Euphora, Velvet Matt (Matowe cienie do powiek)

Euphora, Velvet Matt (Matowe cienie do powiek)

Kolekcja podwójnych cieni do powiek w ekologicznym, papierowym opakowaniu w 10 zestawach kolorystycznych . Cienie zapewniają perfekcyjnie matowy makijaż oka.
Delikatną konsystencję zapewniają wysoko zmikronizowane składniki pudrowe i olej silikonowy, który tworzy na powiece wyjątkowo gładki i trwały film.
Cienie nie zbierają w załamaniach powiek tworząc subtelny i elegancki makijaż oka. Zawierają witaminy A, C i E.

Cena: 15zł
/bw/

Lubię je

Kupiłam te cienie przez przypadek, zachęcona przez panią w małej drogerii. Podeszłam do nich nieufnie, bo nie znałam tej marki. Okazały się jednak rewelacyjne. Zazwyczaj używam kosmetyków ze średniej bądź wyższej półki, a te cienie nie są od nich w niczym gorsze. Są idealnie matowe, mocno napigmentowane i trwałe - nie osypują się przez cały dzień. Jedyną wadą jest kartonowe opakowanie w formie książeczki - boję się, że mogą się uszkodzić i rozsypać w kuferku. Na pewno jednak, jeżeli jeszcze je spotkam, kupię kolejny kolor.

doskonałe!

Jak dla mnie - idealne cienie :D

+ Przede wszystkim: to chyba jedyne, które nie zbierają mi się w zagięciu powieki - a muszę zaznaczyć, że mam taką budowę oka, że bardzo duża część powieki górnej jest "schowana" w zagięciu, co niestety sprzyja zbieganiu. Każde inne cienie, nawet znacznie droższe od Euphory, zbiegają się, ale te pozostają nienaruszone!

A oprócz tego:
+ trwałe
+ nie osypują się
+ śliczne kolory
+ dobrze napigmentowane
+ nie podrażniają
+ tanie (nie mogę wyjść ze zdumienia, że są znacznie lepsze jakościowo i trwalsze od droższych i bardziej popularnych cieni).

Cieszę się, że wreszcie dodano te cienie - najwyższy czas odkryć i docenić Euphorę!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch