raz.